Aramanızı Daraltın
Sektör
Şehir
Yatırım Türü
Yatırım Tutarı
Anahtar Kelime
Yatırıma Açık 258 Şirket Bulundu.
ORTAK ARANMAKTADIR SEZON NA BOMBA GIBI KAZANÇ ELDE ETMEK ISTERSENIZ ULAŞIN Çevre gazetesi çıkarmaktayım doğal yaşam gazetesi belli il ve bölgeler de bire bir sıcak satış yapılmaktadır yaklaşık 3 yıldır devam etmektedir tek başıma yoruldugumdan benimle beraber saha ve personel ve gelir giderleri takip edicek ortağa ihtiyacım vardır
İzmir Eşit Ortaklık 50.000 TL
İçel Eşit Ortaklık 300.000 TL
KÂR PAYI ÖDEMELİ YATIRIMCI ARIYORUM Merhabalar Efendim..
Firmamız Elektronik sektöründe 2012 yılından itibaren İthalatçı ve üretici statüsünde faaliyet göstermektedir. Çinde ürettiğimiz elektronik cihazların Türkiye Geneli Toptan satışını yapmaktayız. Türkiye geneli 200 ün üzerinde alt bayimiz mevcuttur. Hazır aktif ticaretimizi büyütmek için yatırım ortağı aramaktayız. Firmamızın bir çok tescil belgeleri mevcuttur. Yatırımınıza kar payı ödemeleri yapılmaktadır. Sizin seçeceğiniz tercihe göre değişiklik gösterebilir.
Aramızdaki tüm anlaşmaları noter kanalı ile resmileştirebiliriz.
Kar Payı Oranı : Yıllık %25
Kâr Payı ödemeleri Ayılık - 3 Aylık - 6 Aylık ve Yıllık olarak yapılabilir.
Firma bilgilerimiz : web : www.ktgelektronik.com
mail: galip@ktgelektronik.com
İstanbul %100 Satış 75.000 TL
Beyaz eşya servisine iş ortağı arıyorum 10 senedir şişli ilçesinde beyaz eşya ve klima özel servisine iş ortağı arıyorum iş deneyimi önemli değilsin.
İstanbul Eşit Ortaklık 1 TL
HAZIR GIYIM VE EV TEKSTİLİ URETEN FİRMAYA ORTAK MEVCUT URETİMİNİ YAPTIGIMIZ GİYİM VE EV TEKSTİLİNDE İHRACATA DONUK PAZARLAMA FAALİYETLERINI BASLATMAK.AVRUPADA E-TİCARET UZERINDEN SATİŞ YAPMAK İÇİN SERMAYEYE İHTİYAC BULUNMAKTADIR.
İstanbul Eşit Ortaklık 200.000 TL
Akdeniz bölgesinde 15 yıllık aktif şömine şirketine yatırımcı ortak Şirketin aktiv akdeniz bölgesinde bireysel 15 yıl içinde parekende 2000 kişiye yakın müşteri portfeyi vardır.turizm yatırımdan dolayı ilgilene mıyorum..antalyada 4 katlı 300 metre kare 50 tane şömine modelinin olduğu mağazaya sahip ayrıca alanyada 150 metre kare magaziniz bulunmaktadır.satış konusunda iddalı sermaye koyacak kişi piyasa koşulları da uygun gittiği sürece 2 yıllık zaman zarfında amorti edecek kapasiteye sahip iş gücü vardır.detaylı anlatım ciddi ilgilenen arkadaşlara bilgi verilir.iş yerimizi internet sitesinden inceleye bilirsiniz.
Antalya Eşit Ortaklık 500.000 TL
Mimarlik dekorasyon şiketi müşteri portföylü ortak 2018 yılında kurmuş oldğum, dekorasyon, proje yönetimi ve reklam üretim alanında faaliyet gösteren şirketime müşteri portföyü olan ortak arıyorum.
İstanbul Eşit Ortaklık 0 TL
bilişim sektöründe yatırımcı
bilişim sektöründe yatırımcı OYUN VE OYUN KONSOLLARI SEKTÖRÜNDE İTHALAT YAPARAK FAALİYET GÖSTERİYORUM HAZIR SATIŞ VE ÜRÜN PORTFÖYÜM VAR, AYNI ZAMANDA PARAKENDE BİR MAĞAZA VE 2. MAĞAZA YAPABİLECEĞMİZ YANIMDA BİR DÜKKAN DAHA DEPO VE YARI PARAKENDE GİBİ FAAL DURUMDA. FİNANS SIKINTIMDAN DOLAYI MAL İTHALATINDA GECİKMELER OLMAKTA KAZANCIM MASRAFTA ERİMEKTE 600.000 GİBİ NET PARAYA İHTİYACIM VAR.BUNUN KARŞILIĞINDA 500.000 GİBİ FİYATI OLAN KADIKÖYDEKİ EVİMİN YARISINI DEVREDEREK YARI YARIYA ORTAK ALMAK KENDİ PAYIMA DÜŞEN KAARDAN EVİMİ GERİ ALMAK İSTİYORUM.
İstanbul Eşit Ortaklık 600.000 TL
Katalogtan Tekstil İç Giyim Satışı e-ticaret web siteme yatırımcı arıyorum. 5 Yıldır faaliyet gösteren Tekstil katalogtan satış ( Network ) firmama birlikte büyütebileceğimiz iş ortağı arıyorum.
İstanbul Eşit Ortaklık 125.000 TL
Endüstriyel Enerji Tasarruf Cihazları Firmamız sanayide her alanda kullanılan asenkron motorlarda enerji verimliliği sağlayan cihazlar üretmektedir. Sanayide kullanılan elektriğin %70'i asenkron motorlar tarafından tüketilmektedir. Bir ve üç fazlı AC asenkron motorlarda %25'i aşan oranda aktif ve %45'i aşan oranda reaktif enerji tasarrufu sağlamaktadır. Teknolojimiz elektronik devrelerden oluşan kart ve yazılım algoritması ile çalışmaktadır. 1 kW ile 500 kW arası her motor için ayrı cihaz üretilmektedir. Türkiye'de ürünlerimizi işbirliği yapacağımız iş ortaklarımız ile sanayi sektörünün kullanımına sunmak istiyoruz.
Sakarya Azınlık Ortaklık 300.000 TL
E - Ticaret Şirketi ( شركة نشطة للبيع ) 2014 yılında kurulan şirketimiz yıllık 1 milyon TL cirolu, alt yapıları tamamen yapılmış, piyasada iyi bir yerde olan, sosyal medyaları aktif şekilde kullanılan, müşterileri tarafından sevilen bir şirkettir.

LTD şirketidir. Marka patenti bulunmaktadır,

ilgilenenlere şirket ofisimizde misafir edip gerekli sunumları yapabiliriz.

İşi bilen personeller çalışmaya devam edecektir.

Gerekli eğitimler vs hepsi verilecektir.

Her şey resmi kayıtlıdır,

Android Mobil Uygulama

iOS Mobil Uygulama

Muhasebe Programı

Barkod Programı

E Ticaret Sitesi

Tamamı birbirleriyle entegrasyonlu çalışmaktadır.

Anlık satışları telefonunuzdan istediğiniz yerden takip edebilirsiniz sistem otomatik işlemektedir.

Ofis ve showroom Mevcuttur.

Aynı zamanda Toptan Satışlarımızda vardır.
İstanbul Çoğunluk Ortaklık 400.000 TL
fotoğrafçı iş ortağı aranıyor Fotoğraf bir ekip işidir. Sezonun açılmakta olduğu şu dönemde çok uygun kiralı (300 tl) ofisime iş ortağı alarak yardımlaşarak gelirimizi artırmayı planlıyorum. Detaylar için 05532767389
İzmir Azınlık Ortaklık 4.500 TL
GÜRCİSTAN da İNŞAAT YATIRIMLARIMIZA YILLIK YÜZDE 25 KAR PAYLAŞIMLI ORTAKLAR merhabalar, ismim mustafa gürcistanda inşaat sektöründe yatırımcı olarak bulunuyorum. üç yıldır gürcistan başkenti tifliste bulunuyorum. inaşaat sektörü fırsatları barındıran gürcistan da yatırım yapmak isteyen küçük veya büyük sermaye farketmez herkesin kazanabileceği yatırıma davet ediyorum.

türkiye inşaat sektörü büyük sermayenin eline geçti bu nedenle gürcistanda iş yapıyorum. burda bir çok fırsatı yakaladığım için sermaye ortağı olacak küçük veya büyük farketmez ,şirketimize yapılacak olan yatırım ile yıllık bazda kar verilecektir. şirketimiz bünyesinde iki avukat çalıştıran inşaat işlerinde uygun maaşla çalışan iyi bir ekibimiz var.

bize yapacağınız finansal destek ile hem siz kazanmış olacaksınız hemde şirketimiz kazanıp büyümüş olacak. ilk yıl verdiğiniz para üzerinden yıllık yüzde 25 garantili kar paylışımı verilecektir. elimizde 3 adet projemiz var amacımız kazan kazandır.

türkieyede şuan en yuksek faiz oranı yıllık yüzde 15,49 ile aktif bank vermekte. faiz getirisi emeksiz üratim olmadan kazanılan bir yöntemdir ve banka bizlere bu paraları tekrar bize satmakta yani kendi paramızı bize satarak büyüyorlar. benim amacım sizn ve şirketimin faize bulaşmadan şirket kazancına ortaklar aramak. ilk yıl verdiğiniz parayı ayrılmak isterseniz parnız size ödenecektir. yine türkiyede imalat sektöründe milyonlarca sermaye yatırıp para kazanan şriketlerin brüt kazançları en yüksek yüzde 15 ile 40 aralığında tüik raporlaında mevcuttur.

gürcistan neden yatırım yapmalısınız ? gürcistan avrupa birliği vize serbestisini 2017 mayıs ayında aldı iki yıla kadar avrupa birliğine gireceği tahmin ediliyor. özellikle şuan arap yatırımcıların ilgi gösterdiği bir ülke.

şirketimiz neden secmelisiniz.? şirketimiz gürcistanda bilgi ve deneyimini sizinle her konuda paylaşıp ortaklık teklifi yapan tek şirkettir. sizlere hayal değil gerçek bir kar payı verilecektir. yüzde 25 diyoruz yüzde yüz demiyoruz. çiftlik bank gibi yüzde 350 500 demiyoruz reel olanı paylaşıyorum. bitcoin gibi değiliz bir anda yuksek paralar kazandıran sonra sisteme girenlerin paralarını sömüren şirket şeklimiz yok. 100 lira sermaye verdiniz 1 yıl sonra günün de hesabınıza 125 tl olarak ödenecektir.

bir ev aldığınızı düşünün 500.000 tl veriyorsunuz ve en fazla 2500 tl kiraya verirsiniz , bu ev kendini türkieyede 15 yılda en iyi amorti eder ama gerçek olan 20 ila 25 yıla çıktı şuan türkiyede . 2500 tl kiraya verdiğiniz ev 17 yılda kendini amorti eder.

şirketimize verdiğiniz 100 tl para 4 yılda size geri dönmüş olur. yani kısacası en iyi yatırım ana parayı en kısada geri kazandıran yatırımdır.

vereceğiniz paranın büyüğü küçüğü farketmez verdiğiniz para kadar ortak olmuş olursunuz. tabir bir alt limitimiz var ; bu limit en az 20.000 tl olmalıdır.

size nasıl güvence verebileceğimiz konusunda sizi gürcistana davet ediyoruz burda sizinle noterde yapacağımız sözleşme ile şirketi size borçlandırmış olacağız. gelemeyen yatırımcı arkadaşlar için türkiyede noterden veya aramızda yapacağımız senet ile belegelndirmiş olacağız. öncelikli olarak sizlerle bizlerin arasında güven ön planda olamlı. yatırım demek cesaret ve güvendir.
iletişim için : tekiroglu@gmail.com

saygılarımızla,
Seçilmedi Azınlık Ortaklık 10.000.000 TL
İçel Eşit Ortaklık 300.000 TL
Rusyada satilacak ürünler için sermayedar ortak araniyor
Rusyada satilacak ürünler için sermayedar ortak araniyor Rusyada satılacak reklam sektörüne hitap eden ürünler için yatırımcı ortak aranıyor.
İstanbul %100 Satış 50.000 TL
Bijuteri Dükkanı Üzerine Bayilik Veriyoruz. Şirketimiz yaklaşık 10 senedir bijuteri sektöründe yol kat etmiştir. Yaklaşık 3 sene önce Gebze, Pendik ve kartalda mağazamız mevcuttu ancak internetten E-ticarete başlamamız nedeniyle Pendik ve Gebzedeki mağazamızı kapattık . Şirketimiz şu anda bayilik vermeye hazır. ürünlerimizin %70 'İ İtal %30 u yerli ürünlerdir. Kira bedelinin 7000TL 'sını Geçmeyeceği yerlerde rahatlıkla Kar edebileceğiniz bir iştir. Detaylı bilgi için bana ulaşın ...
İstanbul %100 Satış 30.000 TL
Özel Güvenlik Firmama Yatırımsız Proje Bazlı Ortak Arıyorum Hali hazırda 2 adet ofis ile İstanbul, Tekirdağ ve Kocaeli bölgelerinde hizmet veren, borçsuz, resmi izinleri olan, 7 yıllık Özel Güvenlik Faaliyet izin belgesi sahibi, tüm referansları kurumsal müşterilerden oluşan özel güvenlik ve tesis yönetim-temizlik hizmeti veren iki adet grup şirketiyiz. Mevcut müşterilerimize yenilerini ekleyecek ve eklediği her bir projenin kar payından aylık olarak %50 alacak kar ortağı aramaktayız. İşin pazarlama esnasında gerekli teknik bilgiler, dökümanlar, katalog, klasör vb. materyal desteği tarafımızdan sağlanacaktır.Tüm Türkiye'de hizmet verebilecek gerekli donanıma sahibiz fakat şu aşamada önceliğimiz Marmara Bölgesi'dir. İş programınız, iş saatleriniz tamamen kendiniz tarafından belirlenecek olup, projenin sözleşme aşamasından sonra yükümlülükler ve işleyiş firmamıza ait olacaktır. Sizin yapmanız gereken projeyi bağlayıp projenin devam ettiği sürece her ay kazanç sağlamaktır. Yani bir kere projeyi bağlayıp sonra iş devam ettiği müddetçe her ay sadece kar payınızı alacaksınız. MADDİ BİR YATIRIM YAPMADAN her ay düzenli kar elde etmek istiyorsanız bekleriz.
İstanbul Eşit Ortaklık 0 TL
Turizm yatırımcısı araniyor Mersin Ayas ta denize sıfır siradisi, kar marji yuksek, turizm projesine ortak olacak yatırımcı araniyor.Proje ruhsatı alınmış ve imalatı başlamıştır.
İçel Eşit Ortaklık 1.000.000 TL
5 YILLIK ŞAHIS FİRMAM İÇİN FİNANS ÇÖZÜMÜ OLABİLECEK VE GELİŞTİRMEK ADINA YATIRIMCI ARIYORUM - AMBALAJ KAĞIDI İTHALATI 28 yaşındayım Yaklaşık 5 yıldır ambalaj kağıdı ithalatı ile uğraşmaktayım. Hem yurtdışında hem yurtiçinde müşteri portföyümüz ve çevremiz vardır. Bir aile firmasıyız. Karsız bir işimiz bile olmamıştır. Aramamın sebebi ailevi olarak sağlık problemleri yaşadık ve kısıtlı sermaye ile dönünce de tıkandık. Ucu bucağı olmayan bir sektör. Bunları 5 yıllık faturalardan muhasebe kayıtlarından gösterebilirim. Ambalaj kağıdı ithalatı derken mesaj ile internet sitemizi linkini gönderebilirim. Amerika, Kanada ve Avrupa'da tedarikçi sayımız fazladır. Piyasada her zaman ihtiyaç vardır. Karlı bir sektör ve gelişime açıktır. Bunca yılın verdiği tecrübeyle de bir sistem oturtmamız gerekiyor. bunun için de anlaşabileceğim, hem bize hem de kendisine bir şeyler katabilecek, güvenilir bir yatırımcı arıyorum. İlgilenenler iletişime geçebilirler.
İstanbul Eşit Ortaklık 1.000.000 TL
AKTİF TİCARETİ OLAN TOPTAN SATIŞ YAPAN ŞİRKETİME YATIRIMCI ARIYORUM Merhabalar Efendim..
Firmamız Elektronik sektöründe 2012 yılından itibaren İthalatçı ve üretici statüsünde faaliyet göstermektedir. Çinde ürettiğimiz elektronik cihazların Türkiye Geneli Toptan satışını yapmaktayız. Türkiye geneli 200 ün üzerinde alt bayimiz mevcuttur. Hazır aktif ticaretimizi büyütmek için yatırım ortağı aramaktayız. Firmamızın bir çok tescil belgeleri mevcuttur. Yatırımınıza kar payı ödemeleri yapılmaktadır. Sizin seçeceğiniz tercihe göre değişiklik gösterebilir.
Aramızdaki tüm anlaşmaları noter kanalı ile resmileştirebiliriz.
Kar Payı Oranı : Yıllık %25
Kâr Payı ödemeleri Ayılık - 3 Aylık - 6 Aylık ve Yıllık olarak yapılabilir.
Firma bilgilerimiz : web : www.ktgelektronik.com
mail: galip@ktgelektronik.com
İstanbul Seçilmedi 75.000 TL
UĞUR BUZ MAKİNA SANAYİ ve TİCARETİ
UĞUR BUZ MAKİNA SANAYİ ve TİCARETİ ANTALYA İLİNDE YAZ KIŞ FAAL OLARAK KÜP BUZ ÜRETİMİ PAKETLEME ARAÇLA DAĞITIM SATIŞ YAPMAKTAYIZ . MARKET, RESTORAN, OTEL ...vb FARKLI MÜŞTERİ PÖRTFÖYÜMÜZ BULUNMAKTA KENDİ DERİN DONDURUCU DOLAPLARIMIZI BURALARA YERLEŞTİRİP KENDİ ÜRÜNÜMÜZÜ SATMAKTAYIZ.KÜP BUZ ,KALIP BUZ ,KURU BUZ SATIŞI YAPIYORUZ. MANİTOWAC MARKA BUZ MAKİNALARI İLE DÜNYA STANDARTLARINDA BUZ ÜRETİMİ YAPIYORUZ.
Antalya Eşit Ortaklık 200.000 TL
Film .
İstanbulda 4500 m2 üzerine Hollywood tarzı film studyolarını hizmete soktuk.Hergün bu studyolar kullanılıyor.Sinema Filmimiz için Desteğinize ihtiyacımız var.Antalyada 4 hafta çekimleri sürecek olan ve oyuncu kadrosunda ünlü oyuncular ve Görüşmesi devam eden Best model oyuncularının olacagı Komedi - Aşk tarzı bir projeye başlıyoruz.

Proje için Antalya çekimlerinde kullanabileceğimiz Nakit ihtiyacını yatırımcıdan karşılamak istiyoruz.Gişede 2/3 milyon seyirci ve 15 milyon tl ciro garantisi olan sinema filmi nin getirisi kat kat fazla.Mesaj atın detayları konusalım.Proje mart ayında başlayacaktır.Tüm altyapı ve Sponsorlar ayarlanmıştır.
İstanbul Eşit Ortaklık 2.000.000 TL
Geleceğin Ulusal Markasına Yatırım Yapın! Apartman, site ve iş merkezi gibi toplu yaşam alanlarınızı akademik eğitimli, sertifikalı alanında uzman bir ekiple '' hukuki, idari, mali ve sosyal '' yönleriyle profesyonel bir anlayışla güvenilir ve en iyi bir şekilde ''entegre hizmetler'' üreterek daha az aidat avansları ile yönetiyoruz.

Toplu yapı (apartman, site, iş merkezi vb.) yönetim kurulları, malikler genel kurullarının teveccühü ile seçilerek büyük heyecan ve fedekarlıklarla iş başına gelerek çalışmaya başlarlar. Ancak, yaptıkları bir çok hizmetin usul ve esaslarından dolayı sakinlerin eleştirisi ile karşılaşırlar...

Büyük fedekarlıklarla hizmet etmek hem de değişik olumsuzluklarla karşılaşmamak için ''Profesyonel düzeyde destek, danışmanlık veya yönetim'' hizmeti alınması kaçınılmaz halegelmektedir.

Bizi tercih ederek alacak olduğunuz Profesyonel düzeyde destek,Danışmanlık veya yönetim hizmeti ile toplu yaşam alanlarınızın hukuki yönden etkin, mali yönden güçlü, idari yönden verimli, sosyal yönden zengin ve daha yaşanılabilir olmasını sağlayabilirsiniz.
İzmir Eşit Ortaklık 3.000.000 TL
gelişime ve geliri yükselebilen şirketime ortak ariyorum merhaba
OSGB sorumlu müdürü ve şirket sahibiyim.saglik bakanlığından yıl bazında emekli oldum.A sınıfı iş güvenliği uzmanı olarak görev yaptıktan sonra kendi firmamı 2016 kasım ayında kurdum ilk yılın zorluklarını (onay belgesi 3 ay gibi dogru personelin olusmasi firmalarin bizi tanimasi calismasi ve sozlesmelerinin yenilenmesi gibi )atlatarak ilk 4 firma içerisinde yer almaktayım.genel olarak mermer ocaklari ağırlığı ve inşaat ağırlıklı çalışmaktayız Firma girişlerimizi artırırken elimizdeki firmaların memnuniyeti sistemin daha iyiye gidip kaliteli hizmet vermek için ortak - çalışma arkadasi olurmusunuz.?
Isparta Eşit Ortaklık 150.000 TL
yüksek kar oranlı ortaklık 10 yılı aşkındır bölgesindeki resmi kurumlarda personel çalıştıran şirketimize yeni bölgelerde yatım amacıyla ortak aranmaktadır .Aylık cirosu 900.000 tl olan firmamızın ortalama karı aylık 150.000 tldir. tüm ciromuz faturalı ve sözleşmelidir.firmamız sektöründe lider konumda ve güçlü referansları vardır.ortak olmak isteyen kişiler koydukları sermaye oranınca aylık minumum %10 kar sağlayacaktır.personel sayısı arttıkçada kar oranı artacaktır.ciddi düşünenlerin merkezimizde görüşmeye geldiğinde geriye dönük 10 yılın bilanço söşleşme ve kesilen faturaları ibra edilecektir.Uzun süreli net kazanç sağlamak isteyenler için güzel bir iş imkanı. Piyasanın durgunluğu şirketimize asla yansımamaktadır. tüm gelir sözleşmeli ve devlet garantilidir
İstanbul Azınlık Ortaklık 100.000 TL
komagene bayımıze ortak
komagene bayımıze ortak Selamun aleykum herkese hayırlı işler . yeni kurmuş olduğum komagene çayırova bayiligine ortak arıyorum. işin başında duramadigim dan ,başta elamanlarla götürürüm diye düşündüm ama kimse başkasının malina kendi malı gibi bakmıyor işte ortak aramamamin sebebide bu. komagene gibi harika ve kurumsal bi firmayla calismak avantaj tabiki ben bu isletmeyi yaklaşık 55 bin küsur e kurdum yaptim herseyin tek tek faturasi mevcut. isletmede herşey şeffaf ve meşru bi sekilde vergi levhamiz oda kayıt larimiz web sitelerine( yemek sepeti vb) yerlerdede variz. bolgede komagene de paket yapan olmadigi için mutlukent şekerpınar darica bolgelerine yogun paket servisi var. bu anlattiklarim ve daha fazlasi için iyi bir isletmeciye ihtiyacimiz var. kendim yaparim ALLAH in izniyle fazlasiyla bile olur. ancak benim medresede bi görevim var bundan sebeb
ortak arayisindayim.
ciddi düşünen , samimi güvenilir, bu işi cevirebilecek kabiliyette olanlar ile hertür lu teklif ve istişare yapilip bi uzlaşı yapilabilir. Allah a emanet olun
Kocaeli Seçilmedi 55 TL
İnşaat şirketindeki 1,5 milyon kar dağıtımlı hissesini 1 milyona devir 3 ay sonra geri dönüşü var 2 blok toplam 80 daire kentsel dönüşümle inşaat işini yapıp bitirdiğimiz inşaat şirketindeki 25 hisseme karşılık tahmini karlılık 1500-2000 tl arası hissemi 1 milyona devir ediyorum
İstanbul Azınlık Ortaklık 1 TL
Kazakistandaki lokum,tahin,tahin helvasi ve susam fabrikasini birlikte calistiralim. Sirketimiz lokum,tahin helvasi,susam ve tahin uretimidir.Her cesit urunden gunluk 500 kilo uretim kapasitesi var.Supermarketler musterilerimizdir. Tahin helvasi ve lokumda bu kapasitede tek imalatiz Kazakistanda.Suan en buyuk gipermarket Magnumlarla anlasma yapmak surecindeyiz.37 adet.Aylik satis 30-40 dolar.Rusyanin Sibiriya bolgerinden siparis istekleri var.Butun fabrikaya ortak veya bir kac marketler zinciriyle birlikte calisma amacli kar ortagini ariyoruz.Yeni ortaktan para yatirimi,usta arama konusunda yardim gerekecek. Ben kazagim,Turkiyede egitim almistim,anlasmakta zorluk cekmeyeceyiz.Turkiyeden gelip-giderek,aylece tasinarak calismak veya baskada alternatif teklife acigiz.Baska sorulariniza cevap vermeye haziriz.vasap numaram:+77023048647.Beybit.
Seçilmedi Eşit Ortaklık 25.000 TL
ÜNİVERSİTESE KARŞISINDA COPY CENTER - DİJİTAL BASKI MERKEZİ SEKTÖRDE 4 YILLIK GEÇMİŞİ OLAN ÜNİVERSİTE KARŞISINDA VE YURT , ÖĞRENCİ EVİ LOKASYONUNA SAHİP OLAN İŞLETMEMİ ÇOĞUNLUK ORTAKLIK YA DA %100 SATIŞ OLARAK DEVRETMEK İSTİYORUM.
İstanbul %100 Satış 250.000 TL
Faal atölyeme Ortak arıyorum Kendi işinin patronu olabilecek kapasiteye sahip, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden , tercihen dikiş makinalarını kullanabilen ,
Kendiside işin ucundan tutabilecek dürüst ve güvenilir bir yol arkadaşı ortak arıyorum
iş: Hac ve umre Malz. İmalatı
Son dönem siparişlerimin yoğunluğu sebebi ile üretim ve sermayemi arttırmak için %30 hisse karşılığında 20.000 TL istiyorum. sermaye işe harcanacaktır.
Parayı koymasına müteakip Kader birliği yapacağım arkadaşın eline ilk haftadan itibaren, haftalığının haricinde geçecek kâr inşallah 500-600 TL nin altına düşmeyecektir. Üst limiti yanlız Allah bilir. Herkese hayırlı huzurlu günler ve işler dilerim. ahmetsag@msn.com
İstanbul Azınlık Ortaklık 20.000 TL
Hazır durumda çalışan otoparkima ortak ariyorum yüksek cirolu Faal olan otoparkima risksiz yatırımcı ariyorum
İstanbul Seçilmedi 500.000 TL
Pet kıyafet 10 yıllık bayan giyim tecrübemizi, pet sektöründe yakaladığımız açık dolayısı ile pet kıyafet ve aksesuar vs. Alanında üretimine dönüştürdük. Mevcut sektörde arge üretim ve satış ile birleştirip Bumpaws Pet Costume marka adı ile yer aldık. Alanımızda tanınırlığımız artmış ve üretimiş olduğumuz ürünler piyasada yer bulmuştur. Mevcut alanda daha hızlanma ve yatırımlarımızı güçlendirmek adına iş gücü ortakları aranmaktadır.
İnternet sitemiz www.bumpaws.com instagram Bumpaws facebook bumpaws pet costume
Bursa Eşit Ortaklık 100.000 TL
TURİZM ACENTESİNE KAR ORTAĞI ARANMAKTADIR 12 YILLIK ACENTEMİZE KAR ORTAĞI ARANMAKTADIR.HİÇ BİR KURUM VEYA ŞAHSA BORCUMUZ BULUNMAMAKLA BİRLİKTE SON DERECE İYİ BİR İTİBARIMIZ MEVCUTTUR PİYASADA..DETAYLAR İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ.

