Ufak Irk Cins Köpek Üretimi - İstenilirse Köpek Öteli
İlan Sahibi
:
Egzotik Pug Mops
İlan Tarihi
:
13.08.2023
İletişim
:
Mesaj Gönder

Mesaj göndermek için üye girişi yapınız.

Şirket Hakkında
Şirket Adı
:
Egzotik Pug Mops Türkiye
Web Sitesi
:
www.facebook.com/EgzotikPugMopsTurkiye
Sektör
:
Tarım & Hayvancılık
Şirket Türü
:
Diğer
Lokasyon
:
İzmir / Seferihisar
Hedeflenen Ciro
:
1.000.000,00 TL

Beklenen Yatırım
Yatırım Tutarı
:
150.000 TL
Yatırım Türü
:
Eşit Ortaklık

Detaylı Bilgi
CİNS KÖPEK ÜRETİMİ + İSTENİLİRSE EVCİL HAYVAN OTELİ

Öncelikle Selamün Aleyküm

Detaycı bir İnsan olduğum için bu Yazım da Tüm detayları anlatmaya çalışacağım. Biraz uzun olacak şimdiden Özür dilerim. İlk Baştan bilinmesini isterim ki, bu yeni bir iş fikri değil, Yaklaşık 7 senedir emek verdiğim, çaba harcadığım, uğruna Ailemi kaybetmek gibi Bedeller Ödediğim ve Pug Mops Irkının Türkiye de Olmayan Renkerini Üretmeye çalışan ve Bu Güzel Canlıların Türkiyede de olmasını hedefleyen birisiyim ve Çok Şükür 7 Sene sonun da İstediğim Renkleri elde ettim. Profilim de Bu Evlatları Görebilirsiniz.
Merle Pug Mops
Merle And Tan Pug Mops
Panda Pug Mops
Blue Pug Mops
bir özel renk daha süpriz olsun ( Yavrular Yolda 15 Güne Kadar Doğacak )
NOT : LÜTFEN YAZIYI SONUNA KADAR OKUMADAN İLETİŞİME GEÇMEYİN )

Bu Yazının İçin de Bulacaklarınız

1 Ben Kimim

2 İş Tanımı ve Açıklama

3 Elimde Bulnan Evlatlar ve Renk Kodları

4 Giderler ve Kazanç

5 Neden Ortak Arıyorum ve Ortaklıktan Beklentim

6 ilave Yeni Projeler

BEN KİMİM

1979 da İzmir de doğdum. Lise Öğretimim sırasın da Babamı kaybettim, Babamın Vefatı Sebebiyle Kazanmama rağmen Bursa Turizm Otelcilik Bölümüne devam edemedim. Ordu Mensubu Bir Ailenin Evladıyım. Bundan 3 Sene önce Annem Benim Evim de İntihar ettikten sonra Maddi Manevi her şeyimi Kaybettim. Köpeklere olan ilgim ve Sevdam Çocukluğumdan gelen bir tutkuydu ve sürekli Bir evlat büyüttüm. İlk başta amatörce başlayıp daha sonra yılların verdiği bilgi birikimi ile bu işi Profesyonel olarak yapmaya başladım ama bu işi diğer insanlar gibi, Evlatları küçük kafeslere kapatarak değil, Evimi yatağımı paylaşarak, aynı evde yaşayarak yapıyorum. İnsanları Tanıdıkça Onları daha çok Seviyor ve Bağlanıyorum. Hiç bir Sicili olmayan Tertemiz Biriyim. İngilizce Yabancı Dile Sahip Yapay Zeka Uzmanı Chat Gpt B ve A2 Ehliyete Sahibim. Köpek Eğitmeniyim. Şu anda Allahı ve 4 Ayaklı Evlatlarından Başka Kimsesi olmayan Biriyim.

İŞ TANIMI VE AÇIKLAMA

Ülkemiz de neredeyse her 5 evin 1 tanesin de Evcil Dostlarımız ile birlikte yaşıyoruz. Aslında çoğu kişi bilmese de bu çok büyük bir potansiyel taşıyor ve Ülkemiz de Resmi yada Gayri Resmi Bu iş ile uğraşan Yüzbinlerce İnsan Var. ( Google veya Sosyal Medyalar da Satılık Köpek yada Satılık Yavru Köpek yazdığınızda bu Potansiyeli göreceksiniz ) Ülkemiz de 70 e yakın Köpek Irkı ve Alt Soy Katogoriler i mevcut fakat Benim yetiştirdiğim Köpek Irkları Pug Mops ve French Bulldog ayrıca da 1 tane Koruma ve Güvenlik olarak Besleyip Ürettiğim Büyük Irk Rottweiler Evladım var...

