Aramanızı Daraltın
Yatırım Yapılacak
Yatırım Türü
Yatırım Tutarı
Anahtar Kelime
41 Yatırımcı Bulundu.
Seçilmedi Farketmez 1 TL
krom madeni sahasına yatırımcı arıyorum
krom madeni sahasına yatırımcı arıyorum Krom maden sahası..Geleceği çok karlı olan yatırımlık yüksek rezervli sahalar . 10 ile 50 dereceli Mersin limana 50km mesafede 12 ay çalışmaya müsayit-- Açılmış görünen Parçalık ve Fabrikalık üretim yapılacak damarları olan işletme müracatlı sahalar.1.saha Toroslar Kızılkaya bölgesinde -375 hektar-- .tahmini rezerv---750bin tonun üzerindedir---2.saha Manıt dağı bölgesinde -tahmini rezerv 1miıyon tonun üzerindedir.--. Daha detaylı bilgiyi sahada verebiliriz. Hayırlı işler dilerim.
Şirket %100 Satış 400.000 TL
Teknoloji, Yazılım Teknoloji, yazılım ve eğitim gibi konularda fikirleri olan kişilerle işbirliği, yatırım birliği ve ortaklık yapmak isterim.
Proje Eşit Ortaklık 150.000 TL
Elektronik ve Haberleşme Teknolojileri Üzerine Yatırım Merhaba.
Elektronik ve Haberleşme Mühendisi olarak, yatırım yapabileceğimiz network, haberleşme sistemleri veya elektronik sistemler, fiberoptik network ile ilgili şirket veya proje aramaktayım.
Detaylı bilgi için ziyayilmaz89@gmail.com mail adresim üzerinden kontak kurabilirsiniz.
Şirket,Proje Farketmez 1.000.000 TL
anonim şirket olarak borsaya girecek şirketler yatırım yapıp hissem oranında kar elde etmek ama herhangi bir aktif görev almamak istiyorum
Seçilmedi Azınlık Ortaklık 1.000 TL
Hayvancılık Fikir ve Ortaklığı Yarı yarıya ortak olabileceğim kar marjı yüksek bir işletme arıyorum.
Proje Eşit Ortaklık 250.000 TL
SANAYİ SEKTÖRÜNE YATIRIM YAPILACAKTIR
SANAYİ SEKTÖRÜNE YATIRIM YAPILACAKTIR 2 MİLYON TL BÜTÇE İLE YATIRIM YAPILACAKTIR
* Fizibilitesi tamamlanmış projelere veya alt yapısı oluşturulmuş faal şirketlere yatırım yapılacaktır.
Öncelikli projeler : Teknoloji / Yazılım ve Üretim sektörleri