AYHAN KOÇ
İstanbul Eşit Ortaklık 10.000 TL
SIFIR RİSK !! GAYRİMENKUL KARŞILIĞI YATIRIM YAPACAK KISA SÜREDE DÖNÜŞÜMLÜ,SIFIR RİSK İLE ORTAK ARIYORUM
İstanbul Eşit Ortaklık 1.500.000 TL
İstanbul Reşitpaşa'da Burger&Pub Alkol ruhsatlı 7 yıllık işletme.Hazır müşteri datası ve yemeksepeti üyeliği mevcuttur.Sodexo,ticket,multinet ve setcard anlaşmaları mevcuttur.Işletme 2 katlıdır.
İstanbul %100 Satış 225.000 TL
Şehir Değişikliği Nedeniyle Kafeme Yatırımcı Ortak Arıyorum Şehir Değişikliği Nedeniyle Kafeme Yatırımcı Ortak Arıyorum

İzmir Bostanlı'da merkezi bir lokasyonda, hali hazırda faal olan, Sıhhi İşyeri ruhsatlı kafeme şehir değiştireceğim için yatırımcı ortak arıyorum. Kafe Nergiz metro İstasyonuna çok yakındır ve işlek bir güzergah üzerindedir. Yaya ve araç trafiğinin yanı sıra kafenin çevresinde birçok iş yeri ve konut bulunmaktadır. Bunlar neticesinde plate ızgara ile hazırlanacak yiyecekler ile paket servis hizmeti vermek mantıklı bir girişim olarak görünmektedir. Ayrıca kafede kömürlü pişirme, alkol ve nargile servisi yapılamamaktadır. Kumar oynatmak yasaktır.
İşletmenin devir hakkı yoktur. Ruhsat sahibi olarak tarafımla yatırımcı ortak arasında avukat kanalıyla İş Akdi düzenlenecektir.

Aylık Sabit Giderler:
Dükkan kirası stopaj dahil 2250 TL.
Mali Muşavir Hizmeti 250 TL.
İnternet/Elektrik/Su Giderleri 800 TL.
SGK çalışan prim ödemesi yaklaşık 580 TL

Erkan Akbaş
İzmir Eşit Ortaklık 40.000 TL
Kazancınız USD Olsun Toptan altın ticareti işimize kâr ortakları arıyoruz. En az 500 Bin TL, azami 15 milyon TL sermaye koyma önerilerine açığız. Ortaklarımıza anapara için kaliteli, güçlü teminat vermekteyiz. USD bazında yıllık % 18 kazancı garanti ederiz.
İstanbul Eşit Ortaklık 25.000.000 TL
Dalış Merkezi Bursa'nın en köklü dalış merkezi olarak, dalış eğitimleri ve dalış programları yapıyoruz.
Faaliyet alanımızı tüm Türkiyeye yaymak ve dalış programlarımızı yurt içi yurt dışı olarak tüm Türkiyeden dalıcılara ulaştırmak için yatırımcı ortak arıyoruz.
Bursa Eşit Ortaklık 200.000 TL
İşletmeme ortak arıyorum 13 yıldır faaliyette olan bir mağazayı devralcam cirosu yüksektir . Ortak arıyorum.
Aydın Azınlık Ortaklık 50 TL
İŞ ORTAKLIĞI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KONUSUNDA HİZMET VERMEKTEYİZ.ŞUAN İLE 2 TANE A SINIFI 2 TANE B SINIFI VE 1 CSINIFI BİR MUHASE 1 TANE BİLGİ İŞLEM 3 TANE HEKİM 1 BÜRO ELEMANI VE 1 TANE REKLAM PAZARLAMA ELEMANIMIZ MEVCUTTUR.80 TANE AKTİF ÇALIŞTIĞIMIZ İŞLETMEMİZ BULUNMAKTADIR.
BİLİŞİM SİSTEMLERİ KULLANILARAK İŞ AKIŞI SAĞLANMAKTADIR.
HUKUK DEPARTMANI İLE HİZMET VERMEKTEYİZ.
Isparta Eşit Ortaklık 250.000 TL
E-ticaret Şirketime ORTAK arıyorum Merhaba giyim sektöründe faaliyet hösteren projemizde
ürün tedariği ve kargolama süreçlerini idare ediyorum.
Ortağımdan beklediğim;
Dürüst çalışmayı seven
E-ticaretten anlayan
Seo bilgisi olan
Sosyal medya hesaplarını kontrol edebilen
biri olmasıdır detayları telefon ile konuşmak istiyorum.
Eşit ortaklık yapısında ilerleyip iki tarafta aynı fedakarlığı gösterecektir.
Sitemizi detaylı incelemek için www.giydirgiyin.com a gidin


İstanbul Eşit Ortaklık 1 TL
Dekoratif digital baskı halı üretimi Merhaba ben PVC tabanlı halı üretimi yapmaktayım
Nakit hammadde alıp nakit ve vadeli satmak için aylık 10000m2 halihazırda müşterilerim var
Mehmet Sarı
İstanbul Eşit Ortaklık 500.000 TL
Kar payı veriyoruz 2011 yılından beri TEKNOKENT' te faaliyetini sürdürmekte olan şirketimiz Türkiye ve Dünya' da olmayan Akıllı ev - Güvenlik ve Konforu bir arada son kullanıcıya ulaştıran 2 yıllık AR-GE çalışmaları sonucu ortaya çıkan www.swidoor.com adresinden de inceleyebileceğiniz akıllı çelik kapı ile sektörde çıtayı kilit ve çelik kapı algısından çıkarıp teknoloji ve konforla bir araya getirdik. Halihazırda piyasada orta sınıf çelik kapı fiyatları 4.500 - 12.000 tl aralığındadır. ama sadece çelik kapıdır. Ülkemizde son 10 yılda yıllık konut üretimi ortalama 1 milyon adettir. önümüzdeki 5 yıllık kentsel dönüşüm ve konut üretimi tahmini 15 milyon dur. böylesine büyük bir pastadan maximum faydalanabilmek için kar ortakları aramaktayız. Aylık periyodik kar ödemeleri ve yıl sonu kar ödeme sistemi ile sizleri de aramızda görmek isteriz.
Bolu Azınlık Ortaklık 10.000 TL
JOSEPH Kahve & Nargile Franchise JOSEPH Kahve & Nargile Sektöründe Franchise hizmeti veren firmamız Marka isim hakkı almadan sadece yatırım maliyetlerine anahtar teslim yatırım imkanı sunmaktadır.
2000 yılından bu yana İnşaat, Otomotiv, Gıda ve Reklam sektörlerinde faaliyet gösteren grup firmalarımız, 2017 yılından itibaren yatırım yapma kararı aldı ve JOSEPH’i kurarak firma profiline ekledi.
İzmir %100 Satış 250.000 TL
Ruhsatlı Bakır-Altın Maden Arazisi Devri Anadolu'da bulunan yoğunlukla Bakır ve Altın olan arazime maden ruhsatım onaylandı. Arazimi devredeceğim yatırımcı arıyorum.
İstanbul Seçilmedi 10.000.000 TL
Dental İmplant Sektöründe Yatırımcı Aranıyor İtalyada üretilen dental implantlarının Türkiyede tek yetkili distribütörüyüz.
İstanbul Eşit Ortaklık 300.000 TL
SAHİBİNDEN SATILIK ŞİRKETLER İNŞAAT PROJELERİ OLAN VE HALEN DEVAM ETMEKTE OLAN İNŞAAT ŞİRKETİMİ TÜM AKTİFLERİ İLE BİRLİKTE DEVRETMEK İSTİYORUM.
İstanbul %100 Satış 1 TL
Acill OUTLET pazarında E-ticaret için kurduğum şirketime yatırımcı arıyorum!
Acill OUTLET pazarında E-ticaret için kurduğum şirketime yatırımcı arıyorum! Ağırlıklı olarak özel bedenler ile outlet pazarını içeren E-Ticaret projeme yatırımcı aramaktayım. Kurumsal Kimlik çalışmamızı tamamladık. XMALL markası ile sıfırdan bir yazılım yaparak www.xmall.com.tr sitemizi kurduk. Antalya'da Promise Teknoloji Ltd. Şti. adında şirketimizi de 2 ay önce açtık. KOSGEB'den de yeni girişimci desteği almak üzere kurul onayını bekliyoruz. Şu anda 202 kategoride, outlet ağırlıklı Kadın, Erkek, Çocuk olmak üzere; giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar, kozmetik, ev ve yaşam tekstili başlıklarında özellikle outlet ürünleri satmayı hedefledigimiz web sitemizin yazılımı tamamlandı. Test aşamasında. İyzico Pazaryeri entegrasyonu bulunan Satıcıdan Alıcıya B2C online alışveriş merkezimiz için Sanal pos, SMS ve e-posta entegrasyonu tamamlandı, MNG kargo ile anlaşıldı. Şirketin her şeyi hazır. Şu anda personel alımı, pazarlama, reklam ve satıcılar ile anlaşma yapılması aşamasına gelindi. İlk olarak Batik ve Tiffany markası ile görüşüldü. Outlet pazarında, özellikle 35 numara ayakkabıda çok ciddi bir talep var. Bunu karşılayabileceğimizden eminim. Büyük beden üreticisi birçok satıcı da bizimle çalışmak istiyor. Ancak fotoğraf çekimlerini bizden talep ediyorlar. Kuracağım ekibim için motivasyonu yüksek isimler var. Kadroya almam ve sağlam bir ekiple işi büyütmem için yatırıma ihtiyacım var. Şirketin büyüme potansiyeli yüksek. Yatırım alırsak AR-GE çalışmasını da yapmayı planlıyorum. Yaptığım araştırmaya göre Türkiye'de yaklaşık 15 milyon kişi özel beden (obez ekonomisi, sıfır beden ve 33, 34, 35 numara ayakkabı giyinenler ) müşteri pazarını oluşturuyor. Ciddi olanlar ile yüz yüze görüşelim.
Esra ÖZKAN

Muratpaşa / Antalya
info@xmall.com.tr
www.xmall.com.tr
Promise Teknoloji Ltd. Şti.
Antalya Eşit Ortaklık 200.000 TL
Kucuk bir yatirimci ariyorum Ozel hastanemize tibbi cihaz ve tibbi cihaz satin almak icin yatirimci ariyorum.
Seçilmedi Çoğunluk Ortaklık 75.000 TL
Kirası 500tl 3 odalı butik terzi dükkanıma ortak arıyorum . (Sadece terzi kismina 5.000tl ile de terzi ortak olabilir ) Ümraniye Çarşıya 2 dakikalık yerde bulunan dükkanım şuan içinde marka kıyafetlerle dolu,ütü ve kumaşlar ipler vs de var . ve dikim odasi hazir ve 1 buyuk odasi boş. 15.000 e devir aldım . Dekorasyon için ve 2 odayı büyük butik haline getirip seri şekilde marka ve gümrüklerden ürün doldurmak için ortağa ihtiyacım var. Iç mimarlik okudum. Dekorasyonu minimum maliyetle ve sıradışı yapacağım . Dikim odasında her malzeme dikiş makinası ve masası vs mevcut. Günlük terzi tutulup değişim ürünler de diktirilebilir ..Ocağa ortakla girsem harika olacak çünkü resmi işlemler de yapilacak. Ve dükkanda güzel bir açılış yapılır🤗
İstanbul Eşit Ortaklık 10.000 TL
FAAL LİMİTED ŞİRKETE YÜZDE 50 ORTAK ARANIYOR İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ'NDE FAALİYET GÖSTERMEKTE OLAN, EMLAK-İNŞAAT-TAAHHÜT LTD. ŞTİ.'NE, %50 ŞİRKET ORTAĞI ARANIYOR. ŞİRKETİMİZ HALEN; BİNA YÖNETİM HİZMETLERİ ve TEMİZLİK HİZMETLERİ YAPMAKTADIR. ŞİRKETİMİZİN; İNŞAAT, PEYZAJ, İLAÇLAMA ve TÜM TEKNİK HİZMETLER KONUSUNDA İŞ POTANSİYELİ VARDIR, ANCAK YORGUNLUK ve YALNIZLIKTAN POTANSİYEL DEĞERLENDİRİLEMEMEKTEDİR. ŞİRKETİMİZİN, ÇOK KISA ZAMANDA AYLIK GELİRİNİ 3-4 KAT ARTIRILABİLECEK POTANSİYELİ VARDIR. ŞİRKETİMİZİN GENEL KOORDİNASYON FAALİYETLERİNDEN BİR KISMINI ÜSTLENEBİLECEK, YENİ İŞ KURMAK İSTEYEN, DİNAMİK, DİKSİYONU DÜZGÜN, İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI, SİTE ve APARTMAN YÖNETİCİLİĞİ İŞİNİ BENİMSEYEN, SERMAYE (%50 Hisse) KOYABİLECEK BAY veya BAYAN ŞİRKET ORTAĞI ARANIYOR.
İstanbul Eşit Ortaklık 40.000 TL
4 farklı ülkede hizmet veren 15 yıllık deneyimli ve köklü hırdavat mağazasını daha iyi ve daha büyük yerlere getirmek için yatırımcı aranıyor. 15 yıllık tecrübe ve çalışan kadrosuyla tek ortaklı bir firma olup.Umman Kenya İran ve Türkiye de ticari bağı olup İran ve Türkiye de parekende ve toptan dükkanları vardır.Tecrübe , beceri , iş ahlakı ya da iş bağlantıları ve güven değil Firmanın tek ihtiyacı olan şey nakit para döngüsüdür.
İstanbul Azınlık Ortaklık 850.000 TL
YENİ AÇILACAK ŞUBELERİMİZE ORTAKLAR ALINACAKTIR 20 YILLIK GEÇMİŞİMİZLE İZMİR'İN EN KÖKLÜ EĞİTİM KURUMLARINDAN BİRİ OLAN ÖZEL İNDEM EĞİTİM KURUMLARI YEŞİLYURT , GAZİEMİR ve KARABAĞLARDA YENİ ŞUBELER AÇACAKTIR . BU AÇILACAK ŞUBELERE EĞİTİM SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMAK İSTEYEN ORTAKLAR ALINACAKTIR. BU ALANDA ÇALIŞMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRLER.
İzmir Seçilmedi 50.000 TL
Yatırımcı Ortak aranıyor 200 personel kapasiteli yeni kurulmuş, sözleşmeli uzun süreli devam edecek firma ve projeleri olan araştırma sektöründe hizmet vermekteyiz.Firmamıza sermaye desteği verebilecek ortak arıyorum. Detayları özelden mail yoluyla yada yüz yüze görüşebiliriz.
Sivas Azınlık Ortaklık 350.000 TL
İstanbul'un en merkezi ve nezih bölgesindeki Güzellik Salonu için ortak İstanbul'un en merkezi ve nezih semtlerinden 4. Levent'te, metroya 1 dk yürüme mesafesinde olan, 18 yıllık bir geçmişe ve kaliteli bir müşteri portföyüne sahip güzellik salonumuza, sağlık problemleri nedeniyle güvenilir, etik değerlere ve iş disiplinine önem veren yatırımcı ortak veya düşük bütçeli yatırım yapabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.
İstanbul Eşit Ortaklık 75.000 TL
Turizmi Güneyin Akdenizinde yaşatmak isteyenler Hatay arsuzda bir ilk olan hibe ve teşvik alabilir konumda sağlık turizm ile acua park yüzme havuz projeme ortak istiyorum banka kredisi ile çalışmak istemediğim için ciddi yatırımcı arıyorum
Hatay Çoğunluk Ortaklık 500 TL
ÇOK SEVİLEN BİR ÜRÜN YENİ MARKA CFY GIDA ÇOK SEVİLEN BİR LEZZETİ YENİ BİR MARKA İLE KURUMSAL YAPIDA SUNMAK İÇİN VİZYON SAHİBİ, AKILCI ,GENÇ, İLETİŞİME AÇIK ORTAK VEYA ORTAKLAR ARAMAKTADIR.YENİ MARKA İZMİR DE ÇOK AKTİF LOKASYONDA 10 GUN İÇİNDE HİZMETE GİRECEKTİR.
İzmir Azınlık Ortaklık 96.000 TL
Aylık geliri 50 bin ila 70 bin arası kültür mantarı yetiştiriciliği tamamen otomosyon hollanda ve polonya sistemi Şirket şu anda konyada 200 şubeli ADESE marketler zinciri ile çalışmakta. Yılda adese marketlerinin alımı tl basında 800 bin ila 1 milyon arası değişmektedir geri kalan diğer ürünlerimiz şehir dışı ve pazarlarda satılmaktadır tamamen iş değişikliği sebebiyle satmaktayım tesis 2015 yılında kuruldu ve hollanda polonya sisteminden esinlenerek modern aynı zamanda tam otomosyon ve chiller sistemi mevcuttur
Konya %100 Satış 3.450.000 TL
BAŞARDIĞIMIZDA DÜNYA'NIN SAYILI FİRMALARI ARASINA GİREBİLECEK İŞ FİKİRLERİYLE CİDDİ YATIRIMCILAR ARIYORUZ Şirketimiz çok yönlü teknolojik işlerle uğraşmakta olup hali hazırda uluslararası 4 dil çevirisi olan ilan sitesi , mobil uygulamaları ( ios ve android ) uygulamaları mevcuttur. Şirketimizin sadece site üzerinden yapılacak olan satışlarında milyar dolarlık e ticaret sitelerini geride bırakabilecek fikir ve projeleri mevcut olup , maddi sıkıntılarından dolayı faaliyete başlatamadığımızdan hisse veya tamamen satışını yapsak dahil içinde bulunmak isteyeceğimiz , maddi kazancından çok alışılagelmiş herşeyi değiştirebilecek sistemleri proje ve fikirleri mevcuttur. Hem maddi hem manevi yönden güçlü bir yatırımcı arıyoruz
Kocaeli Azınlık Ortaklık 400.000 TL
0 - 6 YAŞ KREŞ VE ANA OKULU YATIRIMINA ORTAK YATIRIMCI ARANMAKTADIR Sayın Yatırımcı,
Aktif olarak devam etmekte olan 0-6 yaş kreş ve anaokulu yatırımı vardır.Yatırım binası ve kadrosu ile gelişmeye uygun şartlardadır.
Gelişmenin sağlanabilmesi için ortak yatırımcı aranmaktadır.
osmanaysun@gmail.com
Denizli Eşit Ortaklık 450 TL
YATIRIMCI ORTAK ARIYORUZ Şirketimiz; AS9100 sertifikalı Uzay Havacılık ve Savunma Sanayi sektöründe üretim yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve talebi yüksek olan şirketimiz, güvenilir bir yatırımcı ortakla sektörde büyümeyi hedeflemektedir.
Ankara Eşit Ortaklık 2.500.000 TL
Kemer’in güzel kum sahilinde 8 dönümde işletme
Kemer’in güzel kum sahilinde 8 dönümde işletme Kemer bölgesinde ortalama 8 dönüm arazi üstünde bulunan işletmeyi büyütmeye girecek ortak aranıyor. Detaylı bilgi telefon ile verilecektir.
Antalya Eşit Ortaklık 200.000 TL
E-ihtacat için yatırımcı arıyor Eren Dinçer, Harun Deniz ve Bahadır Görgülü, üniversitede öğrenim görmek için geldikleri Isparta’da küçük bir finansmanla VAVİN markasını kurdular, hazır giyim sektöründeki markayı e-ticarete taşıdılar. Kendi kurdukları siteyi, sosyal medyada 1 milyon kişiye ulaştırmayı başaran genç girişimciler, markalarını internet üzerinden 81 ile sipariş yaparak bölgede en çok satış yapan firmalardan biri haline getirdi.
Kuruculardan Eren Dinçer, paketleme ve müşterilerle iletişim ağı kuran VAVİN Butik’in, profesyonel çalışmalar yaparak sürekli kendini geliştirdiğini söyledi. Dinçer, Akdeniz’in en yüksek kargo satışı yapan firması durumunda bulunan VAVİN’in sosyal medya üzerinden aylık yaklaşık 120-200 bin TL reklama bütçe ayırdığını belirterek "VAVİN, bazı ürünleri kendi üretiyor bazılarını ulusal markalarla satışa çıkarıyor. Esra Erol’la Evlen Benimle programına da sponsorluk yapan VAVİN, bir çok projeye destek veriyor” dedi.
İLK 20 E-MARKA HEDEFİ
Türkiye’deki ilk 20 e-marka arasına girmeyi düşündüklerini aktaran Dinçer, şunları söyledi:
“Şu an gidişatımız iyi. İnce eleyip sık dokuyarak hareket ediyoruz. 3 şube daha açmayı düşünüyoruz. Aylık yaklaşık 10-16 bin arasında kargo çıkarıyoruz. Büyük firmaları inceleyip onların yaptıkları hataları yapmamaya çalışıyoruz. Fiyat avantajımız var. Bunları yaptığınız zaman zaten başarı kaçınılmaz oluyor. VAVİN’i VAVİN yapanlar; Gösterişli ve En Uygun Fiyat İstediğiniz ürünler, yine sizin için cazip olan fiyata, en iyi lokasyonlar ve göz alıcı mağaza atmosferinde satışa sunulur. Modanın öncüsü, modanın tüm trend, stil sahibi renk, desen, çizgi ve kuplarıyla hazırlanan koleksiyonlar, günün her anında şık ve bakımlı görünmek isteyen herkes için erişilebilir.
Ulusal TV reklamlarıyla da markanın bilinirliğini arttırdık.
Alıntı ve düzenleme : http://www.milliyet.com.tr/girisimci-ogrencilerin-basari-hikayesi-isparta-yerelhaber-1210621/
E-ihracatta tesettür katagorisinin büyük bir payı var. E-ihracatta başarılı olabilmek için tesettür bölümümüzü geliştirmek en önemli noktalardan biri durumunda. Tesettür ürün yelpazesinin genişletilmesi, reklam bütçesi ve yazılım gibi süreçler için yatırımcı arıyoruz.
Isparta Seçilmedi 4.000.000 TL
İZMİR DE TABELA DEĞERİ YÜKSEK FAST FOOD Merhaba İzmir de tabela değeri oldukça yüksek bir konumda hali hazırda çalışır durumda cirosu şu ekonomik kriz ortamına göre iyi olan bir fast food işletmem var.Az bir görsel yatırımla cirosunu katı katına arttırabilcek bir işletmedir. % 100 satış devir halinde ise kısa sürede kendini amorti eder ve artıya geçer.Eğer ilgilenirseniz iletişime geçebiliriz.
İzmir %100 Satış 145.000 TL
EĞİTİM SEKTÖRÜ - ANA OKULU YABANCI DİL EĞİTİMİ ÜZERİNE KURULU BİR OKULDUR. 350 KİŞİ KAPESİTELİDİR. SINIFLAR SON MODERNDİR. BİNAMIN YANINDA ANA OKULUNA UYGUN BİR YER VARDIR. ORAYA ANAOKULU AÇMAK İÇİN KENDİME ORTAK ARIYORUM. ŞUAN FAAL KURUMUMLA AYNI MARKA ALTINDA İLERLİYCEKTİR. VE BU BÖLGEDE MARKA ADI ALTINDA EĞİTİM VEREN BİR YER YOKTUR. İYİ BİR PAZAR OLDUGUNU DÜŞÜNÜYORUM VE KENDİME MADDİ DESTEK SAĞLIYACAK ORTAK ARIYORUM.SAGILARLA.
İstanbul Eşit Ortaklık 150.000 TL
İnşaat Projelerine ortak Proje çok geliyor,barterli projeler geliyor ,belli noktada sıkışıyorum. örneğin : 300bin tl nakit ile ortak olunur ayda 20-30 bin tl para kazanabilirsiniz. bir inşaat kabası 2-3 ayda biter. toplam kaba ince anahtar teslimi ise 4-6 ay arası biter. bir işten 60bin tl kazanıldı ise kaba inşaatta 2.5 ayda biter ayda 24bin tl kazanılır kişi başı. örnek bir tablodur. gerçek hesaplamaya yakındır. Kaba-İnce ve Anahtar Teslim inşaatta firma,arsa pörtföyüm mevcuttur.
Zonguldak %100 Satış 2.000.000 TL
KARGO ŞİRKETİNE ORTAK ARANIYOR KARGO ŞİRKETİMİZE FİNANS KONUSUNDA DESTEKLEYECEK ORTAK ARIYORUZ. FINANS OLDUĞU ZAMAN ÇOK GUZEL PARALAR KAZANILABILIRIZ. TEK EKSIĞIMIZ FINANS.
İstanbul Azınlık Ortaklık 300.000 TL
KAZANÇLI GERİ DÖNÜŞÜM İŞİME ORTAK ARIYORUM Geri Dönüşüm Sektörü gelecekte bitmeyecek ve her geçen gün gelişen bir sektördür.8 Yıldır Geri Dönüşüm sektöründe faaliyet göstermekteyim. Hurda Naylon,Çuval ve Plastik alım satımı yapıyorum. Türkiye geneli hurda malzeme aldığım ve sattığım müşterilerim var. Alım satım nakit dönmektedir. Çek, Senet ve açık hesaplı alış veya satışım yoktur. Malzeme alışının büyük çoğunluğu İstanbul bölgesindedir. Ortaklık prensibi nakdi sermaye ile olacaktır. 250.000 TL nakti sermaye ile mevcut işime ortak olabilirsiniz. Aylık minumum 5.000 TL - 10.000 TL ortaklık payı olacaktır. Ciddi düşünen ve standart net karlılık bekleyen arkadaşlar benimle iletişime geçebilir. Zarar kesinlikle yoktur. Garantisini verebilirim. bana ulaşabilirsiniz.
Ankara Eşit Ortaklık 250.000 TL
Hayalinizi Gerçekleştirin... Sektörde 5.yılını tamamlayan ve marka haline gelen eğitim kurumumuz için yatırımcı ya da ortak aramaktayız. Gerekli bilgiler görüşme esnasında verilecektir. Amacımız şubelesmek ve daha da büyümek. Eğitim sektörü ile çalışmak isteyen her ay düzenli olsun deyip çocukları seven hayata dair kalıcı izler bırakmak isteyen arkadaşlar tercihinizdır. Okulun bulunduğu bölge gelişime açık ve kurum çalışma organizasyonu tamdır.
Ankara Eşit Ortaklık 300.000 TL
Kahve ve Bar Ekipmanları Toptancılığı Günümüzün en gözde ve kazançlı sektörlerinden biri olan Kahveciliğin toptan satışı yapılan şirketime ortak olacak yatirimci ariyorum. Planlama ve hedefleri yüz yüze yada iletişime geçtiğimizde dosya olarak sunulacaktir.
250bin Tl'lik yatirimda yüzde50 ortak olunup, Ortalama aylîk net kazanç 15-20bin TL'dir. Diğer artılarını ve avantajları iletişime geçince konuşulacaktır.
İstanbul Eşit Ortaklık 250.000 TL
MEDİKAL TIBBİ CİHAZ ÜRETİMİ 18 YILLIK MEDİKAL TECRÜBEMLE ÜRETİMİNİ YAPMAK İSTEDİĞİM CİHAZIN,YERLİ ÜRETİM OLARAK 2 RAKİBİ VAR.BÜTÜN ALTYAPISI HAZIR PROTOTİPİ YAPILMIŞ SATIŞ VE BAYİ AĞI HAZIR,İHRACAT AYAĞI ÇALIŞMALARI DEVAM EDEN ÜRÜN İÇİN FİRMAMDAN %30 HİSSE VEREREK ORTAK VEYA ORTAKLAR ARIYORUM.ORTAK SAYISI EN FAZLA 5 OLABİLİR,KAR MARJI YÜKSEK SÜRÜMÜ ÇOK OLAN BİR ÜRÜN,CİDDİ DÜŞÜNEN GİRİŞİMCİLERE DETAYLI BİLGİ YÜZ YÜZE KONUŞULARAK VERİLECEKTİR.
Sakarya Azınlık Ortaklık 500.000 TL
açık hava reklam sektöründe batı karadeniz lideri şirketimiz 23 yıldır reklam sektöründe batı karadeniz bölgesine hitap etmektedir. ticareti bırakmayı düşündüğümüz için satılıktır. diğer bilgiler telefonda verilecektir.
Bolu Eşit Ortaklık 385.000 TL
kfc tarzında kaplama tavuk karlı yatırım yapmak isteyen yatırımcılar bekliyoruz
Seçilmedi Eşit Ortaklık 1.000 TL
Istanbulun en trend iki işletmesi konsept restoran ve tatlıcı büyümek için ortak aramakta Merhaba,
Gıda sektöründe faaliyette bulunan
ve sektörde rekabetsiz iki işletmem var
İkiside italyan mutfağın pizza dışındaki
Lezzetlere yer vermekte,ve üretimini yapmakta, üretim ve paketleme
İzin ve ruhsatı mevcut olup
Yurt içi ve yurt dışından
franchise taleplerini karşılıyabilmek için
yatırımcı ortak aramaktayız
İşletmelerimiz istanbulun en trend yeri olan
kadıköy moda'da bulunmaktadır.