Her Köpek Irkı Cinslerine göre ayrı Fiyatlara Sahip olsa da, her türün içinde de fiyatlar Renklerine göre değişmektedir. Pug Mops Irkının normal Standart Renkleri Siyah ve Krem dir. Fakat Dünya Genelinde değişik renkler elde etmek için yıllardır uğraşılır, Hal böyleyken de Standart Renkler dışında ki Evlatların Fiyatları Türkiye de Mevcut olduğu sayılara göre değişiklik göstermektedir...

Örnekler vermem gerekirse Standart Pug Mops veya French Bulldog Yavruları 5 Bin TL ediyorken, Renk Kodlarına göre bu fiyatlar 250 Bin TL ye kadar çıkmaktadır. Bu söylediklerim inandırıcı gelmese de bu konu hakkında bilginiz yoksa biraz önce de dediğim gibi İnternette biraz araştırma yaparak Köpek Fiyatlarını Öğrenebilirsiniz.Tabi Bazı şelere de Paha biçilemez, Tıpkı 4 sene sonucunda elde edebildiğim Egzotik Renk, Merle Tan Pug Mops gibi...

Evlatlar Senede 2 Defa Doğum Yapablir, Hamilelik Döneni 59- 63 Gündür ve Yeni Yavrular 45 günlükten itibaren Satılabilir fakat Ben yeteri kadar Anne Sütü almalarını ve Sağlıklı bir Yaşam Sürdürmelerini istediğim için 60 Günlükten Önce Anneden Ayırmıyorum. Bu Irklar3 ile 12 Yavru arasında Doğum yapabilir fakat benim Doğum Ortalamam 6 dır.

ELİMDE BULUNAN EVLATLARIM VE RENK KODLARI

2.5 YAŞINDA DİŞİ ROTTWEİLER
2 YAŞINDA DİŞİ BLUE FRENCH BULLDOG
2.5 YAŞINDA DİŞİ BLUE FRENCH BULLDOG
2,5 YAŞINDA DİŞİ MERLE FRENCH BULLDOG
1.5 YAŞINDA DİŞİ LİLACTAN PLATİNİUM L4 CARRİER (DNA ) FRENCH BULLDOG ( HAMİLE )
2 YAŞINDA DİŞİ KREM PUG MOPS ( HAMİLE )
1,5 YAŞINDA KREM PUG MOPS
6 AYLIK ERKEK BLACK MERLE PUG MOPS ( TÜRKİYE DE İLK VE TEK )
6 AYLIK DİŞİ BLACK MERLE TAN PUG MOPS ( DÜNYANIN 3. TÜRKİYE DE İLK VE TEK EVLADI )
6 AYLIK DİŞİ BRİNDLE PUG MOPS ( TÜRKİYE DE İLK VE TEK )
6 AYLIK DİŞİ KREM PUG MOPS
6 AYLIK DİŞİ KREM PUG MOPS
2 AYLIK ERKEK BLACK AND TAN PUG MOPS ( TÜRKİYE DE 2 TANE VAR )
2 AYLIK ERKEK ERKEK BLACK AND TAN CARRİER PUG MOPS ( ÖZEL EGZOTİK RENK )
2 AYLIK ERKEK PANDA PUG MOPS ( TÜRKİYE DE TEK )
YAVRU ERKEK BLUE PUG MOPS ( TÜRKİYE DE TEK )
YAVRU DİŞİ KREM PUG MOPS