e-mail : tbm.yatirimofisi@gmail.com
Şirket,Proje Eşit Ortaklık 2.000.000 TL
Şirket,Proje Eşit Ortaklık 1.500.000 TL
Şirket Azınlık Ortaklık 1.000.000 TL
Kaliteli Yatırım Kaliteli Ortak
Kaliteli Yatırım Kaliteli Ortak Merhabalar. İş hayatına uzun zamandır hevesli ve istekli birisiyim. Her türlü fikre açık bir insanım. Üniversite mezunuyum yatırım yapabileceğim ve işin takibini yapabileceğim bir dal aramaktayım. İlgilenenler mesaj yoluyla iş tanıtımlarını yaparak ulaşırsa sevinirim.
İyi günler.
Şirket,Proje Farketmez 150.000 TL
Faal durumda olan işletmelere ortak olmak istiyorum Bursa ili tercihimdir.Kendimde işle ilgilenmek isterim
Şirket,Proje Eşit Ortaklık 150.000 TL
Şirket,Proje Farketmez 30.000 TL
Araştırma finanse yatırım fırsatları Biz hazırız için ek finansman ihtiyacı olan tüm bireylerin finanse: kişisel ihtiyacı, geliştirme kişisel bir proje, yeni işletmelerin tüm kreasyonlar ve faaliyetlerini geliştirmek için tüm firmaların finansal zorluklarla karşı karşıya.
Yatırımcıların önemli bir sermaye ile güvenilir kişiler ile işbirliği istiyorum. Biz uyum ve güven içinde kendinden emin ve güvenilir insanlarla çalıştım.
Doğrudan e-posta adresinde bize ulaşın: worldprojectinvestment@gmail.com
Proje Çoğunluk Ortaklık 100.000.000 TL
Gusfenti
Gusfenti Üretim ve satış konusunda uzun yıllar çalıştım ve halen çalışmaktayım . Birikimlerim ile bazı projelere destek olabilirim .
Şirket,Proje Eşit Ortaklık TL
tavuk çifliği 7 dönüm suyu olan yatırım için uygun sahaya, gezer tavuk organik yumurta üretimi için ortak arıyorum.
Şirket Eşit Ortaklık 75.000 TL
Faaliyette veya fizibilitesi dogru yapilmis projelere sermayeli ortak olunur. Yurtdisi sermayemi kullanmayi dusunuyorum, tercihen faal olan ve risk barindirmayan projelerde , statuye gore ortaklik yapabilirim.
Şirket,Proje Farketmez 2.500.000 TL
istanbul ataşehir konut projesi BEN CEMAL ÖZBUCAK ORDULUYUM İNŞAAT İŞİYLE MEŞGULÜM PROJE GELİŞTİRİYORUM VE MÜTEAHHİTLİK YAPMAKTAYIM ELİMDE GELİŞTİRMİŞ OLDUĞUM 236 DAİRELİK ÇALİŞMALARI TAMAMLANMIŞ VE SÖZLEŞMESİ YAPILMIŞ BE RUHSATI ALINMIŞ 88 DAİRELİK 2 ADET PROJE MEVCUT YATIRIMCI FİNALSAL ORTAK ARIYORUZ BU KONUDA ALTARNATİFLER VE YARDIMCI OLABİLECEĞİNİZ BİR KONU OLURSA GÖRÜŞMEK İSTERİM İYİ GÜNLER
05322268282
Şirket,Proje Eşit Ortaklık 60.000.000 TL
TARIM ÜRETİM TESİS PROJESİ ARIYORUZ (TERCİHEN MANTAR ÜRETİMİ)
TARIM ÜRETİM TESİS PROJESİ ARIYORUZ (TERCİHEN MANTAR ÜRETİMİ) Uslubeyoğlu A.Ş olarak Trakya bölgesinde konut inşaat projeleri yapmaktayız.
Şirket OKK doğrultusunda Tarım sektöründe üretim projeleri arıyoruz.
Tercihen sektör üzerinde konuya hakim, kar veya emek ortağı olabilecek trakya ve istanbul çevresi proje üretip yönetebilecek arkadaşlar bizimle irtibat kurabilirler.
0532 480 72 57
www.uslubey.com
www.uslubeyoglu.com
Proje Farketmez 1.000.000 TL
GÜNEŞ ENERJİSİNDE FARKLI ÇÖZÜMÜ VEYA PROJESİ OLANLAR AMA SERMAYEM YOK DİYENLER GÜNEŞ ENERJİSİ ALANINDA FİZİBİLİTESİ TAMAMLANMIŞ PROJEM VAR AMA SERMAYEM YOK DİYENLER. SERMAYEMLE PROJE ORTAK OLABİLİRİM.ARAYIN GÖRÜŞELİM SAGLAM VE DÜRÜSTÇE GÜÇ BİRLİĞİNE GİDELİM E-MAİL latifsahin571@gmail.com
Şirket,Proje Farketmez 250.000 TL
Arsa alıp yatırım yapmak isteyen yatırımcı arıyorum Gelişmekte olan turizm bölgesinde uygun fiyata arsa tarla temin edilip kısa vade sonra yüzde yüze yakın karla satışını yapmak
Şirket,Proje %100 Satış 1.000.000 TL
YATIRIMCI ARAYANLARIN DİKKATİNE Temsil ettiğimiz bireysel ve kurumsal yatırımcılar için;