İstanbul Eşit Ortaklık 1.000.000 TL
AVCILAR E 5 ÜZERİ NO 20 B MUTFAK VE BANYO DOLAPLARI SATIŞI YAPAN MAHAZAMIZA ORTAK ARIYORUZ AVCILAR E 5 ÜZERİ NO 20 B MUTFAK VE BANYO DOLAPLARI SATIŞI YAPAN MAHAZAMIZA 75,000,00 TL % 50 ORTAK ARANMAKTADIR
FİRMAMIZ İMALATÇI FİRMA OLUP 20 YILDIR MOBİLYA İMALAT İŞİNDEDİR ORTAKLIK SADECE MAHAZA İÇİN DÜŞÜNÜLMEKTEDİR MAHAZAMIZ FAHAL HALDEDİR
İstanbul Eşit Ortaklık 75.000 TL
ORTAKLIK HALEN ÇALIŞMAKTA OLAN MARKETİME ORTAK ARIYORUM. İLGİLENENLER İLETİŞİME GEÇERSE GEREKLİ BİLGİYİ VEREBİLİRİM.

Çorum Eşit Ortaklık 50.000 TL
doğal ekşi maya ekmeği
doğal ekşi maya ekmeği firmamızın ürettiği doğal taş değirmen ekşi maya ekmeğini izmir manisa balıkesir mugla aydın illeri ve ilçelerine bayilik verirelektir
ekmeğimizin tamammen doğal olarak üretilmektedir
kesinlik ile ekmek katkı maddeleri kullanılmamaktadır
şeker hastalığına iyi geldiği bilinmektedir
ürünümüzün parekende satış fiyatı 7.00 tldir
bayilik karı %50 net
İzmir %100 Satış 60.000 TL
Kurumsal müşteri portföylü entegre ev tekstili fabrikamıza sermayedar ortak aranıyor Türkiyede akla en başta gelen mağaza zincirlerine hazırda imalat yapan ve tutulan bir firmayız. 3 adet kasnaklı kapitone makinesi, 2 adet kontünü kapitone makinesi, elyaf açma hattı, yastık dolum ve boncuk elyaf makinesi gibi sanayi makinelerimiz kesim dikim paket parkurumuz mevcut. Ürün fotoğraflarımıza üretim fotoğraf ve kapasitemize web sitemizden ulaşabilirsiniz.
(Portföyümüzdeki müşterilerimizin isimlerini yaptığımız işleri özel görüşmemizde aktarabilirim.)
Artan taleplere cevap verebilmek için finansman desteği arıyoruz. Yatırımcı 1 senede parasını amorte edip çalışan fabrika ortağı olacaktır.
İş bağlantılarımızı, finansman kaygısından beklettiğimiz kurumsal firma siparişlerini yatırımcılarla paylaşıma açığız.

İstenilen diğer bilgilere mail ya da telefon yolu ile ulaşabilirsiniz.

İyi günler dilerim
İstanbul Eşit Ortaklık 1.000.000 TL
AVM' DE BULUNAN GIDA RESTORANI YATIRIMI İzmir Optimum Avm'de bulunan bir gıda restoranı Franchise olarak verilecektir.Aylık ortalama getirisi 45.000,00-50.000,00TL
Franchise bedeli ise 1.000.000,00 TL
Ciddi yatırımcılar ile görüşülür.Ve detaylı bilgi verilir.
Seçilmedi %100 Satış 1.000.000 TL
KAR MARJI VE MARKA DEĞERİ YÜKSEK ŞİRKETİMİZİ SATMAK İSTİYORUZ Otomotiv ve metal sektöründe faaliyet gösteren OEM ve ciddi firmalara üretim yapan, sektörde bilenen ve tanınan bir firmayız. Organize Sanayi bölgesinde faaliyet gösteriyoruz. Güncel durumda yıllık cirosu 15.000.000 TL dir. Şirketin borcu bulunmamaktadır. Banka kredibilitesi yüksektir. Çok karlı bir şirkettir. Yıllık %15 net kar ile çalışmaktadır. Yıllık min. % 20 oranında büyümektedir. Mevcut durumda % 60 üretim kapasitesi ile çalışmakta, mevcut ve yeni projelerle 5 yılı full dolu bir şirkettir. Rekabet açısından ticari rakibimiz yoktur ve ciddi büyüme potansiyeline sahiptir. Çocuğumuzun yurtdışı eğitimi nedeniyle yanında bulunmak istediğimiz için şirketimizi devretmek istiyoruz. Ciddi alıcılarla görüşmek istiyoruz.
Bursa %100 Satış 1 TL
Parayla Çalışan Çamaşır Makinası
Parayla Çalışan Çamaşır Makinası Parayla Çalışan Çamaşır Makinası: Normal bir çamaşır makinesini, bozuk para yada jetonla çalıştırmak için tasarlanan ürünümüz 5 yıl servis garantili olup stoklarımızda daima hazır olarak bulunmaktadır. Ürünümüz yaklaşık olarak , 6 yıldır Türkiye’nin bir çok yerinde sorunsuz olarak çalışmaktadır.
Genel kullanım alanları normal çamaşırhane çalışma prensibini değiştirerek yeni bir kazanç kapısı olmuştur. Bir çok çamaşırhane artık bu sisteme geçerek rahat etmiştir. Standart parayla çalışan çamaşır makinelerinin genel olarak olarak aşırı maliyetli olması sebebiyle, bu ürünü normal bir çamaşır makinesine takarak parayla çalıştırmayı çok uygun maliyetlere düşürerek büyük bir tasarruf etmiş olursunuz.
Satın almış olduğunuz otomatı 10 gün içerisinde koşulsuz iade etme hakkınız vardır.

İade şartları hakkında daha fazla bilgi için lütfen “Satış ve İade Şartları” sayfamıza göz atabilirsiniz.

Ev ve sanayi tipi çamaşır,kurutma makineleri ticari kullanımı için tasarlanan bu otomatımızın montajı ve devreye alması gayet basit ve kolaydır. Otomat size hazır olarak gelir duvara yada makinenizin çalıştığı alana montaj edilerek kullanılır.
Parayla Çalışan Çamaşır Makinası Genel Özellikleri
Polikarbon yada 2mm sac kutu
Bozuk para jeton Kağıt para ile çalışma özelliği
Kartlı sistem entegrasyonu
Kırılmaz darbelere dayanıklı
Muhasebe hesapları için jeton yada para sayıcı numaratör
Kolay montaj imkanı
Süre göstergesi ve sesli uyarı sistemi
380v ve 220v isteğe göre ayarlanabilir 45A role çıkışları
Saniye Dakika Saat Ayarı(0 saniyeden-99 saate kadar)
Zaman uyarı alarm sistemi
Elektrik kesintilerinden sonra zaman kaldığı dakikadan başlama özelliği.
5 yıl garanti. ( elektronik kart kırılma yanma vs tüm her şey ful garantilidir. )
İstanbul Eşit Ortaklık 100.000 TL
ALÜMİNYUM KÜPEŞTE İMALATINA ORTAK Merhaba alüminyum küpeşte aksesuarları yapmaktayız yerimiz hazır durumda ham madde alamadigmizdan dolayi üretim yapamıyoruz para katarak ortak olmak istiyen kendisine güvenen bir iş ögrenmek istiyen hatta kendiside imalatta calisabilir abi kardeş cercevesi icerisinde calismak istemiyorsada sorun degil (kırk bin tl yada yetmiş beş bin tl ) arasında nakit parası olan varsa buyursun gelsin sektörümüz iyidir para kazandırır
İstanbul Azınlık Ortaklık 50.000 TL
spor malzemeleri toptan ve parakende satışı şirketim uzun yıllar boyunca adı duyulmuş türkiye geneli çalışan, resmi ihaleler-belediyeler-okullar-spor salonları ile toptan çalışan
kemeraltında parakendesi olan bir firmadır.Kendimin bu sektörde 22 yıllık tecrübem vardır.Artık ithalatçılardan mal alıp satmak
yerine kendi yapacağımız ithalatla kar marjlarımızı yukarıya çıkartmak istiyorum.Bu konuda ciddi düşünen ve yatırım yapıcak
arkadaş var ise benimle iletişime geçebilir.(Biz dürüst insanlarız ve dürüst yatırımcı arıyorum)
BARIŞ EKİM
İzmir Eşit Ortaklık 800.000 TL
Kocaeli Çoğunluk Ortaklık 2.000.000 TL
ZİNCİR PERAKENDE MAĞAZAMIZA ORTAK ARANIYOR... Türkiye'de çok tanınan, marka bilinirliği yüksek, hemen geri dönüş alabileceğiniz, bulunduğum noktada tek olan, perakende zincirine azınlık ortak aramaktayım. İşin başında duracak, maddi ve manevi fikir ve düşünceleri ile işin büyütülmesine ve geliştirilmesine katkı yapacak çalışma arkadaşı aramaktayım.
Seçilmedi Azınlık Ortaklık 150.000 TL
Satılık Altın Çubuklar
Satılık Altın Çubuklar BORSA ÖZELLİKLERİ:
A) TİCARİ: (AU) Altın
B) FORM: Altın Barlar
C) Saflık:% 95.85
D) İncelik: 22 karat
E) DENGELEME: Alıcının tescilli Rafineri'nde yapılacak ve sonuçlarının hem Alıcı hem de Sel tarafından kabul edilecek olan nihai tahlil
F) ORIGIN: Kamerun
G) AMBALAJ: İhracat Paket Mini Kasalar / Altın Çubuklar
J) DENİZCİLİK: CIF Hava kargo ile.


MİKTARI:

Satıcı, bu Sözleşmenin koşulları uyarınca Alıcıya ilk gönderimde 150 kg (Yüz Yüzde Elli Kilogram) ve 200 kg'lık (İki Yüz Kilogram) aylık gönderilerde bir süre için satmayı ve teslim etmeyi kabul eder. Bir (1) yıl, olası rulolar ve beş (5) yıla kadar uzatmalar ilk yılın ardından alıcı ve satıcı arasında önceden mutabakata varılmıştır.


FİYAT:

Alıcı tarafından satın alınması için satıcıya ödenecek fiyat, Alıcı rafinerisinin yayınladığı nihai Denetim Raporu Gününde Londra Külçe Piyasası Birliği'nin (LBMA) yayınladığı İkinci Düzeltme Oranı'nın (PM)% 15 düşeceği fiyattır , Fiyat en az 22+ (Yirmi İki) Karat artı karşılık gelen asgari% 98.85 + (90 Beş Nokta Seksen Beş Yüzde Plus) Saflık temel alır

TESLİM:

150 kg'lık (Bir Yüz ve 50 kilogram) ilk sevkiyatın miktarı ve daha sonraki gönderiler, Londra Külçe Piyasası Birliği'nin (LBMA) Londra'daki Külçe Piyasası Birliği'nin (LBMA) yayınladığı İkinci Sabitleme Oranı'nın (PM) net ağırlık ve% 10'luk düşen fiyatına dayanarak hesaplanacaktır. Alıcının rafineri tarafından yayınlanan nihai Deneme Raporunun Günü-günü.

Dürüstlük, güven, adalet, dürüstlük ve karşılıklı saygıya dayalı iş ilişkimiz ile karşılıklı yarar ve başarı için sizinle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.
Aydın %100 Satış 1.000.000 TL
Mobilya Fabrikasına Ortak Arıyorum Kayseri organize sanayindeki agırlık olarak proje bazlı okul mobilyaları ve donatımları üretimi yapan ltd şirketimize % 50 hisse karşılığı ortak arıyoruz.Yıllık ciromuz 2-3 milyon arası değişmekedir.% 60 ihracat yapmaktadır.Resmi Belgeler ibraz edilecektir.
Kayseri Eşit Ortaklık 500.000 TL
promosyon ürünleri, imalat toptan satış promosyon otomotiv sigorta sektörüne ruhsat kabı, anahtarlık, pasaport kılıf, kartvizitlik,vs ürünlerinin deri olarak imalatını yapmaktayım,sürekli piyasada olmamdan dolayı iç işletmeci ihtiyacım var tek başıma yeterli olamaıyorum gerçekten çalışmayı seven biriyle 1 yıl içerisinde iyi yerlere getirilebilir sürekliligi olan bir iştir
İstanbul Eşit Ortaklık 45.000 TL
INSAAT SEKTORUNDE YENILIKCI URUN GRUBUMUZ VE GÜÇLÜ REFERANSLARIMIZ İLE SIRKETIMI DAHA BUYUK SATISLARA TAŞIMAK İSTİYORUM. ınsaat sektorunde mekanık tesısat urunlerı proje satısı yapmaktayız. yenılıkcı ve yenı urun gruplarımız ve elde etmiş olduğpumuz buyuk marka referanslarımız ıle pıyasadaki satısımızı arttırmak ve kalıcı bır yer edınmek uzere ortaklar arıyorum.
İstanbul Eşit Ortaklık 350.000 TL
2009 yılından beri faal olan, bayilik veren markamızı satiyoruz Merhaba
Firmamız 2009 yılında chocokeyf markası adı altında çikolata şelalesi konseptinin satış ve bayiliğini yapmak üzere kurulmuştur. Firmamız kurulduğu günden bu yana toplam 72 adet bayilik vermiş olup büyük bölümü Türkiye'de olmak üzere Almanya, Londra ve Moskova'da da bulunmaktadır. (Verilen bayiliklerin tamamı aktif değildir, kapananlar olmustur)
8 yıllık emeğimiz olan chocokeyf markasını www.chocokeyf.com internet adresi ile birlikte tüm hakları ile devretmeyi düşünüyoruz. İnternete çikolata şelalesi veya yatırım amaçlı yapılacak işler gibi konular yazdığınızda firmamız ilk sıralarda çıkmaktadir. Henüz dünyaya tam olarak tanıtımı yapılmamış bu işle özellikle yurt dışında daha da büyüyeceginiz düşüncesindeyiz. İlave bilgi için arayınız 0542 6295351
İstanbul %100 Satış 900.000 TL
aylık net kar veriyoruz Gelişmekte olan e-ticaret pazarında bebek kıyafetleri satışı yapan yönetimi yazılım mühendislerinden oluşmuş genç dinamik işini aşkla yapan bir ekiple her ay %50 satış hacmini arttıran marka bilinirliğini tüm Türkiye ye duyurmuş kendimizden emin adımlarla hedeflerimize ilerliyoruz. bizimle birlikte bu hedeflere ulaşmak isteyen arkadaşları bekliyoruz.
Güçlü Yanlar: işin mutfağından geliyoruz yıllardır e-ticaret firmalarına yazılım üretmekteyiz. yazılım işimiz olduğundan oluşabilecek her türlü soruna anında müdahale edebiliyoruz. bu hem maliyetlerimizi ortadan kaldırıyor hemde kesintisiz 365 gün 24 saat çalışabilmemizi sağlıyor.
Fırsatlar: AİBÜ şehir kampüsü teknokent te 2011 yılından itibaren faaliyetlerine devam etmekte olan yazılım firmasıyız. 2016 ağustos itibari ile bebek kıyafetleri üzerine e-ticaret yapmaktayız. ülkemizde yıllık ortalama 3 milyon doğum olmaktadır. bir kez alışveriş yapan müşteri ortalama 4 yıl sizden alışverişe devam etmektedir. 2017 yılını 2 milyon tl lik bir ciro ile kapatmayı hedeflemekteyiz. bu süre içerisinde ek yatırıma ihtiyaç duymaktayız yapılacak yatırım tutarı için aylık net %5 periyodik kar ödemeyi teklif ediyoruz.
Bolu Azınlık Ortaklık 30.000 TL
AKARYAKIT İSTASYONU ve GAYRİMENKUL İLE akaryakıt istasyonumuz şirketi ile birlikte devir edilecektir.
aylık ortalama 30 bin tl net karı vardır
günlük ortalama 10 bin tl satış vardır .
sgk vergi oda borcu yoktur
bankada kredo notu a++ 'dır çeki senedi yoktur
şirket üzerinde gayrimankul vardır fyatımıza dahildir.
Afyon %100 Satış 5.000.000 TL
Tayland Samui Adasındaki Restaurant & Bara Ortak Aranıyor
Tayland Samui Adasındaki Restaurant & Bara Ortak Aranıyor Tayland'ın en güzel tropikal adalarından biri olan Samui Adasında 30 kişi kapasiteli iki kat artı bir kat bodrum ve açık alanlı çatıdan oluşan restaurantıma işleri idare edebilecek bir ortak arayışı içerisindeyim. Toplam kullanım alanı 504 m2'den oluşmaktadır. Denize yakınlığı 100 metreden az olup ana cadde üzerindedir. Restorantın önünde motorsiklet park alanı olarak kullanılabilecek geniş alan da mevcuttur. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.
İstanbul Eşit Ortaklık 70.000 TL
otomat makine ile parekende ticaret 450 kişilik plastik fabrikasında 6 kat 8 sıralı 44 çeşit ürün koyulabilen yiyecek içecek satılabilen otomat makinem var aylık cirom 5000 tl altına düşmemektedir. işimi büyütmek ve yeni dolap alarak aylık kar olarak 3000 - 4000 tl bandına çıkararak yıllık ciroyu her yıl %100 artırmak ve bolu organize sanayi içerisinde 250 personelden fazla fabrikalara yeni dolaplar koyup ciro ve kar artışı sağlamak
Bolu Eşit Ortaklık 40.000 TL
Ortak arıyoruz Odunla pisen ekmek ve unlu mamullerimize kahvalti sarayini ilave edip guzel bir şelale ve dereyle susleyip (wifi)bulunan guzel bir salona 30 takim masa sandalyeyle tamamlayip dogal urunlerimizi şelale ve dere kenarinda tatmak isteyen musterilerimize sunmak en onemli mutluluk kaynagimiz olacaktir
guzelobanin en işlek caddesinde unlu mamuller ve karafirin ekmegi ve kahvalti sarayina musait 750 metrekare 3 katli asansorlu onunde park blunan işyerimizi devredebilecegimiz veya %50 ortak olabilecek kisiler ariyoruz
Antalya Eşit Ortaklık 250.000 TL
Afrikada hazır kurulu biriket ve yer taşı imalatına yatırımcı ortak aranıyor.
Afrikada hazır kurulu biriket ve yer taşı imalatına yatırımcı ortak aranıyor. 2013 yılında kurulmuş şirket, 7500 metre kare acık alan 500 metre kare kapalı alan, Yarı otomatik biriket makinası. 8 saatlik kapasite 3000 adet 20’lik 4000 adet 15’lik 5000 adet 10’luk 16.000 yer taşı. İki veya üç vardiya yapılırsa üretim 2 veya 3 ile çarpılır. Şirket piyasaya ve devlete borçsuzdur. Banka hesapları ve çek defterleri mevcuttur. İlgilenecek kişiye, yatırımcı oturma müsaadesi alınacak ve çevreye uyum sağlayana kadar yardımcı olunacaktır.
İstanbul Eşit Ortaklık 500.000 TL
Sabit Gideri Düşük Karlılığı Yüksek Havuz Başı Cafe İşletmeme Ortak Arıyorum (FIRSAT) Ataşehir'de Havuz Başında olan işletmemize Diğer işlerimizin nakit ihtiyacından dolayı Ortak aramaktayız. Sabit Gideri Düşük Karlılığı Yüksek olan İşletmemiz Çoğu yatırımcı için FIRSAT olacak niteliktedir. Detaylar için ulaşabilirsiniz.
İstanbul Eşit Ortaklık 200.000 TL
Smart Box Yüksek Geri Dönüş Oranıyla Prototip ve Fizibilitesi Tamamlanmış Cihaz
Smart Box Yüksek Geri Dönüş Oranıyla Prototip ve Fizibilitesi Tamamlanmış Cihaz Yazılım firması olmamıza rağmen bünyemizde ithalat uzmanı, finans uzmanı ve satış ekibimiz mevcuttur. Fİrmamızın kaynaklarını kullanarak geliştirdiğimiz ürün için ilan vermekteyiz.
Projemizi ithalata kanalize etmek ve dolayısıyla kar marjını yükseltmek amacıyla yatırım arayışındayız. Geliştirdiğimiz ürünün prototipi ve pazar fizibilite analizi hazırdır. Beklenen ROI (return of investment) oranı 2.00 dır. Talep ettiğimiz yatırımla beklenen kar/zarar kırılma noktası 8 aydır. Detaylı bilgiyi,
Gust Profili : https://gust.com/companies/smart_box
Sunum Dosyası : https://drive.google.com/file/d/0B0wNl1mwh151LTctdUoyc0R4MDA/view?usp=sharing
adreslerinden alabilirsiniz.Bana bulganbaris@gmail.com ve destek@parobol.net mail adreslerinden ve +90 507 541 3199 numaralı telefondan 7/24 ulaşabilirsiniz.
Antalya Azınlık Ortaklık 400.000 TL
Süt ve Süt Ürünleri Üretim Tesisi
Süt ve Süt Ürünleri Üretim Tesisi Merhaba;

Kapasite Arttırımı İçin Kurulan Yeni Fabrikamız İçin Ortak Aramaktayız.
Süt ve Süt Ürünleri Üretimi.

a.oztemir@hotmail.com
0534 733 44 01
İstanbul Eşit Ortaklık 3.000.000 TL
Club Bar / Restaurant... Marmaris'in gözde mekanı Marmarisin en gõzde lokasyonu olan club bsr restaurant
Imizi komple satmak veya %50 ortak ariyoruz. Yurt disina cikmamiz gerektiginden bu tarz bir formul buldik.
Muğla %100 Satış 1.200.000 TL
GIDA SEKTÖRÜNDE BÖL KAZANÇ Avm.lerde bulanan şubelerimize çeşitli malzemeler satarak ve onların cirolarından pay alarak ve sponsor gelirleri elde ediyoruz ortalama aylık kazancımız 40 bin tl civari fakat yeni yatırımla imalathane kurarak ve yeni iyi noktada bir kaç dükkan daha açarak marka bilinirliğini arttırıp kazancımizi aylik 100 bin üstüne çok rahat çıkarta biliriz çok fazla olanaklarimiz var bana maddi ve manevi yardımcı olabilecek bir ortak ariyorum
İstanbul Eşit Ortaklık 1.000.000 TL
Birlikte daha çok KAZANMAK için
Birlikte daha çok KAZANMAK için Yeni inşaat projelerine birlikte adım atmak
Antalya Eşit Ortaklık 3.000.000 TL
Turkiye geneli 20+ Franchise şubesi olan ulusal zincir marka
Turkiye geneli 20+ Franchise şubesi olan ulusal zincir marka Danışmanlığını yaptığımız ulusal zincir marka kendi tescilli markasıyla franchie dükkanlarıyla 15'ten fazla il/ilçede 20'den fazla lokasyonda yer almaktadır. Franchise restoranlar Türkiye genelinde çok başarılı ve bilinen AVM'lerde yer almaktadır.

Markanın 20'den fazla franchise'ı farklı konseptleriyle 60 m2 den 550 m2ye kadar farklı boyutlarda yer almaktadır.

Çok eski bir marka olan firmanın Türk Patent Enstitüsünden çok akılda kalır iki farklı marka tesciliyle faaliyetini sürdürmektedir.