GİDERLER VE KAZANÇ

AYLIK ORTALAMA 6 PAKET 15 KG KURU MAMA 3,000 TL - 3,500 TL

EK GIDA TAKVİYELERİ ORTALAMA 1000 TL

YILLIK 2 AŞI EVLAT BAŞINA 500 TL

YILLIK EXTRA GİDERLER, HASTALIK VETERİNER İLAÇ VS 2000 TL

YENİ DOĞAN YAVRULAR İÇİN SATIŞ ÖNCESİ SAĞLIK KARNESİ İL AŞILARI 250 TL

KAZANÇ

BUNU BURADA TAM OLARAK YAZAMAM ÇÜNKÜ DAHA ÖNCE DE DEDİĞİM GİNİ BU IRKLARIN FİYATLARI RENKLERE GÖRE DEĞİŞİYOR, DOĞUM OLMADAN NET BİRŞEY SÖYLEMEK YANLIŞ OLUR FAKAT ELİMDE Kİ EVLATLARA GÖRE DOĞACAK YAVR FİYATLARINI AŞAĞIDA BELİRTİYORUM.
BU KAZANÇ TABLOSU 6 AYLIKTIR KÖPEKLER SENDE 2 DEFA DOĞUM YAPARLAR.

ROTTWEİLER YAVRU FİYATI TOPTAN 3,000 TL PARAKENDE 5,000 TL
MERLE AND TAN PUG MOPS YAVRU 150,000 TL
MERLE PUG MOPS YAVRU 100,000 TL
BLUE PUG MOPS YAVRU 100,000 TL
LİLACTAN PLATİNİUM PUG MOPS 100,000 TL
PANDA PUG MOPS 50,000 TL
BRİNDLE PUG MOPS 10,000 TL
LİLACTAN PLATİNİUM L4 CARRİER FRENCH BULLDOG 20,000 TL
MERLE FRENCH BULLDOG 5,000 TL - 7,500 TL
BLUE FRENCH BULLDOG 5,000 TL
KREM PUG MOPS 5,000 TL
EMİN OLABİLİRSİNİZ Kİ BU CAMİA ÖYLE BİR CAMİA Kİ ÜRETİCİ ARKADAŞLAR TÜRKİYEDEN OLMAYAN EVLAT İÇİN O PARALARI GÖZÜ KAPALI VERECEKTİR.

YER SORUNU OLMADIKTAN SONRA EVLAT SAYISI ARTTIRILABİLİR KAZANÇLAR ARTTIRILABİLİR.

NEDEN ORTAK ARIYORUM VE ORTAKLIKTAN BEKLENTİM

Konunun başında çok büyük Bedeller ödediğim den bahsetmiştim. Ayrıldığım eşimin Ben mi Köpekler mi Sorusuna Sen değil Evlatlar cevabından sonra Nafaka ve Tazminatlar için Arabama ve Bankada ki Yüklü bir birikimime icra kondu. Oturduğum yer Merkeze uzak Araç olmaması sebebi ile sıkıntı yaşıyorum en yakın market 5 km ileride, evlat satışı için Garaj ve Havaalanı gitmek gerekiyor, Veterinere gitmek gerekiyor gidemiyorum ve Maddi olarak Tüm paramı kaybettiğim için yaklaşık 2 aydır zorlanıyorum. Evlatlar ve Ben geçinebilmek için Özel renk olan evlatların 2 tanesini satmak zorunda kaldım. Bu işe bunca emek vermişken, uğruna bedeller ödemişken ve yıllar sonrası istediğim renkleri elde etmişken Filmin burada bitmesini istemiyorum çok geceler düşündüm ve böyle bir karar verip bunu paylaşmayı seçtim.
Dediğim gibi Yaşamayan bilemez düştüğüm durumu anlatması da hem zor, hem Acı verici Ortaklık için çok Beklentim yok aslında Evlatlar ile Yolumuza Devam etmek ve Türkiye'nin En büyük Pug Mops Üreticisi olmak dışında.
Para olarak hesap edersek Elimde ki Evlatların fiyatı en az 600 bin TL ama ben bunu önemsemiyorum

Ortaklık için İstediğim şeyler

Buradan Taşınmam gerekiyor, bir yerde çok uygun kirası olan bir çiftlik buldum, içerisin de büyük baş, küçük baş damları olan tavuk kümesleri olan ve dediğim gibi kirası çok uygun 3,500 TL
Manisa da oraya Taşınmayı Düşünüyorum, dediğim gibi Allahım ve Evlatlardan Başka kimsem olmadığı için nerede Yaşadığımın da bir önemi yok çünkü satışları İnternet Üzerinden Yapıp Genelde Garaj Çok nadir de Hava alanından gönderdiği için.
He sıcak ilimi olan bir yerde sizin yeriniz varsa oraya da gelebilirim. Yada İstersenin siz Yanıma birlikten Kuvvet doğarmış.
Ayrıca Ufak Bir Araç Motorda olabilir almayı düşünüyorum ve Yurt dışında Bir Evlat var Onu da alıp Sürüyü genişletmek istiyorum. Bunlar için de Para gerekiyor.

