Otobüs Bilet ve Tatil Satış Sıstemi
Otobüs Bilet ve Tatil Satış Sıstemi
Otobüs Bilet ve Tatil Satış Sıstemi
İlan Sahibi
:
canbaysystems
İlan Tarihi
:
17.04.2017
İletişim
:
Mesaj Gönder

Mesaj göndermek için üye girişi yapınız.

Proje Hakkında
Sektör
:
İnternet & Yazılım
Hedeflenen Ciro
:
1.500.000,00 TL

Beklenen Yatırım
Yatırım Tutarı
:
250.000,00 TL
Yatırım Türü
:
Eşit Ortaklık

Detaylı Bilgi
Online Bilet ve Tatil Paketi satış web portalımıza yatırımcı ortak aramaktayız.
Bilet satışı yapan şirketlere şirketlerini de yönetebilecekleri komple bir çözüm sunarak yalnızca satışlardan komisyon alarak çalışabileceğimiz bir iş modeli üzerine çalışmaktayız.
Piyasada bulunan sistemlerde yalnızca basit anlamda bilet satışı yapılabilen portallar bulunmaktadır. Firmalar iç süreçlerini takip edebilmek için bir çok farklı programlar kullanarak bu sürece hakim olmaya çalışmaktadır. Bu aşamada şirketin tüm süreçlerini kontrol etmekte de zorlanmaktadırlar. Özellikle gelir ve giderler arasında oluşan makası net olarak görememekteler. Havacılık sektöründe geliştirdiğimiz yazılımlarda da gördük ki giderlere halim olmanın önemi küçümsenemeyecek derecede önemli özellikle hat bazında karlılık net görünmeli bu sayede yapılacak yatırımlar için öngörü yapılabilmektedir.
Piyasada henüz bu ayrıntıyı verebilen bir yazılım bulunmamaktadır. Bununla birlikte web satış portalını destekleyen portal adıyla açılabilecek bilet satış noktaları da bulunmamaktadır. Sektörde bulunan bu açığı ancak kaliteli ve ayrıntıya sahip bir program ile kapatılabileceğini düşünmekteyiz.
Bu ayrıntıya sahip bir yazılımı üretebilmek için ekibin dışında uzun yılların vermiş olduğu bir bilgi birikimi de gerekmektedir. Yalnızca bir yazılım ekibi oluşturarak bu başarıyı yakalamazsınız.
Bu aşamada uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve bilgi birikimi ile bu projeyi başaracağımıza eminiz.
Proje içerisinde tarife planlamadan maliyetlendirmeye ve buradan da son süreç olan seyahatin sonlandırılmasına kadar geçen sürede oluşan tüm süreçlerin bir noktada kayıt altına alarak bunların ayrıntılı analiz edilmesi gerekmektedir. Ancak bu sayede rekabetin yoğun olduğu bu ortamda uzun vadeli başarı elde edilebilir.
Projemiz tüm bu süreçleri kapsamaktadır. Proje ile ilgili maliyet analizlerimiz hazırdır. Konuyla ilgilenmeniz durumunda bunları paylaşabilirim.
Yazılımın %50 bitmiş bulunmaktadır. Konuyla ilgili görüşme sağlanması durumunda ayrıntılı bilgi verilecektir.
Proje Teknokent’e giriş sağlayacak bir projedir bu sayede vergi muaffiyetide kazanılarak 0 vergi ile yüksek kazanç sağlanabilecektir.
Benzer İlanlar
Beklenen Yatırım500.000,00 TL
Beklenen Yatırım25.000,00 TL
raylı tente imalat
Beklenen Yatırım40.000,00 TL
Beklenen Yatırım400.000,00 TL
Beklenen Yatırım100.000,00 TL
Beklenen Yatırım1.200.000,00 TL
KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ İÇİNDE VE YAKININDA İNANILMAZ YATIRIM FIRSATLARI
Beklenen Yatırım15.000.000,00 TL
tattoo ve kalıcı makyaj kar ortağı arıyorum
Beklenen Yatırım50.000,00 TL
''Yeni Bir Ortak - Yatırımcıların Şirket ve Proje Sahipleriyle Buluşma Ağı'' © 2024 Tüm Hakları Saklıdır.