Karlı ve halen yeni franchise'lar vererek büyümekte olan firmanın tüm gelirleri ve marka tescilleriyle devir alacak kişilerin danismanlik@albatrospartners.com adresine eposta göndermesini rica ederiz.
İstanbul %100 Satış 2.750.000 TL
FSM BULVARINDA YÜKSEK CİROLU YATIRIMLIK CAFE RESTORAN Bursa fatih sultan mehmet bulvarında bulunan işletmemiz için yatırımcı aramaktayız.
* Aylık cirosu 260000 - 300000 TL aralığında olan
* Çalışır durumda
detaylı bilgi için ulaşabilirsiniz.
Bursa Eşit Ortaklık 1.250.000 TL
UKRAYNA DA TURK URUNLERI GIDA PAZARLAMA FIRMA MA CIDDI YATIRIMCI ORTAK ARIYORUM!!
UKRAYNA DA TURK URUNLERI GIDA PAZARLAMA FIRMA MA CIDDI YATIRIMCI ORTAK ARIYORUM!! UKRAYNA DA GIDA TOPTAN VE PERAKENDE ISI YAPMAKTAYIM,AYRICA 6 AYDIR CALISAN MINI MARKETIM MEVCUT, 6 ADET SUPER MARKETLE KONTRAT YAPMIS BULUNMAKTAYIM SUAN 2 MARKETTE URUNLERIMIZ SATILIYOR,AYRICA AVM DE LOKUM VE BAKLAVA
STANDI ACMAYI DUSUNUYORUM,ANCAK SERMAYE YETERSIZLIGI VE YANLIZLIKTAN DOLAYI ACIL ANLASABILECEGIM DURUST SIRT SIRTA VERIP CALISABILECEGIM BIR ORTAGA IHTIYACIM VAR
SUANKI FIRMAMA %50 ORTAKLIK BEDELI 15000USD OLUP MINUMUM 25 000 USD YATIRIM GEREKMEKTEDIR
CIDDI DUSUNEN ARKADASLAR DETAYLAR ICIN WATSAP 0532 0659867,VIBER +380732065066

İstanbul Eşit Ortaklık 250.000 TL
eşit ortak arıyorum 2013 yılından beri denizlide faliyette olan firmama ortak arıyorum firma iş güvenlik malzemeleri yangın tüpleri tesisat ve algılama sistemleri üzerine çalışmaktadır..Çalıştığımız firmalar sözleşmeli ve tüm para hareketleri bankadan olmaktadır %50 ortaklık için istediğim bedel 60 bin tl dir dilerseniz daha detaylı bilgi için görüşebiliriz
Denizli Eşit Ortaklık 60.000 TL
RESTORANIMA ORTAK ARIYORUM İstanbul/Sarıyer Zekeriyaköy yolu üzerinde bulunan bölgenin en gelişmiş sitesi olan Acarlar Sitesi içersinde bulunan işletmeciliğini yapmış olduğum restoranıma mesaisini de verecek ortak arıyorum.Bölge bir Etiler&Ulus olmasa da ekonomik gelir düzeyi orta üst seviyesindedir.Ciro potansiyeli oldukça yüksektir.İlgilenen arkadaşların şahsımla iletişime geçmesini rica ederim.
Ortaklık bedeli 300-350 Bin Tl dir..
Saygılarımla
Tulga KURT
İstanbul Eşit Ortaklık 300.000 TL
TAPUDA CİNS TAHSİSİ YAPILMIŞ RUHSATLI BESİ ÇİFTLİĞİNİZ OLMASINI İSTERMİSİNİZ ? İRTİBAT TELEFONU: 0 505 409 39 08
KONUM OLARAK: HACIALİOBASI MAH. MERKEZİNDE OLUP, İNCİRLİOVA İLÇE MERKEZİNE 1 KM, AYDIN MERKEZE 10 KM,KUŞADASINA 40 KM, İZMİR ADNAN MENDERES HAVALİMANINA OTOBAN ÜZERİNDEN 80 KM MESAFEDE VE ULAŞIM İÇİN KULLANILAN YOLLAR ASFALT VE PARKE TAŞ DÖŞEMEDİR. 4 MEVSİM HER TÜRLÜ ARAÇ RAHATLIKLA İŞLETMEMİZE GELİP GİDEBİLMEKTEDİR.İŞLETMEMİZİN İNŞAAT YILI 2015 DİR. KREDİYE VE HİBELERE UYGUNDUR. İTHAL HAYVAN İÇİN ŞARTLARI SAĞLAMAKTADIR.SON SİSTEM MODERN ŞEKİLDE İNŞA EDİLMİŞTİR.BÜYÜKBAŞ VE KANATLI İŞLETME TESCİL BELGESİ MEVCUTTUR.CİNS TASHİHİ YAPILMIŞ VE 5 AYRI İSKAN RUHSATIYLA TAPUYA İŞLENMİŞ DURUMDADIR.FAALDİR. DÖRT TARAFI ÇEVRİLİDİR.ŞEBEKEYE BAĞLI SANAYİ VE EV ELEKTRİĞİ VARDIR. ELEKTRİK SİSTEMİ YER ALTINDAN DÖŞENMİŞTİR, HAVADA ASKIDA ELEKTRİK KABLOSU GÖREMEZSİNİZ.ÇİFT MOTORLU HİDROFOR SİSTEMİ VE SU TANKI MEVCUTTUR. ARTEZYEN SİSTEMİ MEVCUTTUR. ARTEZYENDEN GELEN SU TANKTA TOPLANMAKTA VE YİNE YER ALTINA DÖŞENMİŞ PLASTİK BORULARLA HAYVAN BARINAKLARINDAKİ İZOLASYONLU OTOMATİK SULUKLARA, OFİSE, PERSONEL LOJMANINA VE İŞLETME İÇERİSİNDEKİ DİĞER MUSLUKLARA HİDROFOR SİSTEMİYLE BASILMAKTADIR.80 METREKARE 2+1 FAYANS DÖŞEMELİ, AMERİKAN MUTFAKLI DUŞAKABİNLİ VE KLOZETLİ PERSONEL LOJMANI VARDIR.30 METREKARE FAYANS DÖŞEMELİ, 1+1 ŞEKLİNDE DİZAYN EDİLMİŞ İÇERİSİNDE LAVABO VE BANYOSU BULUNAN PATRON OFİSİ MEVCUTTUR.PARSELDE,1 ADET 150 METREKARE ATERMİT ÇATILI, HAYVAN KESİMİ İÇİN MEZBAHANE BÖLÜMÜ,1 ADET 550 METREKARE KAPALI ALANLI 6 METRE YÜKSEKLİĞİNDE BEYAZ ÇELİK ÇATILI YEM DEPOSU,1 ADET 1800 METREKARE, YEM YOLU VE YEMLİĞİ MEVCUT, OTOMATİK SULUK SİSTEMLİ 9 METRE YÜKSEKLİKTE BEYAZ ÇELİK ÇATILI İŞLETME,1 ADET 350 METREKARE 72 METRE UZUNLUK 5 METRE GENİŞLİKTE YEM YOLU VE YEMLİĞİ MEVCUT 9 METRE YÜKSEKLİKTE BEYAZ ÇELİK ÇATILI İŞLETME,1 ADET YİNE 350 METREKARE 72 METRE UZUNLUK 5 METRE GENİŞLİKTE YEM YOLU VE YEMLİĞİ MEVCUT 9 METRE YÜKSEKLİKTE BEYAZ ÇELİK ÇATILI İŞLETME OLMAK ÜZERE TAKRİBİ 3200 METREKARE TOPLAM KAPALI ALANA SAHİPTİR.İŞLETMEMİZİN BULUNDUĞU PARSELİN BİTİŞİĞİNDE DEVLET MERALARI BULUNMAKTADIR. GÜNEY CEPHEMİZDE BULUNAN 6 METRELİK İKİNCİ ÇELİK KAYAR KAPIMIZDAN BU MERALARDAN BİRİSİNE ÇIKIŞ VERİLMİŞTİR.ÇİFTLİĞİMİZ, BÖLGENİN EN BÜYÜK MERASI OLAN,1200 DÖNÜMLÜK HACIALİOBASI KÖY MERASINA YAKLAŞIK 700 METRE MESAFEDEDİR,HAYVANLARIMIZ İÇİN BU MERAYI KULLANIM HAKKIMIZ BULUNMAKTADIR.PARSELİMİZİN İKİ TARAFINDAN DA KADASTRAL YOL GEÇMEKTEDİR.İŞLETMEMİZDE HER TÜRLÜ ARACIN GİRİP ÇIKABİLECEĞİ BÜYÜKLÜKTE (20 METRE) KAYAR SÜRGÜLÜ KAPI VARDIR.700 KAMYON TAŞLI MALZEME DÖKÜLMEK SURETİYLE,ÇİFTLİK ARAZİMİZ KOMŞU PARSELLERDEN YÜKSELTİLMİŞ, SU BİRİKME VE SU BASKINI RİSKİ ORTADAN KALDIRILMIŞTIR.BİRİKEN SULARA YÖN VERİLMİŞ, KENARLARDAN KANALLAR AÇILARAK YAĞMUR SULARININ SİSTEMLİ OLARAK TAHLİYE OLABİLMESİ SAĞLANMIŞTIR.MEYVE AĞACI FİDANLARI DİKİLMİŞ VE BİRÇOK SEBZE EKİLMİŞTİR.1 ADET 80 METREKARELİK TAVUK KÜMESİ ve İÇERİSİNDE YUMURTLAR DURUMDA 450 TAVUK, YİNE 1 ADET DE 30 METREKARELİK İKİNCİ BİR KÜMES VE İÇERİSİNDE 150 ADET YUMURTLAR DURUMDA TAVUK MEVCUTTUR.GEZİNTİ ALANLARI DA BULUNMAKTADIR. GÜNLÜK 400 ADET CİVARINDA YUMURTA VERİMİ VARDIR, PERAKENDE SATIŞTA AYLIK 10.000 TL CİVARINDA GETİRİSİ OLABİLMEKTEDİR.HAYVAN PADOKLARININ BÖLME DEMİRLERİ VE KAFALIK DEMİRLERİ KALIN VE ETLİ ÇELİK MALZEME KULLANILARAK YAPILMIŞTIR.BÜYÜKBAŞ HAYVANLARIN YÜKLENMELERİNE KARŞI SON DERECE MUKAVEMETLİDİR. EĞİLME BÜKÜLME OLMASININ ÖNÜNE GEÇİLMİŞTİR.ÇATI KAPLAMASI SICAK YALITIMI AÇISINDAN BEYAZ SAC İLE YAPILMIŞTIR. HAYVAN PADOKLARI DOĞU BATI YÖNÜNDE UZATILMIŞTIR VE BOĞAZ RÜZGARI UYGUN YÜKSEKLİKTEN SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE İŞLETME İÇERİSİNE GİRMEKTE, YAZIN YÜKSEK SICAKLIKLARDA HAYVANLARIN SICAK STRESİNE GİRMESİ ENGELLENMEKTEDİR.YÜKSEK ÇELİK YAPILARIN SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE AYAKTA DURABİLMESİ İÇİN C25 BETON VE NERVÜRLÜ DEMİRLER KULLANILARAK HAZIRLANAN KİRİŞLERLE BİRBİRİNE YER ALTINDAN BAĞLANMIŞ VE ÜZERİ TOPRAKLA KAPATILMIŞTIR.UZUN YILLAR SAĞLAM BİR ŞEKİLDE KULLANILABİLMESİ İÇİN, YAKLAŞIK 1500 METREKÜP C 25 BETON VE 180 TON CİVARINDA İNŞAAT DEMİRİ VE ÇELİK PROFİL KULLANILMIŞTIR.UFAK TEFEK TADİLATLARLA VE ÇATI KAPLAMASI İLE, 700 HAYVANIN RAHATLIKLA BARINABİLECEĞİ BİR İŞLETME HALİNE GETİRİLEBİLİR.İŞLETMEMİZ FAAL DURUMDADIR.TELEKOMDAN TELEFON ABONELİĞİ VE ADSL HİZMETİ ALINMIŞTIR.KAMERA SİSTEMİ KURULU OLUP İNTERNETİN OLDUĞU HER YERDEN ÇİFTLİĞİ CANLI İZLEYEBİLİRSİNİZ.ÇİFTLİK ÇALIŞIR DURUMDADIR.ÇİFTLİĞİMİZ BULUNDUĞU YER AÇISINDAN EMSALİNE AZ RASTLANAN BİR MEVKİİDEDİR. HER TÜRLÜ ULAŞIM İMKANI MEVCUTTUR. CAMİYE, KÖYE, MARKETE, OKULA YÜRÜME MESAFESİNDEDİR. ETRAFINDA ÇİFTLİKLER VE ÇİFTLİK İNŞAATLARI MEVCUTTUR. İLERLEYEN DÖNEMLERDE ORGANİZE HAYVANCILIK BÖLGESİ OLMAYA ADAY BİR KONUMDADIR.
Aydın %100 Satış 2.600.000 TL
buluşlarınıza, üretimlerinize ortak olmak istiyoruz Biyoteknoloji, saglık sektörü, kimya sektöründe sahip oldugunuz nish ürün, var olandan hem teknoloji hem de fiyat olarak daha üstün bir fikriniz ya da halen yürüttüğünüz faaliyetinize ortak arıyor iseniz; Kendiniz bir ortaklıga karar verebilmek için ne tür bilgilere ihtiyaç duyuyor iseniz;
hem mali detaylı, hem ürün detaylı varsa mevcut pazarınız ile ilğili bilgileri, dosya halinde gönderirseniz size dönüş yapılacaktır
osman.gulecen@gmail.com
Ankara Eşit Ortaklık 500.000 TL
DANS AYAKKABISI Üretim-Tasarım-Satış-İhracat
DANS AYAKKABISI Üretim-Tasarım-Satış-İhracat Ben 20 yıldır dans eğitmenliği yapmaktayım. 2012 yılında eşimle beraber dans sektörünün ihtiyacı olan DANS AYAKKABILARI' nı beraber tasarlayarak üretmeye başladık.

Önceleri sadece kendi stüdyomuzda satmaya başladığımız dans ayakkabılarımızı gördüğü ilgi sonucunda diğer illerde bulunan dans okulu sahibi arkadaşlarımıza da önerdik. Sonucunda ürünlerimiz gerek tasarım gerekse ergonomi açısından son derece ilgi gördü.Bundan cesaret alarak yurt dışındaki festivallerde de ayakkabılarımızın tanıtımını yaptık, aldığımız olumlu geri dönüşler neticesinde Avrupa'da bu sektörün yeterince geniş fakat özellikle tasarım olarak yetersiz fiyat olarak da yüksek olduğunu gözlemledik. Finansal gücümüz Avrupa pazarına açılmamız önündeki en büyük engel.
Bu engeli aşabilirsek Avrupa ve hatta Dünya'da önemli başarılara imza atabileceğimiz konusunda inancımız tamdır.
Ancak aldığımız olumlu geri dönüşler sonucunda
www.spicadanceshoes.com sitemizi açarak online satışa başladık.Şu anda bu site ile hedefimiz yurtdışında satışlarımızı arttırmaktır.
Bunun yanında yurtiçi için
www.esperanzadanceshoes.com sitemizi de hayata geçirerek uygun fiyat politikası ile Türk müşterilerimize hizmet vermeye başladık
Ayrıca,
www.dansayakkabisi.com sitemizin çalışmaları da devam etmekte ve en kısa zamanda doğru konumlanmayla açılışı planlanmaktadır...

Çok Kısa Bilgi Vermek Gerekirse
Dünya'da çok hızlı bir şekilde gelişmekte olan olan dans sektörüne paralel olarak gelişen dans ayakkabısı sektörü tahminlerin aksine büyük ve büyümesi günden güne artan bir sektördür. Bilgi olarak vermek gerekirse sadece Almanya'da 2500'in üzerinde dans okulu ve bu okulların her birinde ortalama 250-300 öğrenci bulunmakta ve bu öğrencilerin de minimum %70'i dans ayakkabısı almaktadırlar. Bu açıdan bakılacak olursa Avrupa'da bu sektörün ne kadar geniş olduğu daha net olarak anlaşılacaktır. Özellikle rekabetin aynı oranda yüksek olmadığı bu sektörde Avrupa pazarında daha ziyade, kaliteli olduğu için Avrupa üretimi dans ayakkabıları tercih edilmektedir. Bir miktar çin sanayinin etkisi olsa da genel algı olarak Çin pazarı ucuz ama kalitesiz olarak bilinmekte ve satış ve rekabet oranları son derece düşük olmaktadır. Bunun yanında Avrupa'da üretilen dans ayakkabıları kaliteleri ile tartışılmaz olsalar dahi fiyat olarak yüksek seviyede bulunmaktadır.
Bir Türk markası olan Spica Dance Shoes işte tam bu iki farklı segmentin arasında kendisine yer bulmuş bir firmadır. Avrupa kalitesinde ve uygun fiyatlı olması neticesinde tercih sebebi olarak piyasaya girmeye başlamıştır.

Bu konu ile ilgili olarak sizlere sunum yapmak ve konu ile ilgili motivasyonumuzu sizinle paylaşmayı çok isteriz

Gerekli kriterleri karşıladığımızı düşünüyorsanız bizimle iletişime geçmeniz bizi motive edecektir..

web sitemiz: www.spicadanceshoes.com

İlginize teşekkür eder, Saygılar sunarız..

Ankara Eşit Ortaklık 250.000 TL
ÇOK İYİ BİR POTANSİYELİ OLAN RESTORANIMA ORTAK ARIYORUM Zekeriyaköy yolu üzerinde en gelişmiş site olan Acarlar içinde potansiyeli çok yüksek olan restoranıma iş ortağı arıyorum.
Tüm projeler ve detay bilgiler yüz yüze paylaşılacaktır.
İstanbul Eşit Ortaklık 350.000 TL
Dermokozmetik Pazarlayabilecek Ortak arıyoruz 12 yıldan beri üretimde bulunan bir firmanın yeni oluşturduğu pazarlama şirketiyiz.
Ankara Eşit Ortaklık 200.000 TL
İran da iş birliği yapabilecek yatırımcılar 30 Yıldır İran ile iş yapmamızın gururuna .. Enerji alanında ortak arayan ya da iran da iş yapmak isteyen , malını pazarlamak isteyen , mahkeme veya davaların takibi ile ilgilenilmesini isteyen, gayrimenkul satın alıp satmak isteyen ... kısacası iran ile ilgili tüm işleri yapan ve yaptırabilen bir şirketiz. Daha büyük projelerimiz için yatırımcı ortaklar arıyoruz. Lütfen sadece sermaye , yatırım yapmak isteyenler ve sonucunda kazanmak isteyenler ulaşsın.
İstanbul Azınlık Ortaklık 20.000.000 TL
5 Yıldir Restoran Sektöründe Olan Zincir Firmamıza İvme Kazandıracak Yatırımcı Arıyoruz
5 Yıldir Restoran Sektöründe Olan Zincir Firmamıza İvme Kazandıracak Yatırımcı Arıyoruz 2011'den beri restoran sektöründe yer almaktayız. Kendi kaynaklarımızla başarılı bir şekilde şube açılışları yaptık. İstanbul'da 2 olmak üzere Türkiye'de toplam 6 noktada (Hepsi AVM'lerde olmak üzere) şubemiz var. Firmamızı kısa vadede büyütmek ve ivme kazandırmak için ortak aramaktayız. Arzu ederseniz Florya'daki şubemizde görüşme yapabilir, sorularınıza yanıt verebiliriz.
İstanbul Eşit Ortaklık 1.750.000 TL
yurt dışı devren 2002 yılından beri yurt dışında mobilya sektöründe faaliyet gösteren perakende satış firmamızı sağlık nedeniyle devredeceğiz.Devrin içinde 1200 m2 merkezi konumda satış yapılan binada bulunmaktadadır.Ayrıntılar için görüşülecektir.
Sakarya %100 Satış 4.000.000 TL
Ortak aranıyor Mermer Ocak ve fabrika işletmemize uluslararası pazarı olan yatırımcı ortak aramaktayız detaylar için lütfen 05323253618 veya aytekinbekirakkaya@yahoo.com
Seçilmedi Seçilmedi 0 TL
yeni bir döner markası
yeni bir döner markası tekdöner tescilli markası 40 yıllık bir öyküyü markalaştırarak İzmirin en işlek lokasyonunda 16 ay once faaliyete geçmiştir.
Kurumsallaşma,kalıcı olma,finansal güçlü yapı ve sağlıklı büyüme amacıyla SEKTÖR DENEYİMLİ ortak veya ortaklar aranmaktadır. Herhangi bir güçlü lokasyonda konsepte uygun mekanı olan yatırımcılarla da adil ve rasyonel ortaklıklar yapılacaktır.
İzmir Azınlık Ortaklık 100.000 TL
Kâğıt kesim ebatlama atölyesine ortak araniyor Tüketimi bölgemizde üretimi farklı bölgelerde olan bi iş kolunu tamda pazarının ortasına kurmuş bulunmaktayız bunun için dakiğinizin ya işini bırakıp pazarda olması yada aracı kuruluşlara kar vermek zorundayken tamamen pazarının içinde kimseye aracılık yaptırmayacak bir isletmeye yatirimci araniyor
Antalya Eşit Ortaklık 150.000 TL
FRANCHISING
FRANCHISING Bozbay eğitim kurumları ve Bozbay gayrimenkul yatırım danışmanlığı konularında faaliyet gösteren BOZBAY GROUP FRANCHISING ler vermektedir. Konuyla ilgili olarak tüm yatırımcılarımıza tam destek verilecektir TÜRKİYE GENELİ
İzmir %100 Satış 75.000 TL
Mandıra Günlük 3 Ton Süt İşleyebilen. İzmir Torbalı / Pancar da Gayrı faal durumda günlük 3.000 Ton kapasiteli MANDIRA. İlgilenenler için detaylı görüşebiliriz...
İzmir Eşit Ortaklık 500.000 TL
Türkiye için üreten firmamıza yüksek kazanç ile ortak arıyoruz Sayın İlgili; Firmam İstanbul'da 2009 yılından bu güne kadar Otobüs sektörü için invertör üretmekte ve bu ürettiğimiz invertörleri koltuklara priz tesisatı çekmek üzere kullanmaktadır. Bu proje tamamiyle kendi icadımızdır. Şimdiye kadar 3000'nin üzerinde otobüs yaptık. Yalnız 15 Temmuz darbe girişiminden sonra Türkiye turizminin son derece yara almasından dolayı ve yüksek işletme giderlerimizle beraber büyük yara aldık. Yıllık 1.000.000 tl ve üzeri ciro yapan firmamız mali sıkıntı yaşamaya başladı. Şimdi burada açıklayamayacağım ancak birebir görüşmede sunabileceğim 2 Yeni ürünü de mevcut işimize katarak %80 kar marjı ile yıllık 2 milyon kazanç ciro hedeflemekteyiz. Bu hususta tüm fizibiliteler ve Türkiye geneli bayi ağları hazırlandı. Eğer ilgileniyorsanız 05324190378 numaralı telefondan veya eurasiaenerji@gmail.com adresinden irtibata geçiniz. Tefferruatları görüşmek üzere iyi günler dilerim.
Saygılarımla;
Mustafa Gülmez
İstanbul Eşit Ortaklık 100.000 TL
çağrı merkezi arıyorum
çağrı merkezi arıyorum imperyay 1995 yılında kurulmus radyo tv internet alt yapısı ve ithalat üzerne çalışmaktadır sonyıllarda çağrı merkezi işini yapmaktadır bitlis bölgesinde hemen hemen herkes çağrı merkezlerinde çalışmıştır 182 hastahne andavu ve 11880 11890 bunların hepsı bitliste bulunmaktadırlar bu yüzdn şehrimiz çağrı merkezine yabancı değil hemen hemen herkes çağrı işini bilmektedir şuan 30 kişilik çağrı merkezimiz açılmış bulunmkatdır çok yakında 200 kişilik çağrı merkezi projemizi hayata geçireceğiz
Bitlis Eşit Ortaklık 1.000.000 TL
TURK AQARAT ŞİRKETİMİZLE BERABER KAZANALIM, KÖRFEZ ÜLKELERİNDEN ALICILAR BİZİ BEKLER! Merhabalar ,
2 konuda yatırımcı ortak arıyoruz.
Aradığımız miktar 100.000 - 500.000 arası.

1. Markalı Konut Projelerinin Satış ve Pazarlama ile ilgili tüm süreçlerinin danışmanlığını yapacak ve Satış Ofisi hizmetini verecek "THE PROJECTION" şirketimiz için
2. İstanbul, Ankara, Bursa, Yalova, Trabzon'da bulunan Markalı Konut Projelerini Yabancılara (Özellikle de Körfez Ülkelerine) Satış ve Pazarlamasını yapan "TURK AQARAT" (www.turkaqarat.com) şirketimiz için.

İlgilenirseniz lütfen mail atın detaylı iş planı ve fzibiliteleri sizinle paylaşayım.
Saygılarımla
Umut B.
İstanbul Eşit Ortaklık 500.000 TL
Avrupa - Türkiye arasi online alisveris hizmeti veren websitesi icin ortak Avrupa - Türkiye arasi online faaliyette olan alisveris hizmeti veren websitem icin Turkiye ayagina bakabilecek benim kadar ciddi olup isin basinda olabilecek yari hisseli bir ortak ariyorum. Ciddi dusunenler lutfen E-mail atsin.
İstanbul Eşit Ortaklık 400.000 TL
Tam profesyonel otel rezervasyon platformu, Türkiye'de 11.800 tesis içeriği!
Tam profesyonel otel rezervasyon platformu, Türkiye'de 11.800 tesis içeriği! Türkiye'de 81 ilde faaliyet gösteren otel rezervasyon platformumuz, finansal sıkıntılardan dolayı askıya alınmıştır. 81 ilde, konaklama tesisinin olduğu her yerde toplamda 11.800 otel iceriğini bulunduran projemiz, 2014 yılında proje faaliyete geçmiş olup, Türkiye'de bir çok zincir otelinde bulunduğu %40 ının 5 yıldızlı oteller olduğu 1400+ otel ile sözleşme yapmıştır. 10 kişilik bir ekip ile tüm alt yapı ve gerekli her şey yapıldıktan sonra, yeterli reklam bütçesi ayrılmadığından, finansal sıkıntılardan dolayı askıya alınmıştır. Kendisini ispat etmiş olan şirketimiz için, 100 lerce otel ve şirket referansı gösterilebilir. Mevcut olan international şirketinde Türkiye'ye kapanması ile daha çok şehir otelciliği ile alakalı yaptığımız alt yapı çalışmaları ile kısa süreçler içerisinde iyi yerlere geleceği bilincindeyiz.
Balıkesir Eşit Ortaklık 1.500.000 TL
HER TÜRLÜ İŞE GİREBİLEN İŞ DENEYİM BELGELİ ŞAHIS ŞİRKETİNE FİNANSMAN ARANIYOR.YAKLAŞIK 10 MİLYON TL TEKLİF ATABİLİR. YAKLAŞIK 10 MİLYON TL KAMU İHALELERİNDE TEKLİF ATABİLECEK TEMİZ SIKINTISI OLMAYAN ŞAHIS FİRMASI
HER TÜRLÜ AKLINIZA GELEBİLECEK ALTYAPI, ÜSTYAPI, BARAJ, YOL VB. İŞLERE GİREBİLİRİZ
TEMİNAT VE FİNANSMAN SIKINTISINI GİDERECEK, MANTIKLI İŞLERE BİZİM GİRMEMİZ KONUSUNDA FİNANSMAN OLARAK DESTEKLEYECEK KAR ORTAĞI ARAMAKTAYIZ.
İŞİN BÜYÜKLÜĞÜNE, DURUMUNA VB. ŞARTLARA GÖRE KAR ORANI KONUSULUR.
İstanbul Çoğunluk Ortaklık 100.000 TL
YATIRIMCI ORTAK ARIYORUZ 2017’de takipçileriyle buluşan www.yolmoda.com , binlerce ürünü milyonlarca müşteriyle buluşturan Türkiye’nin en yeni e-ticaret platformlarından birisidir.
www.yolmoda.com , müşteriler tarafında güven ve kolaylık, mağazalar tarafında ise işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir.
Bu alanda büyümek isteyen ilgili yatırımcılar daha fazla bilgi almak için 555 678 81 78 numaralı telefon numarasından ya da avgancaglar@gmail.com, caglaravgan@yolmoda.com adreslerine mail göndererek tarafımızla iletişime geçebilir.
Denizli Eşit Ortaklık 100.000 TL
Aktif e-ticaret sitesine yarı yarıya BAYAN ortak Aktif calısan e-ticaret sitesine yarı yarıya BAYAN ortak arayışım var. Ayrıca toptan ve pazaryeri sitelerinde de satışımız vardır.
İstanbul Eşit Ortaklık 10.000 TL
yüksek kazançlı üretimhane firmamız 2000 yılından bugune kadar ulaşmış kuyumculuk sektörunde olumlu bi yer almıştır her makinaya ve ekipmana sahip bir fırmayız müşterimiz hazır tek sorun sermayemiz.
İstanbul Azınlık Ortaklık 50.000 TL
TURİZMDE YENİ BİR NEFES TURİZMDE YENİ BİR NEFES

Antalya’da bir turizmci ile yazılımcı, çağın gerçeklerine ayak uydurarak turizmi internete taşıdı.

Önemli bir ihtiyacı karşılamak amacı ile oluşan bir iş fikri, geliştirilerek turizm ile ilgili geniş ve güncel bir portala dönüştü.

Gezginlerin, seyahat acentelerinin ve rehberlerin oldukça önemli bir sorunu olan gezi rotası oluşturmanın güçlüklerini sorun olmaktan çıkarıp, eğlenceli, öğretici, online ve anında rota oluşturulabilen inovatif bir web platformu kullanıcıların hizmetine sunuluyor.

Ülkemizin tarihi, doğası ve kültürel mirasının getirdiği zengin birikimi, keşfedilmeyi bekleyen yöreleri, yerli ve yabancı tüm gezginlerde farkındalık oluşturularak, misafirperver ve güncel bilgilerle anında özgün ve özel rotaların yapılabilmesi esası ilke edinilmiştir.

Yeni rotaların kolaylıkla oluşturulabilmesi, ülkemizin en ücra köşelerindeki yerel tat ve lezzetlerle ilgili küçük işletmelere de şans tanınmasını sağlayacaktır.

Bu bağlamda hem yerel tanıtıma hem ülke tanıtımına ve ekonomisine katkı sağlamak en önemli amaçlardan birisidir.

Herkesin kullanabileceği web platformu, rota oluşturma ve diğer hizmetler için kullanıcılardan herhangi bir ücret almayacaktır.

Mevcut durumda rota oluşturmak isteyen gezgin ve turizmciler, sırasıyla aşağıda belirtilen tüm çalışmaları yaparak rota oluşturmaktadırlar.
SORUN;
• Hedef destinasyonlar hakkında bilgi toplanması.
• Gezi grubunun ilgi alanları ve beklentilerinin analizi.
• Gezilecek noktaların belirlenmesi.
• Her bir gezi noktasının ortalama gezi sürelerine karar verilmesi.
• Gezi noktalarının ara mesafelerinin de hesaplanması.
• Gezi rotası planlanırken rotada değişiklik yapılmasının getirdiği çalışma tekrarları.
• Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve konaklama tesislerinin tespiti.
• Gezi evraklarının düzenlenmesi.
• Sigorta acentesi araştırma.
• Gezi aracı araştırma.
• Gezi sırasında yöre ile ilgili alış verişlerin de yapılabileceği serbest zaman alanlarının belirlenmesi.
• Rehber araştırma.
• Seyahat acentesi araştırma.
Belirtilen tüm bu çalışmalar, maalesef gezgin veya personelin zaman ve maliyet kayıplarına neden olmanın yanı sıra rota kalitesinin düşmesine ve doğru seçimlerin yapılamamasına neden olmaktadır.

web platformunun getirdiği yeniliklerle, gezginlere ve turizm sektörüne sağlayacağı yararlar aşağıda belirtilmiştir.