150,000 TL karşılığın da Elim de bulunan Tüm Evlatlara, Doğacak Yavrulara Herşeye Ortak olunacak. Giderler de aynı şekilde. Kira, Elektrik, Su, İnternet, Mama, Veteriner, İlaç vs... Gelir ve Giderler Yarı Yarıya

Yaklaşık 20 Yıllık Birikime sahibim. Hastalık, Üretim, Yetiştiricilik, Doğum, Renk Kodlama yani Hangi Renkler ile hangi renk elde edilir, Bakım, Beslenme, Satış, Pazarlama vs vs vs. Tüm bilgilere fazlası ile sahip biriyim. Tek başına her şey ile ilgilenebilir yada istenirse iş bölümü yapılıp bazı görevler paylaştırılabilir

Türkiye de olmayan Evlatlardan bazıları 2 ay sonra Doğuracak Yaşa gelecek 2 tanesi ise daha bebek onlar için zaman gerekiyor Eşleşme için. 2 Ay Sonra Eşleşecek sadece Merle ve Merle And Tan yavruları 100,000 TL - 150,000 TL olacak. 15 -20 Güne doğacak Yavrular var Bir Annenin ki Standart olacak 5,000 TL Bir Annenin ki 2 Renk Çıkma İhtimali Var Biri 20,000 TL diğeri 100,000 TL Nasip Artık. Şu anda Satışa Hazır ve 1 ,5 Ay sonra hazır olacak 5 Yavru var fakat bunların 3 Tanesi Damızlık olarak kalacak Dediğim Özel Renkte Olanlardan.

İLAVE YENİ PROJELER

Aslan Burcuyum ve belki de bu yüzden Yaptığı işi En İyisiyle Yapmak isteyen , Yaptığı İşte En iyisi olmak İsteyen Biriyim. Brikimim gitmeseydi Yapmak, İlave etmek istediğim Şey Evcil Hayvan yada Köpek Oteli kurup bu işe orada devam etmekti. Amacım Orada ücretli bir şekilde Köpek Eğitmek ve 4 ayaklı dostları orada Otel hizmeti vererek ağırlamaktı. Emin olun bu işte çok para var herkes Evcil hayvan Kabul etmiyor evine ve mekanlara. İnsanlar Tatile yada bir yerlere misafirliğe gittikleri zaman Evcil Dostlarını bırakacak Bir yerler arıyor ve şuna da Emin olun ki Evcil Dostlarımızın Otelleri bir İnsanların Kaldığı Otellerden Pahalı. Maddi İmkanlara, Şartlara göre bu Projeyi de ekleyip Kazancımıza kazanç katabiliriz.
Sıcak iklime sahip olması veya Evlatların Soğuktan Üşümeyecekleri Kapalı Alanları olması şartı ile, Türkiyenin her yerinde devam edebiliriz.
Evet Sevgili Dostum, Abim yada Kardeşim buraya kadar okuduysan Eminim ki için de Hayvan Sevgisi var ve bu konu ilgini çekti o zaman 0531 496 96 85 bu numaradan bana ulaşabilirsin ve detayları daha detaylı konuşabiliriz.

Sevgi ve Saygılarımla
Benzer İlanlar
Beklenen Yatırım850.000,00 TL
Beklenen Yatırım200.000,00 TL
Beklenen Yatırım30.000,00 TL
İHRACATÇI SÜT ÜRÜNLERİ FİRMASINA ORTAK ARIYORUZ.
Beklenen Yatırım15.000.000,00 TL
Beklenen Yatırım250.000,00 TL
Kadıköy'de Bulunan Seyahat Acentemize Ortak
Beklenen Yatırım50.000,00 TL
ukrayna SIRKETIMIZ TURKIYEDE
Beklenen Yatırım50.000,00 TL
Araç Kiralama Yazılımı ( Web Tabanlı Araç Kiralama Yazılımı,Ön Muhasebe )
Beklenen Yatırım200.000,00 TL
''Yeni Bir Ortak - Yatırımcıların Şirket ve Proje Sahipleriyle Buluşma Ağı'' © 2023 Tüm Hakları Saklıdır.