ÇÖZÜM;
• Birkaç dakika gibi kısa bir sürede özgün bir gezi rotası ve zaman planı oluşturulabilir.
• İl- İlçe tanıtım videolarını izleyerek varılmak istenen destinasyonlar belirlenebilir.
• Gezi başlangıç - bitiş saat ve tarihlerini belirleyip, daha sonra rota zaman planında süre değişiklikleri yapılabilir.
• Türkiye’de bulunan hemen hemen tüm gezi noktalarını (antik kentler, müzeler, kaleler, kiliseler, mağaralar, ören yerleri, şelaleler, tarihi camii, çarşı, çeşme, hamam, han, köprü, türbe, yayla, gibi yaklaşık 4500 e yakın gezi noktası) harita üzerinde mavi renkli nokta ikonlar şeklinde görülebilir.
• Varılmak istenilen destinasyondaki gezi noktalarını sarı renkli nokta ikonlar şeklinde görerek daha amaca uygun rotalar oluşturulabilir.
• Varılmak istenilen destinasyondaki gezi noktaları aynı zamanda haritanın sol yanında liste halinde görülebilir.
• Gezi noktası ile ilgili bilgilere sol yanda bulunan listeden ulaşılabileceği gibi, harita üzerindeki noktaların tıklanması sureti ile de ulaşılabilecektir.
• Ziyaret edilmeye karar verilen gezi noktası anında rotaya eklenebilir.
• Rotaya eklenen gezi noktası ile ilgili tüm hesaplamalar anında yapılır.
• Gezginler, gezi noktalarının ortalama gezi sürelerini dilediği zaman anında değiştirebilir.
• Gezi noktaları arasındaki mesafe ve süre hesaplamaları anında yapılır.
• Gezi noktaları karışık olarak rotaya eklenmiş olsa dahi anında optimize edilir.
• Harita üzerinde neredeyken saatin kaç olduğu tek tıkla öğrenilebilir.
• Radar vasıtası ile bölgede bulunan konaklama, mola ve yeme içme tesisi arama çapı ayarlanabilir, karar verilen işletme anında rotaya eklenebilir.
• Kokartlı bir rehbere tek tıkla ulaşılabilir.
• Kullanıcıya en yakın seyahat acentelerine anında ulaşılabilir.
• En uygun gezi aracı derhal seçilebilir.
• En yakın sigorta acentesine anında ulaşılabilir.

Önemli! Hayvanat bahçeleri, akvaryumlar ve sirklere yer verilmeyecektir.

SONUÇ;
Kısa vadede Türkiye’de faaliyet gösterecek olan web platformu, Orta vadede ise Avrupa ülkeleri ve ardından tüm dünyada hizmet vermeyi planlamaktadır. Ülke ekonomisine, turizm sektörüne ve yerelde kalkınmaya önemli katkılar sağlayacak olan web platformu, istihdam ve ülke tanıtımında da önemli bir rol oynayacaktır.

ÇIKTILAR;
• Az bilinen ve bilinmeyen tarihi, doğal, turistik ve kültürel değerlerin tanınması.
• Bölgenin ekonomik kalkınmasına katkı.
• Turistlerin doğru bilgilenmesi.
• Türkiye’nin sadece güneş-deniz-kum turizm ülkesi olmadığını göstermek.
• Alternatif turizme katkı.
• Ülke tanıtımına katkı.
• Ülke ekonomisine katkı.
• Gezginlerin kendi organizasyonlarını yapacağı için psikolojik rahatlaması.
• Çifte rezervasyon-kötü bir tesis ile karşılaşma ihtimalinin azalması.
• Ziyaret edilmek istenmeyen gezi noktasına gitme zorunluluğunun kalkması.
• Daha sık ve kısa süreli tatile nedeni ile turizm sektöründe hareketlilik.
• Sık seyahatlerden dolayı tarih, kültür ve mekan bilgi düzeylerinin artması.
• Rehber talebinin genele yayılması.
• Belli lokasyonlarda oluşan rehber enflasyonunun önüne geçilmesi.
• Rehberlerin, diğer destinasyonlardaki yeni iş ve ikamet olanaklarını değerlendirmeleri.
• Küçük işletmelerin kalkınmasına katkı.
• Öğrencilerin Kültürel gelişiminde önemli faydalar.
• İllerin tanıtımına katkı.
• İlçelerin tanıtımına katkı.
• Turizm sektöründe hizmet kalitesinin artmasına katkı.
• Özgür ve özgün rotalar.
• Seyahat acentelerinde zaman ve personel mesaisinden tasarruf .
• Seyahat acentelerinin günlerce süren maliyetli rota oluşturma çalışmalarından kurtulması.

TALEP;
Yaklaşık üç yılda tüm veriler bir araya getirilerek yazılımı gerçekleştirilen web platformu, kendi olanakları ve öz kaynakları ile bulunduğu noktaya gelmiş olup, kurulmuş olan şirketin %10 luk dilimini satışa sunmaktadır.

Antalya Azınlık Ortaklık 110.000 TL
Araç Kiralama Yazılımı ( Web Tabanlı Araç Kiralama Yazılımı,Ön Muhasebe )
Araç Kiralama Yazılımı ( Web Tabanlı Araç Kiralama Yazılımı,Ön Muhasebe ) http://alfaarackiralama.com
Geliştirmiş olduğumuz yazılımı satmaya karar verdik.
Araç Kiralama Şirketlerine yönelik web tabanlı ön muhasebe yazılımı.
Üyelik sistemi ile çalışır.
Araç Kiralama Şirketleri üye olur yıllık ücret belirlenir, yıllık ücreti ödeyerek yazılımı kullanırlar.
Kazançlı bir iş fakat çok zamanımızı aldığı için satmaya karar verdik
Özellikleri
* Araç bakım,periyodik bakım işlemleri
* Araç sigorta,kasko,muayene yenileme işlemleri ve takibi
* Personel işlemleri
* Kasa ve Banka
* Cari ( 2 görsel yüklenebilir ) ve Firma
* Mtv Sorgulama,Ogs-Kgs sorgulama
* Para Gir/Çık işlemleri ve bunların kartlar ile sınıflandırılması

-> Sözleşmede bulunan özellikler ( araç kira sözleşmesi )
* Cari ye veya Firmaya yönelik sözleşme oluşturulabilir
* Ek masraf girilebilir
* Şoför olarak personel seçilebilir
* Ek sürücü seçilebilir
* Dönüşte sorunlu ise sorunlu olarak işaretlebilir

* Trafik Cezası ( sözleşmeye yönelik trafik cezası seçilebilir )
* Hesap ( alacaklandırma ve borçlandırma işlemi )
* Fatura ( alış ve satış faturası )
* Araç Gider,İşletme gider ve diğer gelir türleri
* Rezervasyon oluşturulabilir ve sözleşmeye aktarılabilir
* Ek kullanıcı oluşturulabilir
* Sözleşme yazdırma, ( ön ve arka yüzde bulunan bilgilerini kendine göre güncelleyebilme )
* Araç kazanç analizi ( belli tarih aralarında hangi aracın ne kadar çalıştığı ve ne kadar kazanç sağladığını gösterir | tablo ve grafik halinde )
* İşe veya bakıma giden araçların dönmesine ne kadar kaldığını görebilirsiniz.
-> Sorunlu müşteri platforumu
* Eklediğiniz sorunlu müşteri herhangi bir yerde tespit edilirse size bildirim ile yeni alınan bilgileri ve hangi üye tarafından tespit edildiği gönderilir

* Arkadaş olarak eklediğiniz üyenin yöneticileri ile sohbet edebilirsiniz ( sadece çevrimiçi durumunda )

Kullanılan teknolojiler
nodejs ( express fw ile ),extjs ( arayüz ),
mongodb ( sadece konuşma bilgileri ve session tutuluyor ),mysql tüm bilgilerin barındığı veritabanım.
Görsellerin bulunduğu bir sistem daha var oda nodejs ile geliştirildi.Görsel sunucusu ayrılabilir yani. ( görsel yükleme,kopylama,getirme ve resize etme,silme işlemlerini yapıyor ,mysql veritabanı kullanılıyor)
İlgilenen kişiler mesaj atabilir.Detay ve fiyat bilgisi oradan görüşülecektir.Ciddi alıcılara kullanıcı açabilirim incelemeleri için.
Kahramanmaraş %100 Satış 200.000 TL
büyük baş hayvan ithalatı merhaba
İzinleri alınmış 250 buyuk bas hayvan ithalatımız için agretif ortağı arıyoruz hayvanların icpazardaki satış sözleşmesi yapılmış olup agretif suresi 60 gündür total bedel 700.000 € elimizde %50 mevcut netkar %20
Iç pazarda pazarlama sıkıntımız bulunmamakta finansa göre yıllık bazda 6.000 buyuk bas hayvana kadar satış potansiyelimiz vardır
Kendi işletmemiz mevcut olup
Ortalama 150 hayvan mevcutumuz
Bulunmaktadır

iletişim
onur taşkan
05327748254

Burdur Eşit Ortaklık 1.200.000 TL
250 ton kapasiteli UN fabrikası
250 ton kapasiteli UN fabrikası 6500 m2 üzerine kurulu 3000m2 açık alanı vardır.1500 ton dik buğday silosu,450 ton un silosu,16 adet pnömatik vals,4 adet elek 8 pasajlı,15000 çuval un ambarı,300 ton kepek silosu dökme,laboratuar cihazları,800 kw elektrik trafosu,kantar,lif ve yönetim binası ve diğer sosyal tesisleri mevcuttur.
Konya Seçilmedi 7.000.000.000 TL
DIŞ TİCARET DENEYİMLİ İŞ ORTAĞI Dış ticaret alanında deneyimli yeni faaliyet gösteren firmamizda müşteri portföyü olusturabilecek sermaye koyma sıkıntısı olmadan işine odaklanabilecek ithalat ve ihracat konularına hakim iş ortakları aramaktayiz .
İstanbul %100 Satış 1 TL
YATIRIMCILARIN DİKKATİNE Portföyümüzde çeşitli sektörlerde en az 4-5 yıldır faaliyet gösteren,
Hızlı büyüme sürecinde olan işletmelere yatırım yapmak isteyen,
2 Milyon TL – 20 Milyon TL yatırım kabiliyeti olan,
Gizlilik ve profesyonel yatırım kurallarına saygılı bireysel ve kurumsal yatırımcılar arıyoruz.
İstanbul Seçilmedi 2.000.000 TL
YÜKSEK KARLI SATILIK ŞİRKET Merhaba
Elektronik ve Led aydınlatma üzerine üretim yapan şirketimi sağlık sorunları yüzünden satıyorum kar marjı iyidir 1998 senesinden beri üretim yapan bir firmayız 2010 yılında LTD ŞTİ olduk öncesinde şahıs firması idik
patentli ürünlerimizle sektörün ürün grubunda ilk üç firmasından biriyiz
Strese bağlı şeker hastasıyım bu sebepten dolayı şirketimi satıyorum iş yükümü alacak ortak ta olabilir Saygılarımla
Kocaeli %100 Satış 7.000.000 TL
NANO TEKNOLOJİ SIVI SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM TESİSİ ANAHTAR TESLİMİ, NANO TEKNOLOJİ SIVI SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM TESİSİ
İstanbul %100 Satış 1.000.000 TL
Mühendislik Firmasına Ortak
Mühendislik Firmasına Ortak Biri elektrik mühendisi diğeri elektrik-elektronik mühendisi 2 ortaklı elektrik mühendislik firması olan ltd. şirketimize devlet ihalelerinde finansman sağlayacak hisse veya kar ortağı aramaktayız.
İstanbul Azınlık Ortaklık 100.000 TL
10.000 50.000 kar garantili hazır işime sermayedar ortak arıyorum Ahşap palet tesisime sermayem olmadığı için dürüst ve namuslu sermayedar ortak arıyorum aylık 10.000-50.000₺ kar garantili ürünlerin pazarlama satış sıkıntısı yok müşterisi hazır ilgilenen arkadaşa telefonda detaylı bilgi verilir.İşin bürün riski yatırımıdır yatımı da tarafımızdan yapılmış olduğu için ortaklık düşünen kişinin riski sıfırdır.
Kocaeli Eşit Ortaklık 100.000 TL
Maden Sahası
Maden Sahası Maraş bölgesinde bulunan 606 hektarlık fizibilitesi yapilmis, İşletme ruhsatlı maden sahamiz mevcuttur. İşletme izni yoktur girişimci sermaye ile hemen alınıp tüm yasal işlemler ( MTA ÇED raporlari ortaklık vs...) kısa sürede halledilip cevher çıkarma işlemine geçilir. %59-75 manyetit demir, %42'lik krom, Mostralari yuzeyde acik isletmeye elverislidir.Rusya ve Türkiyedeki Bağımsız kuruluslardan Yapılan cevher analiz raporlari mevcuttur. Saha yerleşim yerine uzak, akarsu yatağına yakın olup, damarlara giden tüm yollar aciktir. ( yollar tarafımızdan yapılmıştır ) Krom ocaklarinin çevresinde bitki ortusu bulunmamaktadir. ilgilenen kişi yada kuruluşun sahanin istenilen bölgelerinden analiz için numune talep edip, analiz yaptırabilirler. Krom cevheri icin ortak aramakrayiz. CED raporu, isletme izni ve ekipman tedarikçisi ile ortaklık yapmayı dusunuyoruz. Rödevans kesinlikle düşünülmektedir.Geçmiste Sümer Madencilik A.Ş ve Ye-Va madencilik Medosa madencilik isletmeleriyle ortakligimiz bulunmaktaydi. Sektör konusunda bilgi ve deneyimlerimiz oldukça iyidir. Sadece finansal istikrarsizlik yasadigimiz son dönemlerde yatırım konusunda faaliyet gosteremiyoruz. Bilginize
Kahramanmaraş Eşit Ortaklık 4.000.000 TL
pazaryeri uygulaması pazaryeri uygulaması ile sıfır ve ikinci el ürünlerin sergilendiği ve yapılan satışlardan komisyon aldığım uygulamam için firmama ortak arıyorum
İzmir Azınlık Ortaklık 30.000 TL
ortak arıyorum 4 yıldır faliyette olan firmamı büyütebilmek için ortak arıyorum denizlide faliyette olan firmam iş güvenlik malzemeleri yangın tüpleri satış dolum servisi ve yangın ihbar ve söndürme sistemlerinin kurulumu hizmetini vermektedir.şu anda aylık ortalama 10 bin tl sabit sözleşmeli müşterisi vardır
Denizli Eşit Ortaklık 100.000 TL
Dünyaca ünlü kozmetik markasının Türkiye distribütörlüğü için kar ortağı aranmakta Ünlü bir kozmetik markasının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız, kar marjı yüksek olan bu sektörde aynı marka ile 14. yılımız. Pazar ağımızı genişlemek, güçlenmek ve rakiplerimizden öne geçmek için gerekli finans desteğini aramaktayız. Hayata geçirmek istenilen projeler var. Kozmetik sektörü sınırı olmayan bir sektör biz hem perakende hem toptan çalışıyoruz. Düşünenlerin geri dönüşlerini bekleriz.
İstanbul Eşit Ortaklık 200.000 TL
PAZAR PAYINI BÜYÜTMEK VE ONLİNE MAĞAZA İÇİN ORTAKLIK ARAYIŞI Firmamızın halen 2 adet maden ruhsatı ve 3 adet Parfüm/Kozmetik markası mevcuttur. İhracat ve online satış ile pazar açığından faydalanmak istiyoruz. Büyümek için yatırımcı ortak arıyoruz.
Bitlis Azınlık Ortaklık 300.000 TL
Türkiye'nin En İyi Tasarımlarına Sahip Telefon Kılıfı Üretim Firması
Türkiye'nin En İyi Tasarımlarına Sahip Telefon Kılıfı Üretim Firması ŞİRKET HAKKINDA KISA BİLGİ

Öncelikle firmamız 48m2 lik üretim alanı ile birlikte devir değildir. Üretim alanımızın içinde bulunan makine ve diğer ekipmanların satışıdır. Bu yüzden sizler istediğiniz il yada ilçenize nakliyesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bulunduğunuz ilçede bu ürünler satmaz olarak düşünmeyin çünkü satışımız sadece internet ve toptan olarak gerçekleşmektedir. Eğer ilk defa bir iş yeri dahi kurmak istiyorsanız da dilerseniz evinizin bir yada iki odasında yapabilirsiniz. Yada dilerseniz bizler gibi ortalama bir dükkan da sağlayabilirsiniz. Bu iş para kazandırır mı diye düşünceniz yada kuşkunuz olmasın.

Bizler olması gereken seviyesine ilk yılı için getirdik. Sizlerin yapması gereken tek şey bizim size satış için vereceğimiz bilgileri kullanarak devam etmeniz olacaktır. Hali hazırda kurulu bir düzen aldığınızı için ilk gününüzden itibaren satış yapmaya devam edeceksiniz.

Şirketimiz yaklaşık olarak 8 ay önce kurulmuş olup telefon kapağı sektöründe kaliteden ödün vermeyen ve tasarımları ile Türkiye'nin en iyi tasarımlarına sahip firma haline gelmiştir. Şirketimiz Tekirdağ'ın Malkara ilçesinin nezih bir mahallesinde olup üretim alanı 48m2 dir.

Ürünlerimiz sadece internet üzerinden satışta olup perakende ve toptan satışımız mevcuttur. Satışlarımız web sitemizden ve instagram hesabımızdan sağlanmaktadır.

Silikon, aynalı (Türkiye'de ilk) ahşap kazıma ve ahşap renkli baskı telefon kapakları üretmekteyiz.

YILLIK KAZANÇ

Yıllık gelir olarak minimum 360.000 TL olarak öngördük. Günlük 35 adet kargo çıkışımız bulunmaktadır. Fakat müşterilerin %60 oranı 2 yada 3 ürün siparişinde buluyor. Toplamda ortalama 60 - 75 arası günlük ürün çıkışı sağlanmaktadır. Günlük minimum 1000 TL - maksimum 2000 TL olarak net kazanç sağlanmaktadır. Toptan satış bütçeleri hariç olarak günlük çıkışlar hesaplanmıştır.

NEDEN YATIRIM YAPILMALI

Ürünlerimizin satışı ile ilgili en ufak sorunumuz bulunmamaktadır. 12 - 45 yaş aralığına satışımız olup ve sizlerde tahmin edersiniz ki telefon üreticileri yılda en az 10 farklı model çıkartmakta. Ülkemizde telefon değiştirme oranı neredeyse %90 seviyesindedir. Telefon fiyatları minimum 500TL olup maksimum 3500TL civarına kadar da ulaşmaktadır. Kendimizden örnek verecek olursak almış olduğumuz telefonumuzun düşmesi yada benzeri bir durum ile karşılaştığı zaman maddi hasar oluşmakta. Biz telefon kılıfı üreticileri bu sorunu %80 oranında düşürmüş olup aynı zamanda müşterilerimize özgün, faklı vb. tasarımlar ile buluşturmuş oluyoruz.

SATIŞ KANALLARIMIZ

- GOOGLE ADWORDS : Reklamları ile toptan satış ve perakende satış için reklam hizmeti kullanılmaktadır.

- INSTAGRAM : Günümüz şartlarında hayatımızın her anında yer almaktadır. Bizlerde müşterilerimize ulaşmak için sponsorlu reklam kullanmaktayız. Günlük olarak 30TL harcama karşılığında 35 müşteriye satış yapılmaktadır. Fakat %60 oranı yukarıda belirttiğim gibi 2 - 3 adet ürün sipariş etmektedir. Instagram hesabımız Milazzare olarak kullanılmamaktadır. Sebebi ise 12 yaş itibari ile satış yapıldığı için isim ağır gelmektedir bu yüzden daha eğlenceli bir isim ile devam ediyoruz.

SATIŞ NEDENİ Eşimin doktorası için yurt dışına gitmesi gerekmektedir. Bu konu hakkında çok fazla düşündük fakat yapabileceğimiz tek sonuç birlikte gitme kararı aldık. 2 yıl orada ikamet edeceğimizden dolayı kurmuş olduğumuz firmamız ile ilgilenmekte zorlanacağız. Bu yüzden ne yazık ki satma kararı aldık. Firmamızın işleyişi, müşteri potansiyeli ile ilgili hiçbir sorun bulunmamaktadır. Birebir görüşmelerde satış adetlerimizi ve müşteri potansiyelimizi açık bir şekilde görmüş olacaksınız.

ŞİRKETİMİZ

- 5.000 TL Tasarım için macbook pro 15" ve son sistem monitör ile kullanılmakta.

- 3.000 TL civarında son sistem kasa, monitör ve ekipmanları.

- 10.000 TL 1 adet ahşap ve pvc aynalı ürünler için cnc router 65x80 ebadında.

- 250 TL Cnc router kullanımı için düşük maliyetli bir bilgisayar.

- 10.000 TL civarında (toptan alım fiyatı) baskısız telefon kapakları. - 60.000 TL fiyatlı olan UV Baskı makinesi (sıfır olarak teslim edilecektir) UV makine ile sadece telefon kılıfı değil aklınıza gelebilecek her türlü malzemeye baskı yapabir siniz. Ayrıca makine 2 yıl garantili olup Avrupa da ve Türkiye de marka haline gelmiş teknik destek konusunda sıfır hata ile çalışan firmadan temin edilmiştir.

- 2.000 TL Makita marka son model ahşap doğrama makinesi.

- 1.600 TL Optimum marka son model ahşap zımpara makinesi.

- 6.000 TL fiyatı olan Ticimax altyapısını kullanılan e-ticaret web sitesi. (1.5 yıl yıllık 1.000 TL olan ödeme yapılmayacaktır.)

- 600 TL UV baskı makinesi için güç kaynağı.

- 100 adetten fazla kendi tasarımlarımız bulunmaktadır ve hiç bir yerde eşi benzeri yoktur. Bu yüzden biz diğer telefon kılıfı üreticileri yada satıcılarından her zaman bir adım önde olup daha başarılı sonuçlar elde edebilmekteyiz. Tasarımlar sizlere ham hali ile teslim edilecektir.

- Bilgisayar masaları vs. isteğe bağlı olarak alabilirsiniz.


NEDEN BU FİRMAYI KURDUK?

- Kendim Türkiye de 8 kez, Avrupa da 3 kez tasarım 1.siyim. Tasarımları ben hazırlıyorum. İnsanlara standart olan baskılı ürünler satmaktan ziyade farklı, çarpıcı, sıra dışı ve özgün tasarımları her an yanında taşımasını istedim. Bu yüzden bu firmayı büyük bir keyif ile kurduk ve olması gereken seviyeye getirdim.


SATIŞ HAKKINDA BİLGİ

- Satın aldığınız zaman sizlere 3 ay kadar uzaktan destek sağlayacağım. Mail, whatsapp yada skype aracılığı ile sizlere destek olacağım.

- İş yerimiz de bulunan tüm makine ve malzemeleri bulunduğunuz il yada ilçeye nakliyesi konusunda size yardımcı olabilirim.

- 2 ay sonrası İngiltere'ye gideceğimiz için uygun bir fiyat olarak satışa sunduk. Amacımız sizlerden yüklü miktarlarda para alıp kazanç sağlamak değil bizden satın alan kişiden sadece dua almaktır.

Murat İN
İLETİŞİM İÇİN : 0533 502 51 80
Tekirdağ %100 Satış 150.000 TL
otomotiv sektörü kaporta boya ve servis
otomotiv sektörü kaporta boya ve servis 2.000 M2 KAPALI ALAN 600 M2 AÇIK ALAN OTTO ZENİTH FRANCEH MEVCUTTUR AYNI ZAMANDA YENİ LADA NIN SATIŞ VE SERVİS ÖN PROTOKOLÜ İMZALANMIŞTIR SERVİSİMİZDE KAPORTO BOYA VE MEKANİKLE İLGİLİ BÜTÜN TAKIMLAR VARDIR. ŞİRKETİMİZDE 18 PERSONEL ÇALIŞMAKTADIR
Muğla Eşit Ortaklık 400.000 TL
Yen'i Yaptığımız Projeyi Hızlandırmak ve Müşterilerimize Verdiğimiz Taahütleri Yerine Getirmek İçin Yatırımcı Arıyoruz. Merhaba;
İstanbul Hadımköyde Bulunan Yen'i Tesisimiz İçin Yatırımcı Arıyoruz Hali Hazırda 5 Yıldır Faliyette Bulunan Firmamız Aylık 350.000,00 TL Ciro Yapmaktadır Kapasite Artışı ve Yapılan Yatırımlar Sonrasında Aylık 1.000.000,00 TL Ciro Hedeflemekteyiz Yen'i Yatırımların %70 Lik Kısmı Bitmiş Olup Geri Kalan Kısmını Hızlı Bir Şekilde Bitirmek İçin Yatırımcı Arıyoruz.
Gerekli Bilgi ve Belgeler Yüz Yüze Sunulacaktır.
0534 733 44 01
İstanbul Azınlık Ortaklık 3.000.000 TL
BAYAN ABİYE GİYİM  MAZAGALARI İLE TEKSTİL SATIŞ ORTAKLIGI YURTİÇİ VE YURT DIŞI
BAYAN ABİYE GİYİM MAZAGALARI İLE TEKSTİL SATIŞ ORTAKLIGI YURTİÇİ VE YURT DIŞI firmamız bayan abiye giyim ürünleri üretimi ve satışı yapmaktadır. Kendi parakende şubelerimizde ve bayiliklerimizde ürünlerimiz satılmaktadır. Yurtiçi ve yurt dışında bizi temsil edicek işbirligi yapmak isteyen iş ortakları aranmaktadır. karşılıklı olarak detayları görüşebiliriz.
İzmir Seçilmedi 50.000 TL
Biyoteknolojide Yerli Üretim Biyoteknoloji alanında ArGE projeleri sonucu oluşan bilgi ve deneyim sayesinde üretim yapmakta olan bir firmayız. Üretim kapasitemizi geliştirmek ve Satış-Pazarlama altyapımızı oluşturmak üzere yatırımcılar aramaktayız.
İstanbul Azınlık Ortaklık 400.000 TL
İHRACATÇI SÜT ÜRÜNLERİ FİRMASINA ORTAK ARIYORUZ.
İHRACATÇI SÜT ÜRÜNLERİ FİRMASINA ORTAK ARIYORUZ. SAKARYA fabrika
2000 metrekere si kapalı toplam 10 dönüm yaklaşık alanımız mevcuttur.
makinalarımız girişte 150 beygir süt soğutmadan klarifikatör e paztörizeden speratöre haşlama makinaları ve multivac vakum makinaları ve 300 metrekare buzhaneler forklift hepsi saatte 20 ton yani 7 saatte 140 ton süt işleyebilecek tesisatımız mevcut


BİLECİK GÖLPAZARI FABRİKA
20 dönüm arazi için de 2 bin metrekare kapalı alan da
gene 150 beygir süt soğutma süt süzme yani klarifikatör sonrasında pastörizatör peşinden krema sparatör ü ve mayalama tekneleri 400 metrekare buzhane ler hepsi saatte 10 ton yani 8 saatte 80 ton süt işleyebilecek kapasitelere sahiptir

her iki fabrikanın jeneratör leri arıtmaları mevcuttur.Ortak almak istediğimiz yatırım tutarı iki tesis için 15 Milyondur. 0532 244 44 87
Sakarya Eşit Ortaklık 15.000.000 TL
FAAL ŞİRKETE BANKA TEMİNATI VEREBİLECEK ORTAK
FAAL ŞİRKETE BANKA TEMİNATI VEREBİLECEK ORTAK BÜYÜK BİR ŞİRKETİN BAYİLİĞİNİ YAPAN, 15 YILDIR FAAL, KARLI, YÜKSEK CİROLU ŞİRKETE, BAYİLİKLER İÇİN GEREKLİ BANKA TEMİNATI SAĞLAYABİLECEK ORTAK ARIYORUZ
Denizli Eşit Ortaklık 3.000.000 TL
Kurumsallaşmak ve Geliştirmek için Ortak arıyorum
Kurumsallaşmak ve Geliştirmek için Ortak arıyorum merhaba
mobil servis ağırlıklı kapıya hizmet ve kurulu bir düzende çeşitlilik zenginliği sunan bir parakende gıda satıcısı işletmeyiz,
gerek yoğunluğumuzdan gerekse maddi kısıtlılıktan kurumsallaşmasını tamamlamak adına yatırım bekleyen 2 şubeden oluşan işletmemiz 3 yıl önce düşük bütçeyle 198m2 alanda kurulmuş olup mevcut durumda(198 +300m2 iki şubeyle 4000 haneye mobil hizmet vermekteyiz belirlemiş olduğumuz şube başına 2000 hane hizmet bölgesi) yatırım almaktaki amacımız şubeleşmeye ve mobilağına online yazılımlar ekleyerek daha profesyönel anlamda geliştirmek.
başlatmış olduğumuz iş anlayışını destekleyerek daha yaygın bir bölge kazandırmayı amaçlamış durumdayız
işletmemizin görüntüleri konusunda kaynak olarak personellerimizden birinin açmış olduğu face book sayfasının linkini atıyorum zaten bir nebzede olsa gelişimimizi adım adım paylaşmış www.facebook.com/pazar412/
Diyarbakır Eşit Ortaklık 1.500.000 TL
ONLİNE EĞİTİM ŞİRKETİ SATILIK HAZIR MÜŞTERİ POTANSİYELİ YÜKSEK online eğitim platformumuzda 40 başlıkta sertifikalı eğitm programları bulunmaktadır aylık 10 bin tl reklam ile 50.000 tl ciro yapmaktadır.
İstanbul %100 Satış 300.000 TL
Yatırımcı ortak araniyor Temizlik kimyasalları üretimi konusunda faaliyet gösteren firmamiza ortak aranmaktadir.%100 devir de gorusulebilir 05306942150
Kocaeli Eşit Ortaklık 250.000 TL
Investor looking for serious projects
Investor looking for serious projects My name is Daniel BAUBION; Private investor in France age of 64 years. I opted for the financing of projects with the intention of helping all people with serious projects. You want to finalize a project, be to your own account, buy a stock in trade, open your own business, expand your business, buy a House, land or a domain for an agricultural project, resume or buy a farm to raise your activities or simply to make a trade, but unfortunately, you have not bank's support. Here is the opportunity to benefit of a sudden boost to realize your projects. If you are then looking for funding or an investor to achieve your goals, feel free to let me know. Here's my email: daniel.baubion1953@hotmail.com
İstanbul Eşit Ortaklık 5.000.000 TL
istanbul merter de DEVREN MAĞAZA toptan parekende bayan hazır giyim satmaktayım.. merter genelde tekstilcidir.fakat vitrinli düz ayak giriş dükkanda sizler tabiki farklı bereketli işlerde yapabilirsiniz.. 3700 tl kira.. 250000 devir bedelidir.
İstanbul %100 Satış 250.000 TL
KAR.ORTAĞI
KAR.ORTAĞI HALİ HAZIRDA ÇALIŞMAKTA OLAN İŞ YERİME DAHA FARKLI ÜRÜNLER ÜRETİP.SHOWROM.AÇIP BAYİLİK BİLE VERECEĞİMİZ POZİSYONA GETİRME AMAÇLI KAR ORTAĞI EN AZ 200BİN TL KOYABİLECEK CİDDİ KİŞİLER 0553.872.23.08
Muğla Eşit Ortaklık 250.000 TL
85 BİN TL YE KENDİ İŞİNİZİN PATRONU OLUN AYLIK GELİR 9.000 -12.000 TL
85 BİN TL YE KENDİ İŞİNİZİN PATRONU OLUN AYLIK GELİR 9.000 -12.000 TL İSTANBUL ESENYURTTA TURKCEEL BAYİİM VAR DİLERSENİZ DEVREN SATABİLİRİM DEVİR BEDELİ 85.000 bin TL dir. Ortaklık da olabilir tekliflerinizi bekliyorum..
İstanbul Seçilmedi 85.000 TL
UKRAYNA HERSON BÖLGESİNDE SULAMA SİSTEMLİ 10.000 DÖNÜM KİRALIK TARIM ARAZİSİ FİRMAMIZ, 2004 YILINDAN BU YANA UKRAYNA' DA TARIM ALANINDA FALİYET GÖSTERMEKTEDİR.
GEREKLİ TÜM EKİPMAN VE KALİFİYE ELEMANA SAHİPTİR. TOPRAK KİRA BEDELİ SULAMALI ALANLARDA 30 $ / DÖNÜM, SUSUZ ALANLARDA 15 $ / DÖNÜM DIR.
KİRACILARA TAKNİK EKİPMAN VE PERSONEL DESTEĞİ VERİLECEKTİR.
AYRICA ÜRÜNÜN TOPLANMASI, PAKETLENMESİ İHRACATI VE SATIŞI KONULARINDA KİRACI TALEP EDERSE DESTEK VERİLECEKTİR.
DETAYLI BİLGİ İÇİN HAFTA İÇİ : 10:00 - 18:00 SAATLER ARASINDA
AHMET KODAN 0532 615 45 14 - ahmetkodan@gmail.com
İstanbul Azınlık Ortaklık 2.500.000 TL
Satis yapilan urunle ilgili tedarik icin finansor aranmaktadir.
Satis yapilan urunle ilgili tedarik icin finansor aranmaktadir. Merhaba,
Musteri onayı alınmış olan ürün tedarikleri için mal temini için ihtiyaç duyulan geçici finans ihtiyaçları için kar payı yöntemi ile calisabilecegimiz finasore ihtiyacımız bulunmaktadır. Mal telimi sonrası ödemeler peşin olarak alınmaktadır.
İstanbul %100 Satış 50.000 TL
Celik kapi fabrikasi Romanyada calisan fabrikaya ortak araniyor
Seçilmedi Eşit Ortaklık 5.000.000 TL
İstanbul Avrupa Yakası Süt Sığırı Yetiştiriçiliği ve Çiğ Süt Satış-Pazarlaması Merhaba, İstanbul Çatalca Bölgesi'nde bulunan bize ait 5 dönüm arazimizin üzerine kuracağım 200 başlık süt sığırı çiftliğimiz için, yine konu ile ilgili aynı kapsamda İkitelli Bölgesi'nde bulunan bize ait dükkanımızda oluşturacağımız Alo Süt Hattı Çağrı merkezimiz ile sipariş alıp dağıtım ekibimizle/şirket araçlarımızla son kullanıcıya servis yapacağımız. Taze Çiğ süt üretim ve pazarlama işine ortak arıyorum. 2014 yılında kurmuş olduğumuz LTD şirketimiz ile; 2 sağmal (yeni yavrulamış)+2 buzağı 1 yakın gebe düve 6 boğaaltı boş düve 4 kurbanlık tosun ile 3 yıldır pazarın nabzını yoklama, konu ile ilgili altyapı yatırımlarımızı ve arge çalışmalarımızı tamamlamış bulunuyoruz. Konu ile ilgili yatırımlarımız; Çatalca 5 dönüm arsamız. İkitelli'deki cadde üzeri 125 m2 dükkanımız. Ford Transit Kamyonetimiz (Hayvan ve Tanklı süt dağıtımı için kasası ayrıca özel yaptırılmıştır) Fiat Doblo Kamyonetimiz Araç içi ithalözel soğutucu dolabımız (Doblo için) Elimizde bulunan yaklaşık 80 bin TL tutarındaki 15 baş sığır. Arazimiz üzerine yapacağımız fenni yarı açık sistemde çelik ahır sistemi, sağım ve yemlik sistemleri, prefabrik bakıcı evi gibi yatırımlar için ayırdığımız 250 bin TL bütçemiz. 200 baş damızlık gebe alımı için Ziraat Bankası'ndan kullanacağımız 1.500 bin TL kredimiz Çiftliğimize kredi ile teminini yapacağımız 200 ad. Sütçü ırk gebe sığırlardan yaklaşık 3 ay sonra; 180 adet buzağı dünyaya gelse ve 160 ını yaşatabilsek. 160 adet buzağıyı x 1700 TL 'den pazarlasak 272.000 TL gelir sağlanır. 272.000 x 7 yıl = 1.904.000 TL (Devletin vereceği sübvansiyonlu kredinin ödemesi için yeterli olacaktır ve bunun için kullanılacaktır.) Hayvan alımı ile ilgili bu kredi dışında tüm diğer yatırımlar öz sermaye ile tarafımızdan yapılmıştır. Çiftlik Günlük süt ortalamamız inek başı 18 lt olsa ve 280 sağım günümüz olsa. Teoride 18 lt x 200 inek = 3.600 Lt / kuru dönem sebebi ile yaklaşık 3 ton diye düşünmekte fayda var, süt üretimimizi. 3 ton sütü x 2,5 tl/lt ile İstanbul içi pazarlarsak günlük 7500 TL - aylık 225 bin TL ciromuz olacaktır. inek başı günlük yem maliyetini 15 tl ile hesap ettiğimizde, Günlük 3000 tl yem maliyeti bulunmakta.Bu da aylık 90.000 TL yapmakta. Diğer giderlerimiz ise. Veteriner, ilaç,ineklerin sigortası Bakıcı,Sağımcı,sgk Elektrik,su,tlf,vergi Dağıtım Elemanı Çağrı Merkezi Elemanı Yakıt Süt Bidonu,Ambalaj,etiket Yaklaşık 30-35 bin TL Yem 90 bin + genel gider 35 bin = 125 bin TL Gelir 225 bin - gider 125 bin = 100 bin TL kar Konu ile ilgili yatırımlarımızı destekleyecek, üretim, pazarlama konularında istediği noktada takip ve katılımlarını sağlayacak ortak arıyoruz. 500.000 TL katılımı ile %50 kar ortağı aramaktayız. Her türlü hesap şeffaf olacaktır. Satışımız günlük nakit olacağından, günlük kar/zarar hesabı yapılabilecektir. İstişare sonucu ortağımız ile alınacak her türlü karara uyum sağlanılacaktır. Pazarın her türlü fırsatlarından max. derecede faydalanabilmek için, kurbanlık temini, besi hayvanı üretimi gibi her türlü yatırım ve girişim yine ortağımızla değerlendirilip %50 ortak iştirak olarak hayata geçirilebilecektir. Not: İlk 7 yıl için buzağı gelirleri Ziraat bankasından kullanılacak krediye aktarılacaktır.7 yılın sonunda yada borcun ödenmesinden sonra buzağı gelirleri de %50 ortaklığa dahil edilecektir. Kredi ile alınan gebe düveler henüz doğumunu yapmamış olacağından yaklaşık ilk 3 ay süt geliri olmayacaktır. Bu dönemde yem ve bakım giderleri minimum düzeyde de olsa olacaktır.(Bu gider de tarafımızdan karşılanıp, doğumlardan sonra elde edilecek karlardan iade alınabilir.) Toplama yöntemi ile civardaki yetiştiricilerden toplanacak sütlerin, Çağrı merkezimizle oluşturacağımız pörtfeye satışından doğacak gelirlerde, yine %50 ortaklık ile paylaşılacaktır. Bu kapsamda ortaklığımızı sadece yetiştiricilik alanında sınırlı değerlendirmeyiniz, büyük bir pazarlama ağının da ilerleyen dönemde parçası olacağınızı, tedarikçi ve dağıtım ekiplerimizin olacağını da hesaba katıp, değerlendirmenizi rica ediyorum. Ciddi yatırımcılar için; 500 bin TL yatırımınız ile sizin için aylık 50 bin TL kar ön görmekteyiz. İrtibat no: 0 532 361 29 05 Kadir ÇAY
İstanbul Eşit Ortaklık 500.000 TL
GIDA DÖNER Bir yıldır çok merkezi lokasyonda faaliyette olan şirketimiz kendisine ait yeni markası ile ilgi görmektedir.
gerek kısa vade finansal sorunların çözümü gerekse büyüme amaclı gıda işletmeciligi ve marka yonetimi geliştirilmesi konularında kurumsal deneyimli ortak aranmaktadır.
İzmir Azınlık Ortaklık 350.000 TL
İŞ ORTAĞI ARIYORUM İstanbul Arnavutköyde faaliyet gösteren taşeron personel hizmeti ve demir doğrama fason üretim alaninda faaliyet veren şahıs sirketime ortak arıyorum. Aylık minimun 5 bin tl net gelirim var aylik ciro 5 bin tlnin altına inmiyor. Bazı kişisel sebeplerden dolayi ortak ariyorum ilgilenenler arayil detayli bilgi alabilirler 0543 509 06 20 uğur can
İstanbul Eşit Ortaklık 40.000 TL
Birmilyon yatırım ile her ay başlangıç yatırımı yapan ortağa 16.500 TL. Kazanç. Ve Firma değer artımı. 1 Yılda ortalama yüzde 25 büyüme garantili proje.
Birmilyon yatırım ile her ay başlangıç yatırımı yapan ortağa 16.500 TL. Kazanç. Ve Firma değer artımı. 1 Yılda ortalama yüzde 25 büyüme garantili proje. Byk Yumurta olarak İstanbul Anadolu yakası Maltepe İlçesinde Faliyet Göstermekteyiz. Şahıs Firması olup 3 ortaklı bir işletmedir. Organik ve Serbest Gezen Tavuk Yumurtaları Olarak 2 Adet Ürünümüz bulunmaktadır. 1 Yıl'ı Aşkın bir süre Organik Ürünümüz İle Türkiye Çapında Zincir Marketleri bulunan Tüm Halkımızın İsmini bildiği Bir Firma Referanslarımızda yer almaktadır ve Byk Yumurta tarafından sonlandırılmıştır. Projemiz üretim ve yanısıra pazarlama yönünden internet üzerinden farklı bir sistem ile satışı sunularak, satış - pazarlama ağımızla ve hali hazır müşterilerimize üreticiden direk taze ve ucuz sunarak Serbest Gezen Tavuk Yumurtasının Üretip, Dağıtım Pazarlamasını Yapmak.
İstanbul Azınlık Ortaklık 800.000 TL
SADECE IZMIRDEN YATIRIMCI IS ORTAGI ARIYORUM
SADECE IZMIRDEN YATIRIMCI IS ORTAGI ARIYORUM İZMİR
Ana Cadde üzeri yaya ve araç trafiğinin çok yoğun olduğu bölgede  , BUYUK AVM YANI ;

Mimarı Projelendirme , Ruhsatlandırma , Mühendislik , Yabancı Dil Eğitim Danışmanlık , Bayilik Almak isteyenler , Call Center ,Estetik Merkezi ,  Reklam Ajans Organizasyon , Kurumsal emlak İşletmeciliği ,

 Franchise almak isteyenler için İDEAL KAÇMAZ FIRSAT 

Mimari Uygulama Projesi

Betonarme - Statik Projesi

Mekanik - Tesisat - Elektrik Projeleri

Zemin Etüd Raporu Hazırlanması

Harita - Tus İşlemleri

Kentsel Dönüşüm

Belediye Ruhsatlandırma ve Takip işlemleri


Yurt Dışı bağlantılı Eğitim Danışmanlık 

YAPI DENETIM ,

OSGB ,

Fuar Hizmetleri ,  Danışmanlık 

Franchise almak isteyen ,

Estetik güzellik merkezi

Reklam Ajans Organizasyon 


İcın uygun olan hazır durumdakı yerımız ıcın bılgı alınız
İzmir Eşit Ortaklık 100.000 TL
Gaziantep'te Çalışır Anaokulu'na Ortak
Gaziantep'te Çalışır Anaokulu'na Ortak Gaziantep'te 11 yıldır okul öncesi eğitim hizmeti veren okulumuza %50 oranında ortak olacak yatırımcılar arıyoruz.
Gayemiz anaokuluna ortak olacak yatırımcılar ile içerisinde ilk,orta,liseyi kapsayan kolej açmaktır.
Arsası olup üzerine okulu yaptıktan sonra kiraya verebilecek yatırımcılar ile de görüşebiliriz
Gaziantep Eşit Ortaklık 850.000 TL
Yeni ve Türkiye'de olmayan cihaz üretimi için şirketime ortak aramaktayim
Yeni ve Türkiye'de olmayan cihaz üretimi için şirketime ortak aramaktayim Merhabalar Enerji sektörü üzerine kurulu şirketim aktif olarak devam etmektedir.Yeni ve Türkiye'de olmayan bir projemin üretimi için eşit ortaklık aramaktayim.4 özelliği bir arada sunacak cihazin patent ve prototipleri hazır tüm arge testleri yapılmıştır.Cihazın seri üretimi için dürüst,sabırlı,çalışkan ve sorun değil çözüm üretecek beraber işi büyütebileceğim iş ortağı aramaktayım ilgili proje ile bilgiler ve cihaz örnekleri yüzyüze görüşmede daha detaylı görüşüleçektir.
Yatırım tutarı:150.000 bin TL Eşit ortaklık
İstanbul Eşit Ortaklık 150.000 TL
Kurumsal bir yatırım yapacak yatırımcılar Kurumsal perakendecilik yapacak yatırım yapmak isteyen yatırımcı aranmaktadır tel 05344601601
İstanbul %100 Satış 1.000 TL
bartın kereste tomruk atoyle bartında bulunan kereste tomruk biçim atolyemize sermayeli sermayesiz ortak aranmaktadır detaylı bilgi için bana ulaşın 05300365063
Bartın Seçilmedi 50.000 TL
3D SANAL ALIŞVERİŞ SİTEMİ İÇİN YATIRIMCILAR ARANIYOR.
3D SANAL ALIŞVERİŞ SİTEMİ İÇİN YATIRIMCILAR ARANIYOR. 3D sanal alış veriş merkezi için yatırımcılar aranmaktadır.Gerekli detaylar için iletişime geçilmesi rica olunur
Antalya Azınlık Ortaklık 100.000 TL
Kadıköy'de Bulunan Seyahat Acentemize Ortak
Kadıköy'de Bulunan Seyahat Acentemize Ortak Kadıköy Altılyol'da cadde üzeri ve cepheli asma kat'da bulunan A grubu seyahat acentemize nakit ve iş gücü desteğinden dolayı ortak arıyoruz.
Firmamız ocak 2015 tarihinde erenköy'de kurulmuş olup, ekim 2016 tarihinde Kadıköy merkeze taşınmıştır.
İstanbul Eşit Ortaklık 50.000 TL
YÜKSEK KAZANÇ ELDE ETMEK İSTEYENLER
YÜKSEK KAZANÇ ELDE ETMEK İSTEYENLER TAŞERONLUĞUNU YAPTIĞIMIZ İSTANBUL ÇATALCA KİPTAŞ ERGUVAN KONUTLARI İÇİN YÜKSEK KAZANÇ ELDE ETMEK İSTEYEN YATIRIMCILAR ARIYORUZ.
İstanbul Eşit Ortaklık 10.000 TL
yaylada dağevleri projeme ortak arıyorum
yaylada dağevleri projeme ortak arıyorum 60 dönüm , parselasyonu bitmiş ve 90 parsele ayrılmış imarlı arsaya dağ evleri yapmak için ortak arıyorum.İlgilenen ciddi kişilerle % 50 ortaklık düşünüyorum.
Ankara Eşit Ortaklık 700.000 TL
Kazançlı yatırım
Kazançlı yatırım Merhabalar. 6 ay önce devir aldığım Ataşehir deki ULUBEY iskender restaurantıma ortak arıyorum.10 yıldır gıda sektöründe işletme müdürü olarak çalıştım.Burayı kardeşim ile birlikte devir aldık ancak kardeşim ile anlaşamadığımızdan tek başıma zorlanacağımı düşünüyorum.Ciromuz aylık 70 bin tl mekanımız gayet güzel iş yapıyor. Gelince göreceksiniz. Ancak tek başıma yetişemiyorum.Talebi tam karşılayamıyorum.İşleri büyütmek için maddi olarak desteğe ihtiyacım var.Asıl amacım anlaşabileceğim aktif çalışacak veya sermaye ortağıdır. Çok zorlanırsam devir edebilirim.Gıda işinde çok para var ama emek ister diyorsanız gelin konuşalım.
İstanbul Eşit Ortaklık 150.000 TL
Yüksek Cirolu İşim İçin Ortak Arıyorum Sektör : Bilişim
Hisse : 50%
Aylık Ciro : 36.000-40.000
Yüksek Kar Marjı
Düşük Yatırım Maliyeti
Bahsettiğim rakamlar tek proje içindir.Elimde bunun gibi 4 proje vardır.Ortaklık tek proje ile başlayacaktır.
İletişim : almebilisim@hotmail.com
Ankara Eşit Ortaklık 30.000 TL
DÜNYA VE TÜRKİYE DE YÜKSEK PAZAR PAYI OLAN SEKTÖR
DÜNYA VE TÜRKİYE DE YÜKSEK PAZAR PAYI OLAN SEKTÖR 17 yıllık sektör tecrübesi 2013 yıllından beri üretim yapmaktayız. ürün ergonomisi , işçilik ve ürün kalitesi , ürün çeşitliliğin dolayı ülkemiz ve özellikle Avrupa dan yoğun talepler almaktayız.Bizimle birlikte talebi karşılıyacak yatırım yapacak kurumsal yapıda ortak aramaktayız.
Antalya Eşit Ortaklık 250.000 TL
Eşit ortaklık Merhaba Ankara dan ersin guler ben çeşitli iş bitirimleri olan bir inşaat sirketim var kamu kurum ve kuruluşlarının işlerini yapiyorum düşünürseniz eşit ortaklık görüşebiliriz erssn@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz
Ankara Eşit Ortaklık 200.000 TL
Yeni Projemizi Üretmek için Şirketime Ortak Aramaktayım. Hali hazırda bulunan Enerji şirketime yeni proje üretimi için beraber işi büyütebileceğim yatırım yapacak ortak aramaktayım .
İstanbul Eşit Ortaklık 130.000 TL
Kaybetmek yok sadece beklemek var Kayseri Kocasinan ilçesinde kurulmuş halı yıkama koltuk yıkama ve profesyonel temizlik hizmetleri vermek için açılmış bir kuruluş.Daha önceki işletmede yıllık ciro ortalaması ilk 3 yıl için 200 bin civarı 3 yılın sonunda 250 bin TL ciro garantisi
Kayseri Eşit Ortaklık 50.000 TL
Turizm Organizasyon & Reklam Medya Cast Ajansımıza Yatırımcı Bay Bayan Ortak Aranmaktadır
Turizm Organizasyon & Reklam Medya Cast Ajansımıza Yatırımcı Bay Bayan Ortak Aranmaktadır Turizm Organizasyon alanımızda Gruplara özel ( Mevsimsel ve dönemsel ) Okul Gezileri Kurumsal iş motivasyonu amaçlı geziler bunun yanında İstanbul boğazında çok kapsamlı etkinlik ve organizasyonlar ( Yatlarda doğum günü partileri, bekarlığa veda partileri,sürpriz evlilk teklifleri, evlenme yıl dönümü, yüzer restoran tipi teknelerde tekne düğünü, teknede nişan ,kına,sünnet organizasyonları, teknede programlı iftar yemeği, mezuniyet baloları kurumsal iş motivasyonu amaçlı boğazda tekne turları,) siyasi parti ve sendikalara kongre ve miting lojistik ulaşım organizasyonları,kurumsal açılış organizasyonları ve yapılacak olan turne organizasyonları vs.
Ayrıca ; Reklam medya cast ajansımızda Kurumsal kimlikler, Tabela , açık hava reklamları, web tasarım ,sosyal medya çalışmaları,promosyon alanında hizmet vermektedir . Reklam ajansımız da 3 ayrı alanda projelerimiz var medya cast ve promosyon ürünleri .
Yukarda belirtmiş olduğumuz çalışma alanlarımızla ilgili 90 adet internet sitesi alan adlarımız var çok ciddi yatırımlar yaptık ofisimiz un kapanı kadir has üniversitesine çok yakın kurulu düzen ve kira yoktur.
Ltd Şti olarak sıfırdan şirketleşerek ortaklık % 50 olacaktır gerekli bilgiler için arayabilirsiniz
İstanbul Eşit Ortaklık 45.000 TL
Lahmacun fast food zincir konsepti
Lahmacun fast food zincir konsepti zeytinburnunda faaliyette bulunan lahmacun ve döner salonuyuz.hayalini kurduğumuz conceptte çıkış felsefemiz şu." neden dominos vb firmalar gibi çalışan Lahmacun ve pide konsepti oluşturmayalım.Bunun detayları ile alakalı kuracagımız işletmede iyi lokasyonlarda başarılı çalışmalar yapabiliriz
İstanbul Çoğunluk Ortaklık 1.000.000 TL
Yeni Bir is sektorune ortak aranmaktadır
Yeni Bir is sektorune ortak aranmaktadır Yep yeni bir is sektoru hedefimizde magaza sayisini arttirmak var. E-ticarete onem vermek mumkun oldugunca musteri potansiyelini arttirmak. Isimiz giyim uzerine ama cok farkli al sat degil detaylari telde verebilirim.. 0506 064 36 16mesaj atarsaniz acamadigimda donus yaparim... is yogunlugundan bazen bakamiyorum..
Tekirdağ Eşit Ortaklık 350.000 TL
Fantezi Grubu İç Çamaşırı İmalatçısı Firmamıza Kar Ortağı Aramaktayız Yaşanan nakit sıkıntısından dolayı firmaya min. 50.000 TL ile ortak aramaktayız.
0532 513 35 93
İstanbul Eşit Ortaklık 50.000 TL
Moda markası yatırımı
Moda markası yatırımı En iyi yatırım kadın ürünlerine yapılır.
Bir moda markası için gerekli yatırımı yaptım.
(Marka oluşturmak ve çalışmaları+tesciller+ofice+tasarımcı+modelhane+koleksiyonlar+satış sürecinin başlatılması+e-satış altyapısı+sosyal medya alt yapısı+moda çekimleri ve fotoğrafçı+imalathane+fason yönetimi+müşteri portföy ve pazarlama...v.s.)

Şimdi büyüme ve mağazalaşma zamanı ve bunun için min. 30.000 maksimum 200.000 değerinde yatırımcılara ihtiyaç var. moda sektörünü seviyorsanız hatta beraber çalışmakta isterseniz. Tecrübeli yada tecrübesiz hiç önemli değil. Bizim hayalimize ortak olun :)
Bilgi almak için lütfen iletişim kurun..
İstanbul Azınlık Ortaklık 30.000 TL
Fransa'nın ünlü krep markası Crepes Suzette®'yi, kafe kültürü ile harmanlayıp sizlere getirdik. Merhaba ; Bir Fransız markasının sorumlusu olarak gıda ve hizmet sektörünü içinde barındıran iş kolumuz ile alakalı uygun yatırımcılar aramaktayız, bilgilerinize... crepessuetteparis.com
Denizli Eşit Ortaklık 600.000 TL
Elazığ'da 350 Dairelik Arsa İçin Ortak veya Müteahhit Arıyoruz. Sayın yetkili merhabalar,

Doğu'da yatırım yapma düşünceniz var ise Elazığ merkez'de TİCK imarlı (%60 Konut+%40 Ticari) 42.203 m2 arsamız bulunmaktadır.

Arsamızı, satış, proje ortaklığı veya kat karşılığı şeklinde değerlendirecek güçlü ve prestijli bir yatırımcı arıyoruz. İlgilenmeniz halinde bizimle irtibat kurabilirsiniz.

İyi çalışmalar diliyorum.
Elazığ Azınlık Ortaklık 5.000.000 TL
Aylık 150.000 TL Getirisi olabilecek, İnternet sitesine günlük en az 4-5 bin girişi olan markama ortak arıyorum Pazarda lider olan, LGBT topluluğunun yakından bildiği ve takip ettiği, aylık tekil olarak yaklaşık 300.000 kişiye ulaşan, sosyal medya'da lider, bir çok gazetecinin ve sanatçının takip ettiği markama yatırımcı arıyorum. Fakat bu yatırımcının yayından anlayan, okumuş, insan haklarına saygı gösteren, din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı yapmayacak biri olmasını temenni ediyorum. Aylık 150.000 TL gibi bir getirisi olabilecek, 2014 yılından beri yayında olan, bir marka. Amacım basılı olarak çıkmak. Detayları konuşmak isteyen, ciddi kişiler mail atabilir veya arayabilir.
İstanbul Çoğunluk Ortaklık 300.000 TL
İşi başından aşmış bir çelik dökümhanesi sahibiyim. İş yetiştiremek gibi sıkıntım var. Makinalaşma ihtiyacım var. Ciddi ortak arıyorum.
Sakarya Eşit Ortaklık 500.000 TL
Mermer ihraç eden şirketime ortak arıyorum Uzakdoguya mermer ihraç ediyoruz. Yuzde 25 kar marji ile 10 milyon dolar ihracat hedefimiz var.
Daha fazla detay teefon ile verilecektir.
Antalya Azınlık Ortaklık TL
PEÇETEMATİK Merhaba yeni bir yatırım için

Ülkemiz ve dünya pazarına yepyeni bir ürün ürettik.

Ürünümüzün adı PEÇETEMATİK

Evlerde kullanılan normal tuvalet kağıtlığının 3' lüsünü üreterek,hem ihtiyaca karşılık verdik, hemde görsel bir ahenklik katarak ürettiğimiz bu ürün, özellikle evlerde kullanılmak üzere tasarlanarak, patent ve görsel tasarımla başvurumuzu tamamlayıp markalaşma yolunda önemli bir adım attık.


Anlaştığımız takdirde ANA BAYİMİZ olarak sizden başka bir yerle anlaşılmayacak olup sadece sizinle çalışılacaktır.

Yani biz sadece size üretip, size ürünümüzü vereceğiz, sizde bu ürünümüzü yurt içi yurt dışı toptan olarak satabileceksiniz.

Evlerde çabuk biten tekli aparartlardan ziyade yedekli olması ve bitince çevirerek yenisinin gelmesi özellikle bu ürünü gören bayanların şimdiden sevdiğini, çok daha iyi satışlara neden olacağına inanıyoruz.

Marketler bu ürünümüzü özellikle çok istiyor ancak vadeyi biraz uzun tuttukları için çalışamıyoruz.Siz Türkiye'deki tüm marketlere verebilirseniz Türkiye'de en az 3 milyon adet satılabileceğine inandığımız bu üründen çok büyük karlar elde edeceğinizden beraberce eminiz.Gerekirse kar oranlarını birlikte belirleyebiliriz.

Evlerde olmayıp, adeta ihtiyaç olan bu ürünümüz için sizden kesinlikle 1 lira talep etmiyoruz.Sadece tek şartımız madem bu ürünü sadece size üretip vereceğiz ürünümüze sipariş verdiğinizde peşin olarak çalışmak olacaktır.

Yurt içi 3 milyon satış hedefinden ziyade yurt dışında da talep olacağından (çünkü yurt dışında da tuvalet kağıdı kullanılıyor) bu ürettiğimiz aparatımız dan 100 milyon adet yurt dışı satış hedefimizi yakalayacağımızı zamanla görecek olup oradan da güzel karlar elde edilmiş olacağız inşaallah.

CE belgemizi de alarak yurt dışında da satış ağında olabileceğiz.
Uygun gördüğünüz takdirde üretime hemen başlayıp çalışabiliriz.
Örnek numunelerimiz mevcuttur.

TEVFİK SERKAN GÜMÜŞ
0530 733 47 20
tevfikserkan42@gmail.com

www.peçetematik.com


İlgilenirseniz acilen sizinle anlaşarak çalışmak istiyoruz.
Konya %100 Satış 1.000.000 TL
İş Ortağı İstanbul avrupa yakasında faaliyet gösteren taşeron şirket sahibiyim şahsi nakit sıkıntılarımdan dolayı şirketimin yarı hissesini satmayı düşünüyorum aylık minimum 3000 tl iş yoğunluğuna göre gelir değişkenlik gösteriyor bu rakamlar 6 7 bin tl ye kadar ulaşabiliyor tamamiyle kurulu düzen bu doğrultuda güvenilir bir ortak arıyorum kendime iş hakkında detaylı bilgi için arayabilirsiniz
İstanbul Eşit Ortaklık 30.000 TL
ESTETİK OPERASYONLAR SONRASI KULLANILAN KOMPRESYON GİYSİSİ ÜRETİMİ Firmamız estetik sektöründe faaliyet gösteren plastik cerrah ve estetik hastanelerin e operasyonlar son kullanılan kompresyon giysilerinin üretimini yapmaktadır. fransa ve Usa ihracatı olan firmamız dünyada ve türkiye de gün geçtikçe gelişen sektörde satışı oldukça güçlüdür firmamız artan talebi karşılamak amacı ile sermaye aramaktadır.
İstanbul Azınlık Ortaklık 300.000 TL
Muhteşem bir muhitte, Yatırımlık OTEL! Yeni Çizgi İnşaat ve Gayrimenkul’den YATIRIMCILAR için kaçırılmayacak FIRSAT!

Samsun’un hızla gelişmekte olan bölgesi KURUPELİT’te, Samsun Sinop karayolunun üzerinde DEVREN KİRALIK OTEL..

Samsun’da her geçen gün daha çok talep gören Turizm sektörüne yatırım yapmak isteyen İŞ ADAMLARI, bu fırsat tam size göre!

Bir cephesi Samsun Sinop karayolunun üzerinde, bir cephesi kurupelit yat limanın önünde. Deniz ve doğa manzaralı. 8 kattan oluşmakta ve her katta 12 odası bulunuyor.
500 kişiye aynı anda yemek verilebilecek Restaurantı, toplantı salonu, düğün salonu ve denize sıfır 800m muazzam bir bahçesi bulunmaktadır.

Bina 2003 yapımı fakat Ruhsat probleminden dolayı otel hiç açılmamış. Sadece Anayol üzerine bakan taraftaki giriş bölümünde Restaurant açılışı yapılmış fakat oraya da RUHSAT alınamadığı için kapatılmak zorunda kalmış. Dolayısıyla Restaurant bölümünde; taş fırın, doğalgazlı fırın, mangal, masa, sandalye vb.. her türlü demirbaş neredeyse hiç kullanılmamış olarak durmaktadır.
Bina sahibi yapmış olduğu yatırımın yıllardır sorunla karşılaşmasından dolayı artık sektörle ilgisi kalmamıştır.

Yeni Çizgi İnşaat ve Gayrimenkul olarak; Binanın otel ve restaurant RUHSAT PROBLEMİ’ni çözmüş bulunmaktayız. Bina şuan Ruhsat almaya hazır, Turizm bakanlığınca 4 yıldız’ı çok rahat bir şekilde alabilecek niteliktedir.

Yer sahibi ile 12 yıl sözleşme yapılmıştır. Kira bedeli 30.000TL’dir ve 2018 Ocak ayında başlayacaktır. Bölgede denize bakan 150-200m2’lik cafe, bar tarzı yerlerin bile kirası 15.000TL’den başlamaktadır!

Yatırımcının hiçbir şekilde ZARAR etmeyeceği, yapmış olduğu yatırımı %50 kapasite ile bile çalışsa maksimum 2-3 yılda geri kazanabileceği HARİKA BİR YERDİR..

Turizm sektöründe çalışmakta olan veya Samsun bölgesine yatırım yapmak isteyen Yatırımcılar için kaçırılmayacak fırsat!!

Daha detaylı bilgi için lütfen; +90362 439 0909 – 0542 225 6615 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.
Samsun Eşit Ortaklık 1.000.000 TL
TÜRKİYEDE SADECE 2 FİRMANIN OLDUĞU SEKTÖRDE BÖLGE BAYİSİ ŞİRKET İÇİN YATIRIMCI ORTAK ARIYORUM
TÜRKİYEDE SADECE 2 FİRMANIN OLDUĞU SEKTÖRDE BÖLGE BAYİSİ ŞİRKET İÇİN YATIRIMCI ORTAK ARIYORUM - 15 YILDIR ALKOLLÜ İÇEÇEK FİRMASI BÖLGE BAYİLİĞİ YAPAN
- YILLIK 400-500 BİN NET KAR ELDE EDEN
- VERESİYESİ ÇOK AZ, NAKİT VE KREDİ KARTI İLE SATIŞ YAPAN
ŞİRKETİMİZE TEMİNAT MEKTUBU VERİP ORTAK OLACAK YATIRIMCI ARIYORUM.
TEMİNAT MEKTUBU ALMAK İÇİN NAKİT YADA GAYRİMENKUL OLABİLİR. BUNLAR YİNE SİZDE KALCAK BANKAYA İPOTEK EDİLECEKTİR.

Denizli Eşit Ortaklık 2.500.000 TL
Dünya Markası Türkiye Distribütörü Firmamıza Yatırımcı Ortak Dünyaca tanınmış çok büyük bir markanın Türkiye distribütörü olarak 2014 yılından bu yana çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Makinelerimizin satış,servis ve satış sonrası bakım ve yedek parça teminini de kendi bünyemizde cevap vermekteyiz. İş talebimizin çok yoğun olması ve şirketimizi büyütme çabamız sebebi ile yatırımcı ortak arayışımız bulunmaktadır. Detaylı bilgi iletişime geçilmesi halinde verilecektir.
Ankara Seçilmedi 500.000 TL
BODRUMDA TURIZM TESISINE YATIRIMCI-ORTAK ARANIYOR (INGILIZ TATIL KOYU)
BODRUMDA TURIZM TESISINE YATIRIMCI-ORTAK ARANIYOR (INGILIZ TATIL KOYU) Bodrumda kurulu turızm tesısımıze ortak veya yatırımcı arıyoruz. Ingılız tatıl koyu olup detaylar bılahare karsılıklı gorusmeyle bılgı verılecektır. 532 3305501 - 535 2712909
Muğla Eşit Ortaklık 250.000 TL
Yıllık 500.000 cirosu olan 2 markamızın cirosunu 2.000.000 a çıkarmak istiyoruz.
Yıllık 500.000 cirosu olan 2 markamızın cirosunu 2.000.000 a çıkarmak istiyoruz. İşi büyütme amaçlı ortak arıyoruz. Tek firmaya ait , birbirini destekleyen 2 markamız var. ABD li bir firmanın Türkiye distribütörüyüz. Ofis , atölye ve depomuz mevcut. 0536 518 22 04 telefondan iletişime geçebilirsiniz. www.snowie.com.tr
İstanbul Eşit Ortaklık 300.000 TL
345.000.000 TL Pazarı Olan REKABETSİZ KAZANÇ ARAYANLAR BAYİLİKLER VERİLMEYE BAŞLANMIŞTIR
345.000.000 TL Pazarı Olan REKABETSİZ KAZANÇ ARAYANLAR BAYİLİKLER VERİLMEYE BAŞLANMIŞTIR AKILLI KORNİŞ MONORAY
PATENTLERİ ALINMIŞ KANAL D EVİMŞAHANE STAR TV VAHE İLE GÜZEL EVİM MCJ TV CNN TÜRK KANAL TÜRK TV 8 DE REKLAMLARI YAPILMIŞ SATISA HAZIR BULUNDUGUN İL YADA İLÇEDE RAKİPSİZ 100 DE 100 KAR İLE SATIŞ İMKANINDAN YARARLANMAK İSTİYORSANIZ HEMEN BAGLANTI KURUNUZ..
BAYİLİK ŞARTLARI:
35.YILIMIZA ÖZEL
HİÇBİR ŞART İSTEMİYORUZ
HİÇBİR ADET ZORLAMASI GETİRMİYORUZ
HİÇBİR FORMALİTE YAPMIYORUZ...
HİÇBİR BAYİLİK ÜCRETİ ALMIYORUZ..(DÜNYADA BİR İLK)
BAYİİ OLMAK İÇİN
1 *22 ADET DENEME PAKETİ ALIYORSUNUZ 1000 TL
YADA
2 *142 ADET TAM BAYİLİK ALIP BÖLGENİZDE TEK SATICI ÜNVANI İLE KAZANCINIZA KAZANÇ KATIYORSUNUZ SEÇİM SİZİN..
İstanbul %100 Satış 5.000 TL
türk kahvesi dağıtım MARKAMIZIN PAKET TÜRK KAHVESİNİN EGE BÖLGESİNDE SATIŞ VE DAĞITIMINI YAPABİLECEK BİR ORTAK ARIYORUZ..
Manisa %100 Satış 10.000 TL
kosgeb onaylı plastik profil. lambiri üretimi işime ortak aramaktayım. şirketimi kosgeb onay sürecinde kurdum. ürettigim ürenlerle ilgili pazar sorunu bulunmamaktadır.
Seçilmedi Eşit Ortaklık 100.000 TL
Bodrum'da kazanç garantili iki yılda dönüş garantisi olan parkende sektöründeki iş yerime ortak arıyorum..şu anda faal olarak devam eden bir işletmedir....
Muğla Eşit Ortaklık 600.000 TL
AVM YÜKSEK CİROLU CAFE
AVM YÜKSEK CİROLU CAFE AVM İçinde Marka değeri yüksek Farklı ve çekici Konsept Cafe sağlık sorunlarım ve yurt dışına yerleşeceğim den dolayı devir etmek istiyorum Çanakkale'nin trend lokasyon İçinde Popüler Marka ve Konsep,Cirosu Yüksek Ön ve Yan Kullanımlı Müdavim olarak gelen oturmuş müşteri,kendine has tatları olan Fiyat segmenti olarak geniş kitleye hitap eden Marka işletme devredilecektir.
Çanakkale %100 Satış 0 TL
UKRAYNA SIRKETIMIZE ORTAK ARIYORUZ ACIL ukraynada olan 3 sirketime turkiye ayagina ortak ariyorum cok acil
seyahat firmam
ithalat firmam
ve cok kazanc getiren insan kaynaklari firmam var
koyulacak ortak hissesi cok dusuktur
sebebide guvene bagli olmasi icindir
kazanc ayda 25.000 minimum maximum 35 bindir
isimiz devam ettigi icin acil ortak ariyoruz
ciddi olanlarin aramasi rica edilir
Antalya Azınlık Ortaklık 25.000 TL
Bina Dış cephe giydirme sistemleri
Bina Dış cephe giydirme sistemleri Bina Dış cephe giydirme sistemleri malzeme üretim atölyem var kurulu düzen fakat işlerim büyüyor yerim küçük hem yer büyütmek hemde işimi gelistırmek için ortak arıyorum teşekkürler. 0539 550 28 59
İstanbul Eşit Ortaklık 20.000 TL
AMBALAJ SEKTÖRÜNDE FIRSAT Ambalaj sektöründe 13 yıldır pıyasada olup saglamlığını ispat etmiş bir firmadır.
Kurmak istediğinizde daha çok zaman ve çok daha fazla yatırım gerektirir.Piyasasında kendini ispat etmiş ancak yaşlar gereği şirketin devrine karar verilmiştir.Devir rakamına araçlar dahil değildir.Şirketimiz,makinaları içerdeki hammadde ve müşteri portföyü ile degerlendirilecektir.Ciddi yatırımcılar oldugunda gerekli bilgiler daha detaylı verilecektir.
İstanbul %100 Satış 1.800.000 TL
Fabrikaya yatırımcı ortak
Fabrikaya yatırımcı ortak Firmamız 30.000 m2 açık 10.000 m2 kapalı alanda tüm marka ve patenti kendisinde olan dünyada tek olan lento ve alçı blok üretimi yapmaktadır. Firmamıza ait ürünler 2015 yılında bakanlık tarafından verimlilik proje ödülüne layık görülmüştür. Lento üretimi günlük 30 m3 olup üretim maliyeti yaklaşık 150 TL dir. Lentonun m3 piyasa fiyatı 350 TL den başlayıp 550 tl ye kadar çıkmaktadır. firmamızda amaçlanan günlük en az 100 m3 lento üretimi yapmaktır. uygun makine ekipmanıyla bu mümkün olup yatırıma ihtiyaç vardır. Ayrıca günlük 1000 m2 duvar imalatı hedeflenmekte olup bununda belirtilen rakamlar içinde yatırım yapılması halinde üretimi mümkün olup, gerek lento gerekse alçı blok duvar makineleri piyasada bulunmamakta özel imalat yapılmaktadır. tüm makine projeleri de çizilmiş olup, 2 ayda üretime hazır hale gelebilecektir.
Ankara Eşit Ortaklık 2.000.000 TL
Sektöründe yılların birikimi olan firmamızı büyütmek için sermayedir mühendis ortak ariyorum sektöründe yıllardır faaliyette olan firmamıza sermayedar muhendis ortak ariyorum
İstanbul Azınlık Ortaklık 2.000.000 TL
500 metre kare müthiş restaurant devir veya ortak süper lokasyonda yeni kurulan lüks istanbulun sayılı restaurantlarından birisi imalat ve özel kaburga dolması pide kebap kahvaltı pasta gibi çok yönlü muhteşem restaurant
İstanbul Eşit Ortaklık 400.000 TL
sağlık nedeni ile güzellik salonuna ortak Merkezi konumda, metro çıkışında, 13 yıldır faaliyet gösteren, müşteri portföyü yüksek güzellik salonum için sağlık nedeni ile ortak arıyorum.
İstanbul Çoğunluk Ortaklık 80.000 TL
Yatırımcı ortak arıyorum
Yatırımcı ortak arıyorum Merhaba.
Bir aile şirketi kurduk. Şirketin ana faaliyet konusu Catering hizmeti. Yan faaliyetleri inşaat bakim onarım ve gayrimenkul alım satımı Bu konuda ihalelere girebilir Ancak finansal gücümüz nedeniyle merkez binamızın insatını% 20 oranında tamamlayabildik. Şirketin herhangi bir borcu bulunmamaktadır. Şu an için gelir getirmemektedir . Bu konuda samimiyetsiz arayislar ile ilgilenmemekteyiz. Ciddi bir fikir ve ailemizin alın teri ile kazandığı emeğini ortaya koyduk. İlgilenirseniz sevinirim. Ekte görüntü ve videoları bulunmaktadır. IŞ birliğinizi bekliyoruz ...Füsun Ceylan 5535264691
İlgilenirseniz linkten videoyu izleyebilirsiniz
https://youtu.be/KlF-om5e7pk

https://youtu.be/1rzUddEwwu4
Tekirdağ Eşit Ortaklık 1.000.000 TL
Türkiyenin en büyük ve kapsamlı web portalına ortak
Türkiyenin en büyük ve kapsamlı web portalına ortak Türkiyenin en büyük ve kapsamlı web portalına ortak arıyoruz portalımız hali hazırda büyüyerek satışlarına devam etmektedir
İstanbul Azınlık Ortaklık 5.000.000 TL
Turizm ve Denizcilik
Turizm ve Denizcilik İstanbul , Sultanahmet te bir butik otel ve gezi teknemiz ile avrupalı misafirlerimize 5 yıldır hizmet vermekteyiz . İstanbul da işletmemizin yönetiminde ortak olacak girişimci aramaktayız .Firmamızı yurtdışında tanıtmak için Asya ülkelerinde firmamızın şubeleri açılacaktır.
İstanbul Eşit Ortaklık 60.000 TL
alternatif turizm, Izmir Karburunda
alternatif turizm, Izmir Karburunda Ortak calistigimiz alman vakfindan gelen ögrencilere 4. ve 10. ay arasi hizmet veriyoruz. Ögrenciler almanyadan sosyal hizmet uzmanlari ve ögretmenleriyle geliyorler. Günlük yasam kamp seklinde geciyor, yarim gün bahcede ve arazide calisiliyor, yarim gün ders ve güzel sanat ve spor yapiliyor. Bizim sirket her türlü gereken servisi sagliyor. Konaklama, yemek, spor imkanlari, calisma imkanlari, gezi imkanlari gibi.
Ayni anda yelkenli teknelerle misafirleri denize cikariyoruz. Yanliz maddi yatirimci aramiyoruz, isletmeye girisen veya isletmeyi üstlenmek isteyen yatirimci ariyoruz. Yabanci dil gerekiyor, almanca veya ingilizce. Ögretmenlik, psikoloji veya sosyal hizmet uzmanlari icin uygun olabilir.
Sirkete ait arazi 25.000 m2, 200 den fazla narenciye ve zeytin agaclari bulunuyor, ana bina 990 m2 kapali alan, havuz villasi 180 m2, 16 metre yelkenli gulet tekne, 9 koltuklu Fiat scudo, Fiat doblo
İzmir Azınlık Ortaklık 10.000 TL
Yüksek kazançlı faal teknoloji şirketine ortak
Yüksek kazançlı faal teknoloji şirketine ortak 2005 yılında kuruluna Fabrikalardan ,plazalar, Alışveriş merkezlerinde ,enerji santrallarına kadar tüm sektörlerde faaliyet gösteren teknoloji sistemlerin kurulumunu yapan firmamızın kendi sektöründeki güçlü markaların bayi ve dağıtıcı konumundadır. Müşterilerin birçoğu türkiyenin en bilinen holdingleri ve işletmeleridir.
Güçlü Yanlar: Projelerdeki tüm uygulamaları kendi ekibi tarafından yapmakta . Ayrıca kullandığı ürünleri bayileri aracılığı ile toptan satmaktadır. Sektör pazar büyüklüğü sürekli artmaktadır. Güçlü referanslara sahibiz ve devam eden birçok projemiz vardır.
Fırsatlar: Firma sektöründe bilinen markalardandır. Yüksek cirolar ve sürekli artış yaşanmaktadır.süreç kesintisiz devam edecektir.

Sorularınız için 0532 5255117 nolu telefonda ulaşabilirsiniz.
İstanbul Eşit Ortaklık 300.000 TL
Faal Reklam Ajansı
Faal Reklam Ajansı Merhaba 2008 yılında kurduğumuz reklam ajansımız deneyimli ekibi hazır müşteri portfoyü ile Karabük Merkez ile Bartın Kastamonu ve Zonguldak bölgesine hizmet vermektedir. 2015 yılında yasadığımız bi kaç yanlış hamle ile sermaye sıkıntısı yasamaktayız. iş kaybımız vs yoktur. İlgilenen arkadaslar mesaj atabilir.
Karabük Eşit Ortaklık 250.000 TL
E-TİCARET PROJEMİZ İÇİN YATIRIMCI ORTAK
İŞİMİZ E-TİCARET, BİRÇOK SİTEMİZLE A’DAN Z’YE ÇOKLU ÜRÜNLERİ; İLGİLİ TEDARİKÇİ, BAYİ VE SATICILARIYLA ANLAŞMAK SURETİYLE,BU ÜRÜNLERİN SİTELERİMİZ ÜZERİNDEN SATIŞINI GERÇEKLEŞTİRİYORUZ.
ANLAŞMALI KARGO FİRMALARIMIZ ÜZERİNDEN MÜŞTERİLERE ÜRÜNLERİ GÖNDERİYORUZ.
KAPIDA NAKİT ÖDEME, KREDİ KARTIYLA ÖDEME VE HAVALE/EFT SEÇENEKLERİYLE ÜRÜN BEDELLERİNİN TAHSİLATLARINI YAPIP HER CUMA GÜNÜ ÖDEME ALMAKTAYIZ…
İLGİLİ ÖDEMELERİMİZİ YAPTIKTAN SONRA YAKLAŞIK OLARAK %30 KAR MARJI İLE FAALİYETLERİMİZİ SÜRDÜRÜYORUZ.
BURADA EN ÖNEMLİ NOKTA; REKLAM VE ADVERTISING MALİYETİMİZ YOK. ÇÜNKÜ SİTELERİMİZİ SEO İLE GÜÇLENDİRİP, ALICININ ULAŞMAK İSTEDİĞİ ÜRÜNÜ EN UYGUN FİYATLARLA ALICISINA SUNMAKTAYIZ. HALİYLE MÜŞTERİLERİMİZ GÜNDEN GÜNE ARTMAKTA VE BUNA PARALEL OLARAK GELİRLERİMİZDE ARTMAKTA… BURADA Kİ AMACIMIZ BELLİ BİR KURUMSAL DÜZENE GEÇİP PROFESYONELLEŞMEK VE DAHA FAZLA SİTE, TASARIM, BANNER VE SEO İLE CİROLARIMIZI AYLIK 30-40 BİN TL SEVİYELERİNDEN, MİNİMUM 70-80 BİN SEVİYELERİ VE MİNİMUM 30 BİN TL KAR SEVİYELERİNE ULAŞMAK…
İLGİLİ SİPARİŞ, ÖDEME DÖKÜMLERİ VE SİTELERİMİZ KARŞILIKLI OLARAK BİR ARAYA GELDİĞİMİZDE ONLİNE SİSTEMLER ÜZERİNDEN TARAFINIZA SUNULACAKTIR. BURADA GÖNDERİLEN SİPARİŞLERİ, TESLİMATLARI, GELEN ÖDEMELERİ VE BİRÇOK BİLGİYİ DE GÖREBİLECEKSİNİZ. İŞİ BÜYÜTMEK DEMEK DAHA FAZLA EMEK VE ÖZVERİ DEMEK BU NOKTADA EN ZOR VARLIK OLAN İNSANLARLA İLETİŞİM KURULDUĞU İÇİN AMAÇ KONTROLLÜ VE SEVİYELİ BÜYÜMEK İNSANLARA HİZMET VEREMEYECEĞİMİZ POTANSİYELİ KENDİMİZDE YARATMAMAK…
HALİ HAZIRDA 3 KİŞİ ÇALIŞMAKTAYIZ. BİR ARKADAŞIMIZ MÜŞTERİ İLETİŞİMİ, TEYİTLERİ, SİPARİŞLERİ, SORUNLARI, KARGO DATALARININ HAZIRLANMASI VB. KONULARDA HERGÜN 09.00 – 18.00 ARASI HİZMET VERMEKTE.
BİR ARKADAŞIMIZ SİTELERİN DÜZENLEMELERİ, KONFİGÜRASYONU, FİYAT DÜZENLEMELERİ, SİTE İÇERİKLERİ VB. KONULARDA HİZMET VERMEKTEDİR.
SİTE YAPIMI, TASARIMI, ÜRÜNLERİN YÜKLENMESİ, İÇERİKLERİ VE SEOLARI KONUSUNDA İSE HİZMET ALMAKTAYIZ.
İLGİLİ TEDARİKÇİLERİMİZ, HERGÜN BELLİ BİR SAATE KADAR ÜRÜNLERİNİ ANLAŞMALI KARGOMUZA TESLİM EDİYORLAR, PAKETLEME İŞLEMLERİNİN ARDINDAN DA ÜRÜNLER MÜŞTERİLERE ULAŞTIRILMAK ÜZERE YOLA ÇIKIYOR.
BELİRTMİŞ OLDUĞUMUZ GİBİ AMACIMIZ PROFESYONELLEŞMEK VE KONTROLLÜ BÜYÜMEK, BU DOĞRULTUDA İŞİ ÖĞRENEBİLECEK VE TALEP EDERSE BİZİMLE HAREKET EDECEK ORTAK VEYA YATIRIMCI ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.
TALEBİNİZ DOĞRULTUSUNDA İSTERSENİZ BİZLE BİRLİKTE HAREKET EDEBİLİRİZ, İSTERSENİZ DE RESMİ VE KAYITLI İŞLEMLER DOĞRULTUSUNDA HER CUMA GÜNÜ İLGİLİ ÖDEMENİZİ HESABINIZA GEÇERİZ. RAKAMLAR HİÇBİR ŞEKİLDE BU TUTARLARIN ALTINA DÜŞMEZ BU DOĞRULTUDA HER TÜRLÜ RESMİ İŞLEMİ DE YAPMAYA HAZIRIZ. TERCİH SİZİN TERCİHİNİZ. YATIRIM TUTARINIZ MAKSİMUM OLARAK 16 – 20 HAFTALIK BİR SÜREDE SİZE GERİ DÖNMÜŞ OLACAK. BU SÜREÇTE İSTERSENİZ DE, BİZLE BİRLİKTE İŞİ ÖĞRENMİŞ OLURSUNUZ…
SORMAK İSTEDİĞİNİZ HER TÜRLÜ SORUYU SORABİLİRSİNİZ.
SAYGILAR, İYİ GÜNLER!!!
0553 6637015
İstanbul Eşit Ortaklık 25.000 TL
Yüzde 25 net karı olan karlı şirketimi satıyorum 7 senedir faaliyet gösteren 3 tane distribütörü olduğum bir ithalat firmam var. Türkiye'nin önde gelen ilk 500 firmasıyla çalışmaktayım. Her geçen yıl cirosu artan firmamın yıllık net karı %25'tir. Cirosunu ileriki zamanda çok daha artıracak özel ürünlere sahibim ve bununla alakalı çok ciddi çalışmalar yaptım. Lakin sermaye eksikliğinden dolayı hareket kabiliyetim kısıtlandı. Firmamın 300.000 TL. ödenmiş sermayesi vardır. Ciddi bir portföye sahiptir. Şirketimi %100 satabilir ya da hisse satabilirim. Detaylı bilgi almak için bu numaradan ulaşabilirsiniz: 0539 236 9012. Saygılar,
İstanbul %100 Satış 1.000.000 TL
İNOVASYON VİZYONU TAŞIYAN TÜM YATIRIMCILARI BEKLİYORUM
İNOVASYON VİZYONU TAŞIYAN TÜM YATIRIMCILARI BEKLİYORUM TÜRKİYEDEKİ İLK VE TEK NETWORK TABANLI TEMİZLİK ŞİRKETİME PERİYODİK BÜYÜMEYE YÖNELİK YATIRIMCILAR ARAMAKTAYIM
İSTER YATIRIMINIZIN 6 AYDA 2 KATINI KAZANIN İSTER %49 İLE ORTAK OLALIM.

Bursa Azınlık Ortaklık 100.000 TL
NET KAZANÇ %100NET KAZANÇ GETİRİSİ YÜKSEK MİKTAR DA EK GELİR KAZANÇ ARAYAN YADA SERMAYESİ İŞ YERİ AÇMAKTA,MULK DAİRE SATIN ALMAKTA YETERSİZ OLAN ARKADAŞLAR,%100NET KAZANÇ İLE BELİRLEDİĞİNİZ YATIRIM MİKTARINI 6AYLIK SÖZLEŞMELİ DÖNEMDE,TRUZIM DIŞ TİCARET ALANINDA ISLETIP BELİRLENEN SÜRE SONUNDA HİÇBİR MASRAFA DAHİL OLMADAN YATIRIM MİKTARININ İKİ KATI%100NET KAZANÇ OLARAK İADE EDİYORUZ KİŞİ VE YATIRIM MİKTARI SINIRLIDIR DETAYLAR GÖRÜŞÜLÜR.
Antalya %100 Satış 100.000 TL
TEKSTİL ŞİRKETİNE İŞLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ORTaK aRaMaKTaYIM Şirketime işleri büyütmek ve ileriye dönük ortak olarak yatırım yapmak istiyorum
%25 hisse verilecektir
İstanbul Eşit Ortaklık 200.000 TL
tescili bulunana markanın ürün üretimi için Fethiye merkezde küçük bir cafe sadece Türk kahvesi üzerine.Dibek kahvesi ile kumda ve fincanda pişiriyorum farklı bir lezzet sunmaktayım.Markamı tescil ettirdim ve bununla ilgili fason üretime geçmek istiyorum.Öncelik türk kahvesi paket için grafik tasarımım hazır.Marka tescil de 30,43 aldım.Fason kahve üretimi içinde görüşmelerim onaylı ve paket için de fabrika ile görüşmelerim tamam.Bu markayla piyasada çok farklı ürünler üretilebilir.
Muğla Azınlık Ortaklık 50.000 TL
Ortak ADANA da hazır kurulu işime ortak arıyorum minimum 50.000 TL sermayesi olan. Detaylar görüşülür bayrambarut01@hotmail.com
Adana Eşit Ortaklık 50.000 TL
LOJİSTİK ŞİRKETİNE ORTAK ARANIYOR MERHABA,
MANİSADA HAZIR KURULU LOJİSTİK FİRMASINA ORTAK ARANIYOR,
ŞİRKETİN SON 6 AYDA BELGELENEBİLİR CİROSU 965 BİN TL.DİR.
2 AYDIR FAAL DURUMDA DEĞİLDİR, BAZI ÖZEL NEDENLERDEN DOLAYI ŞİRKETİ 2 AY ÖNCE KAPATTIM,
ŞİMDİ DÜRÜST GUVENEBİLİNİR VE ANLAŞILABİLİNİR BİR ARKADAŞLA YOLA DEVAM ETMEK İSTİYORUM,
ŞARTLARIM.
%50 ORTAKLIK PAYI İÇİN 100,00 BİN
%25 ORTAKLIK PAYI İÇİN 50,00 BİN
%12.5 ORTAKLIK PAYI İÇİN 25,00 BİN TL ORTAK ARIYORUM.
DETAYLAR KONUŞULUR.
İLGİLİ ARKADAŞLAR MAİL ADRESİMDEN ULAŞABİLİR,
kurumsal2015@gmail.com
Manisa Eşit Ortaklık 25.000 TL
Yüksek Kazançlı Tekstil Markama Ortak Arıyorum..
Yüksek Kazançlı Tekstil Markama Ortak Arıyorum.. Hali hazırda kendi markamız mevcut olup;İşimizi dahada büyütmek istiyorum.Perekande olarak;Mağazalarımız mevcut.Markamızı sektörde tanınır yapmak ve kendi ürünlerimizi üretmek için atölye kurup;toptan ve perakende olarak yurt içi ve yurt dışına satmayı hedefliyorum.Başlangıçta Fırsat sitelerine vb sitelere markamızı tanıtıp bu sitelere de satış yapabilecek alt yapımız hazırlanacaktır.Çağın gerektirdiği internet satışları olarak da fiziki alt yapı hazırlanıp sosyal ağlar ve kendi oluşturacağımız web sitemizden de satış yapılabilecektir.İçinde bulunduğum Sektör altın gibidir.Her geçen gün daha da büyümektedir.Doğru ve dikkatli adımlarla ilerleyerek sektörde kalıcı ve sağlam firmalardan biri olabiliriz.

Doğru hamlelerle özellikle de bağlantılarımdan dolayı arap ülkelerine ve yurt içinde satışlarla senelik olarak üretim 250-300 bin aralığında olmasını hedefliyorum.Fırsat siteleri ve websitelerine yapılacak ürünler hariçtir.Gelir,Gider vs kısmı yüz yüze verilecektir.


.

info:ozgurefe67@hotmail.com
gsm:0546 220 08 80
Ankara Eşit Ortaklık 250.000 TL
ukrayna SIRKETIMIZ TURKIYEDE
ukrayna SIRKETIMIZ TURKIYEDE KARSILIGI COK YATIRIMI AZ GUVENILIR ORTAK ARIYORUZ ORTAK OLACAK KISIYI 2 SIRKETIMIZE DAHIL EDECEGIZ
Antalya Eşit Ortaklık 50.000 TL
Ortak arıyorum Elimizde sağlam birden fazla projesi olan, ekibi hazır, tüm stratejisi hazır, yönetim planı olan çağrı merkezimize yeni ofis ve ekipman desteği için sermaye yetersizliğinden dolayı ortak aramaktayım. Detaylar karşılıklı olarak görüşülecektir. Küçük yatırımlarla yüksek gelir elde etmek isteyen tüm girişimciler için ticari risk seviyesi düşük bir iş. Arayın görüşelim.
M. Alican Bayık
Gsm: 0549 357 5005
İzmir Eşit Ortaklık 9.000 TL
Dermokozmetik Sektörüne Yatırımcı Ortak Arıyorum.
Dermokozmetik Sektörüne Yatırımcı Ortak Arıyorum. Şİrketimiz 2015 Temmuz ayında kurulmuştur.Sağlık sektöründe Dermo kozmetik ürünlerin eczanelere pazarlanması,dağıtılması,tanıtılmasını yapmaktadır.Sektörde yeni bir firma olmasına rağmen eczacı çevremiz ve satış müdürümüzün sektörel tecrübesiyle hızlı bir şekilde sektörde kendine yer bulmuştur.Yapılacak yatırımla hem pazar payımızı tüm Türkiyeye yaymak, hemde mevcut stoğumuzu hızla bitirip kısa süre içinde kendi ürünlerimizi ve kendi markamızı pazarlamak istemekteyiz.
İstanbul Eşit Ortaklık 500.000 TL
İŞİMİN YOĞUNLUĞUNDAN KENARDA DURAN PROJEMİ HAYATA GEÇİRMEK İÇİN ORTAK
İŞİMİN YOĞUNLUĞUNDAN KENARDA DURAN PROJEMİ HAYATA GEÇİRMEK İÇİN ORTAK TEKNOLOJİDE İLK ADIM ATAN KAZANIR İŞ YOĞUNLUĞUNDAN İLGİLENEMEDİĞİM SÜPER PROJEM İÇİN SERMAYE ORTAĞI....
Ankara Eşit Ortaklık 500.000 TL
İNŞAAT VE İÇ MİMARLIK ŞİRKETİME YURTDIŞI YATIRIMCISI ORTAK
İNŞAAT VE İÇ MİMARLIK ŞİRKETİME YURTDIŞI YATIRIMCISI ORTAK İnşaat sektörünün gelişmesiyle birlikte iç mimarlık ve dekarasyon çalışmalarımız farklı boyutlara kazanmıştır. Müşteri hareketinden artık türkiyeden bir adım ileri giderek yurtdışına adımızı taşımak istiyoruz. Yurtdışında bir tasarım mağazası açarak mobilya , yapı malzemesi vs gibi ürünlerimizi satarak firmamızın lmitini bir üst boyuta taşımak istiyoruz ve bunu bizimle yüklenecek bir ortağımıza ihtiyacımız var. yatırımcı olarakta girişime girebiliriz. Yurtdışı prosüdürleri için hiç bir eksiğimiz bulunmamaktadır. Müşteri portfölyömüz elit bir muhit olmakla beraber uzun yıllar çalışacagımız ortağımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız
İstanbul Eşit Ortaklık 150.000 TL
Faal Reklam Ajansına Ortak 2008 yılında 0 sermaye ile Karabük Merkezde başladığımız reklam ajansı bugün ortalama yıllık 1,5 milyon tl ciro yapmaktadır. Bölgede devlet kurumları ve kurumsal firmalara Katalog-Broşür -Promosyon ürünleri ve Organizasyon hizmetleri sunmaktayız. 2015 yılı yanlış hamleler ile ciddi bir para kaybettik ve firma olarak sıkıntıya düştük. lakin iş ve pazar konusunda herhangi bir sıkıntımız yoktur. Sadece bu geçiş dönemini hızlı atlatmak işleri seri ve hızlı çıkarmak için sermaye gereksinimiz vardır. Koyduğunuz Parayı 2 Yıl İçinde fazlasıyla geri kazanacağınızdan şüpheniz olmasın. detaylar için konuşabiliriz
Karabük Eşit Ortaklık 300.000 TL
VEKSAN AYDINLATMA ORTAK VEYA YATIRIMCI ARIYOR Veksan aydınlatma Turkıye Aydınlatma sektorunun 30 yıllık en köklü firmalarından biridir.
İstanbul Çoğunluk Ortaklık 10.000.000 TL
18,000,000 tl yıllık cirolu şirkete ortak arıyorum. kendi markamız ile erkek ve bayan ürünleri tasarlayıp üretim ve toptan satısını yapıyoruz. 2 magaza ve 2 bayimiz var .satıs noktaları kupon yerde .satısın yuzde 90 ı nakit yapılıyor.yuzde 20-25 kar marjı ile çalısılıyor.
İstanbul Eşit Ortaklık 5.000.000 TL
Kelepir, Kar eden işletmemizi sağlık sebebiyle Devrediyoruz,
Kelepir, Kar eden işletmemizi sağlık sebebiyle Devrediyoruz, ANAHTAR TESLİM TANINMIŞ BİR MARKANIN ŞUBESİ , SAĞLIK SORUNLARI SEBEBİYLE DEVRETMEK İSTİYORUZ.
AYLIK ORTALAMA 20.000 TL VE ÜZERİNDE KAR KAZANDIRIYOR.
İstanbul %100 Satış 150.000 TL
Kârlı parfüm işimize yatırımcı ortak arıyoruz parfüm satışı yaptığımız firmamıza yatırımcı ortak arıyoruz. pazar alanımız geniş iş kârlı ortak olmak isteyenler 0545 727 03 76 numarasından bilgi alabilirler
İstanbul Azınlık Ortaklık 30.000 TL
YÜKSEK CİROLU ŞİRKET DEVİR EDİLİYOR veya ORTAK ARANIYOR
YÜKSEK CİROLU ŞİRKET DEVİR EDİLİYOR veya ORTAK ARANIYOR Bünyesinde Şahıs,Ltd,A.Ş dört ayrı Şirket ve Faaliyet Konuları,Hizmet,Yangın ,İş Güvenliği,Trafik,Çanakkale ve Çorlu'da Demir Çelik ,Enerji ,Mobilya,Kimya, Çimento,Seramik Fabrikalarına aynı zamanda İrili ufaklı Firmalar ile Belediyelerin tedariklerini yerine Getiren %100 sermayesi ödenmiş borçsuz iş bitirmeleri olan Şirket İçinde Kafeler olduğu içi KDV sorununuz kesinlikle çözülür şirketlerini sağlık sorunlarım ve yurt dışına yerleşeceğim nedeni ile Ayrı ayrı veya bir bütün olarak devir etmek veya işlerimi takip edecek ortak arıyorum
Çanakkale %100 Satış 0 TL
Potansiyeli yüksek bir bölgede pide lahmacun kebap üzerine açacağımız mekana yatırımcı arıyoruz mevcutta gıda üzerine faaliyette bulunduğumuz 3. Havalimanı bölgesindeki işyerimizin üst katında yapmayı planladığımız restaurantımıza yatırımcı arıyoruz ilgilenenler iletişime geçebilir ortalama ciro beklentimiz günlük 4-5bin tl
İstanbul Azınlık Ortaklık 200.000 TL
Kazandıran Satış Ortaklık Türkiye'nin Online Avm'si internetavm.net İçin Satış Kârı İçin Ortaklık Aranmaktadır. Yeni Ürünlerin Gelmesi İçin Yatırım Beklemekteyiz.İlgilenenler İçin iletisim@internetavm.net
05367046361
Karabük %100 Satış 2.500 TL
fabrikası bulunan şirketimi aktifiyle pasifiyle devir etmek istiyorum şirketimizn merkezi adana fabrikası ise hatay da bulunmakdadır
Adana %100 Satış 100.000 TL
Eğitim Sektöründe Ortak veya Girişimci Aranıyor Son yıla ait cirosu 450.000 TL civarındadır. Yıllık ciro referanslar mukabilinde her yıl artmaktadır. İşletmem 2.5 yıllıktır. İlk yıla ait cirosu 160.000 TL civarındadır. Kar marjı %15 civarındadır. Net karım ise %10 civarındadır. Yurt dışına yerleşme planım olduğundan devretmek istiyorum. Devredilmesi halinde 2 aylık bir eğitim süreci olacaktır. Uzaktan destek olmak kaydı ile 50-50 ortak da olunabilir.
Denizli %100 Satış 90.000 TL
Ukrayna'daki seyahat acentası ve insan kaynakları firmamıza ortak arıyoruz.
Ukrayna'daki seyahat acentası ve insan kaynakları firmamıza ortak arıyoruz. Ukrayna'ya hafta sonu turları düzenliyen ve Ukrayna'dan dansçı,animatör,masöz v.b personel temini yapan seyahat acentası ve insan kaynakları firmamıza ortak arıyoruz. Türkiye'de kurmayı planladığımız irtibat bürosu ve seyahat acentasının Türkiye kolu için güvenilir bir çalışma arkadaşına ihtiyacımız bulunmaktadır.Hali hazırda Kıbrıs casinolara vermek üzere krupiye ve krupiye adayı 100'ün üzerinde personel Ukrayna'da Kharkov'da yapılan bir organizasyon ile toplanmıştır. Bu personelin dağıtım ve yerleştirilme aşamasındayız.Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz
www.ely-travel.com.tr
ÖZCAN SİVAS
GSM : +90 (544) 568 04 06
E-MAİL: ozcansivas@ely-travel.com
SELÇUK APAK
GSM : +90 (533) 643 44 13
E-MAİL: selcukapak@ely-travel.com
Antalya Azınlık Ortaklık 20.000 TL
Karı yüksek distribütörü olduğum ürünlerin pazarını genişletmek için ciddi bir yatırımcı arıyorum. 6 senedir faaliyet gösteren bir ithalat firmam ve 3 tane distribütörü olduğum marka var. Sermayesiz kurulan firmamı taşıyabildiğim en iyi yere getirdim ve ürünlerimi kalitesi ve rekabet gücüyle Türkiye'nin önde gelen 100 firmasına soktum. Ağustos 2014 senesinde distribütörlüğünü aldığım 3. marka büyük bir pazara hitap etmektedir. Bununla alakalı büyük yapı marketleri ve önem arz eden firmalarla yapılan görüşmeler sonucunda; rakipsiz duruşuyla ürünler hem büyük marketlerde, hem internet üzerinden hem de firmalarca yapılan çalışmalar sonucu büyük talep görmeye başladı. Süreklilik arz edecek ve her geçen gün firma cirosunu artıracak ürün yelpazeme ait taleplere cevap verebilmek, satış ağını çoğaltabilmek (ihracat ayağı da oluşturulabilir) adına ciddi bir yatırımcı aramaktayım. Ciddi yatırımcılar bu numaradan iletişime geçebilir: 0539 236 9012. Saygılar.
İstanbul Eşit Ortaklık 700.000 TL
ANKARA DA ÜRETİM TESİSİMİZE ORTAK ANADOLU BÖLGESİNDE TEK OLAN NEM ALICI SİLİKAJEL ÜRETEN UFAK BİR FİRMAYIZ.EKONOMK GÜCÜMÜZ ZAYIF OLDUGUNDAN DOLAYI ÜRETİMİ ARTIRA BİLMEK İÇİN YENİ MAKİNA İHTİYACI VARDIR. İŞE SAHİP CIKABİLECEK ORTAK ARAMAKTAYIZ PAZAR SIKINTISI YOKTUR.
Ankara Eşit Ortaklık 150.000 TL
Risk almadan
Risk almadan Merhabalar;

Biz 33 yıldır Türkiye’de çıkmış olan bütün kanun ve kararnameleri sisteminde barındıran Digital Mevzuat Kurumsal firmasıyız.
Gelişen iş hacmi nedeni ile hiçbir risk almadan veya sermaye yatırmadan bilgi ve tecrübesine güvenen, sadece çevresini kullanarak kazanç sağlayacak proje ortakları arıyoruz.
İstanbul Eşit Ortaklık 0 TL
teknolojinin gelecegine zekasi acik girisimciler
teknolojinin gelecegine zekasi acik girisimciler Kairos Planet bir cloud computing şirketi aynı zamanda da bir Yatırım şirketi.Bilişim teknolojileri alanında 30 ulkede faaliyet göstermekte.kişilerin evlerinde ve iş yerlerinde bulunan Pc ve laptop'larin kullanılmayan Harddisk alanlarını kiralamakta.gunluk 10 saat cevrimici kalma durumunda hak edilen ucretide yapilan yatirima gore gunluk olarak hesaba yatirmaktadir.Şirket bizlere yaptığı işe yardımcı olmamız karşılığında paramıza 1 yil icinde net %250 oranında değer katacağını garanti ediyor.amacimiz odakli bir calismayla herkezin surekli ( pasif ) gelir elde edebilecegi online sistem kurmak bu sayede kendi isinize sahip olup para kazanmanizi saglamakdir.Finansal zekasina guvenen Teknolojinin Gelecegine Zekasi acik Girisimciler ariyoruz. ve Diyoruz ki; ”Siz değil, sizin bilgisayarlarınız çalışacak ve size; sizin bile kazanamayacağınız paralar kazandıracak !!” detayli bilgi icin iletisime gecebilirsiniz.
Manisa Eşit Ortaklık 1.700 TL
ULUSLARASI NAKLİYE VE LOJİSTİK SEKTÖRÜNDE TECRÜBELİ, GENİŞ ÇEVREYE SAHİP GÜVENİLİR ORTAK ARIYORUM
ULUSLARASI NAKLİYE VE LOJİSTİK SEKTÖRÜNDE TECRÜBELİ, GENİŞ ÇEVREYE SAHİP GÜVENİLİR ORTAK ARIYORUM Orta ölçekli bir gümrük müşavirliği firması olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda uluslararası nakliye işine girmeyi planlıyorum. Bu konuda,özellikle karayolunda tecrübeye sahip değerli iş ortaklarına ihtiyacım var.Saygılarımla.
İstanbul Azınlık Ortaklık 0 TL
SERMAYESİ OLAN KİŞİLER ACIKLAMAYI OKUYUN YUKSEK KAZANC İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA GAYRIMENKUL DANISMANLIGI YAPICAM. 25 YASINDAYIM ORTAK ARIYORUM SERMAYESİ OLAN ŞARTLAR YAPILAN İŞTEN PAYLASIM YAPILICAK. 2 YE BOLUNECEK NE KAZANILIRSA AYRI YETTEN BENIM SERMAYEM YOK SERMAYESI OLAN GUZEL KURUMSAL GIBI BIR GAYRIMENKUL OFİSİ ACMAK ISTIYORUM İLGİLENENLER ULASSIN. TUM SERMAYEYI ORTAK OLUCAK KISI YAPICAK VE YAPILAN İŞLERDEN MASRAFLAR KESILECEK SONRA...
İstanbul Eşit Ortaklık 30.000 TL
Geri dönüşüm şirketime ortak arıyorum
Geri dönüşüm şirketime ortak arıyorum Bursada geri dönüşüm şirketime ortak aramaktayım. 3 kamyonumuz mevcut, 7 personel çalışmakta, çevre mühendisi ve gerekli izinlerin hepsi alınmıştır. Kağıt, cam, metal,plastik vb. alımları yapmaktayız. Ortak aramamın nedeni büyük çaplı ihalelere girmekte zorlanıyoruz gelecek olan sermayeyle işimi büyütmek istiyorum. Daha sonraki planım geri dönüşümü kendi işletmemizde gerçekleştirmek. Gayrimenkül değeri 1.000.000 liradır.
Bursa Eşit Ortaklık 750.000 TL
adanada çalışan dükkan satılık
adanada çalışan dükkan satılık Adanada çalışan kafeteryamı satıyorum. İş değişikliğinden dolayı aylık cirosu ortalama 20bin liradır. İçerisindeki masa ve diğer kafe için tüm herşey mevcuttur. Fiyata herşey dahildir aylık kirası 1750 liradır. Pazarlık payı vardır.
Adana %100 Satış 150.000 TL
Kokoreç dükkanıma ortak arıyorum
Kokoreç dükkanıma ortak arıyorum Kokoreç dükkanıma 100.000 tl karşılığında ortak almayı düşünüyorum. Dükkan 5 yıldır faaliyette müşterisi hazır, yanında köfte,tantuni,sucuk, uykulukta yapıyorum. Ortak aramamın sebebi işletmeye sabit güvenilir çalışacak personel bulmak zor oluyor. Birlikte çalışabileceğimiz ortak arıyorum.
Bursa Eşit Ortaklık 100.000 TL
Antalya'da turizm şirketime ortak arıyorum
Antalya'da turizm şirketime ortak arıyorum Turizm taşımacığı şirketime ortak arıyorum, diğer ortağımdan ayrıldığım için yeni ortağa ihtiyacım var.
Antalya Eşit Ortaklık 500.000 TL
Fabrikama ortak arıyorum
Fabrikama ortak arıyorum 2 Ortak olduğumuz yağ fabrikasına ortağımın sağlık sorunlarından dolayı ayrılma kararı almasıyla yönetimde yalnız kaldım. Hem sermaye konusunda şirketi güçlendirmek hemde iş yükümü hafifletmek için yemeklik yağ üretimine yatırım yapmayı düşünen kişiler mesaj atarak bilgi alabilirler.
İstanbul Eşit Ortaklık 20.000.000 TL
Sermayesiz ortak arıyorum
Sermayesiz ortak arıyorum Bahçe,fabrika ışıklandırma sistemi üreticisiyim, üretime başladım dağıtım aşamasında zorluk yaşıyorum anadolu yakasında olup kamyonet tarzı aracı olup ürettiklerimiz malzemelerin nakliyatını yapacak sermayesiz ortak arıyorum.
İstanbul Eşit Ortaklık 0 TL
Satılık güzellik salonu bayan kuaförü
Satılık güzellik salonu bayan kuaförü Bursa inegöl'de bayan kuaförü dükkanımı ihtiyaçtan dolayı devrediyorum. İçerisinde tüm ihtiyaçları karşılayacak malzemeler mevcuttur. Klima ve kombisi vardır. Pazarlık payı vardır.
Bursa %100 Satış 35.000 TL
Otomat sektörüne 500 lira ve üzeri yatırım yapacak iş ortakları arıyoruz
Otomat sektörüne 500 lira ve üzeri yatırım yapacak iş ortakları arıyoruz Otomat sektüründe bize finansman olarak gelirinizi arttırabilirsiniz. Otomatlarımızın kahve,kola ve değişik modelleri mevcuttur.
Otomat için uygun yeri bulup tüm çalışma koşullarını oluşturuyoruz. Yatırım yapacağınız orandada size kazancınızı banka yoluyla gönderiyoruz. İstediğiniz zaman yatırımınızı geri alabilirsiniz bu konuda bir sınırlamamız yoktur.
500 liralık yatırıma aylık 10 tl
1000 liralık yatırıma aylık 20 tl
3000 liralık yatırıma aylık 60 tl
Belirlediğimiz oranlar bu şekildedir daha yüksek yatırım yapmayı planlayanlar iletişime geçerek elimizdeki mevcut otomat sayısına göre yapacağınız yatırımın bizim için uygun olup olmadığını kontrol ederek size dönüş gerçekleştiririz.
Tekirdağ Azınlık Ortaklık 500 TL
Büyük baş hayvancılık
Büyük baş hayvancılık 100 inekli bir işletmem ,150 dönümde arazim var, 100 inek daha ilave ederek işletmemi daha modern hale getirirsem verimi arttırabileceğimi düşünüyorum. Ortak arıyorum
Kırklareli Eşit Ortaklık 500.000 TL
150 lira yatırım ile işinizi kurun
150 lira yatırım ile işinizi kurun 150 liralık yatırım ile kendi işinizi kurma fırsatı sunuyoruz.
Denizli %100 Satış 150 TL
Telefon satış ve tamir şirketime ortak arıyorum
Telefon satış ve tamir şirketime ortak arıyorum İstanbul bayrampaşada telefon satış ve tamir şirketime ortak arıyorum. Sermayeyi arttırarak şirketimin kar marjını yükseltmek istiyorum.
İstanbul Eşit Ortaklık 150.000 TL
''Yeni Bir Ortak - Yatırımcıların Şirket ve Proje Sahipleriyle Buluşma Ağı'' © 2023 Tüm Hakları Saklıdır.