En az 4-5 yıldır faaliyetlerini sürdüren,

Yıllık satış geliri 5 Milyon TL üzeri olan (tercihen 10 Milyon TL)

Yapılacak olan yatırımın işletmeye sermaye artırımı ile getirildiği,

Büyüme potansiyeli olan işletme arayışındayız.

Faaliyet konusu – kuruluş yılı – ciro ve diğer faydalı bilgileri omerozden_89@hotmail.com email adresine paylaşabilirsiniz.

Not: Proje finansmanı desteği verilmemektedir.
Şirket Farketmez 60.000.000 TL
enerji
enerji ENERJİ ŞİRKETİNDE İŞ FIRSATI.PART TİME YADA FULL TİME ÇALIŞABİLİRSİNİZ. AYLIK 1000 TL DEN 3000 TL YE KADAR GELİRİNİZ OLABİLİR. BAY YADA BAYAN,İLKOKUL MEZUNU YADA ÜNİVERSİTE MEZUNU EĞİTİME AÇIK KİŞİLER ARANMAKTADIR
NOT: PAZARLAMA - ANKETÖRLÜK DEĞİLDİR.GÖRÜŞME İÇİN LÜTFEN RANDEVU ALINIZ.TEL NO: 0544 522 8573
Şirket,Proje Azınlık Ortaklık 100.000 TL
SERMAYE ORTAĞI
SERMAYE ORTAĞI İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ DARALAN PİYASA KOŞULLARINDA REALİST YAPACAĞII İŞTEN VE SUNDUĞU PROJEDEN EMİN, ŞEFFAF VE NET ŞEKİLDE ANLATIM YAPABİLECEK, DÜRÜST BİR ORTAKLIK YADA FİRMA ARIYORUM. YURTDIŞI YATIRIMI DÜŞÜNMÜYORUM. ANTALYA,İSTANBUL VE ESKİŞEHİR İLLERİNDEKİ MANTIKLI PROJELERE AÇIĞIM. LÜTFEN YATIRIM YAPMAMIZI İSTEDİĞİNİZ PROJEYE ÖNCELİKLE KENDİNİZ İNANIN SONRA BİZLERİ İNANDIRIN. İYİ GÜNLER
Şirket,Proje Farketmez 500.000 TL
Seçilmedi Farketmez 20.000 TL
10 15 bin tl yatırım yapabileceğim güvenilir noter tasdikli taahhüt verecek bir kar ortağı ariyorum Noter tasdikli yatırım yapacağım alanda taahhüt verecek ortak ariyorum
Şirket,Proje Farketmez 10.000 TL
lojistik yurt içi taşıma hizmeti hali hazıra da yurt içi proje taşıması yapabilmek açısında elimde olan mevcut firmalarımla yurt içinde taşıma hizmeti vermek üzere yatırımcı aramaktayım
Şirket Farketmez 100.000 TL
Romanya cluj napoca şehrinde cafe ve döner ortak arkadaş arıyorum Romanya cluj napoca şehrinde cafe ve döner gıda üzerine iş düşünüyorum sizde uygun görürseniz ortak olarak görüşme sağlayabiliriz Cluj napoca şehrine gittim gezdim çok güzel ve ekonomik olarak iyi internet üzerinden araştırma yapabilirsiniz
Az sermaye ile karlı iş sektör
Şirket,Proje Eşit Ortaklık 40.000 TL
paylaşımcı kazanç için ciddi kazanç tekliflerinize açığım..yeter ki teklifiniz ütopik veya maceracı olmasın, net bir şeyler olsun..
Şirket,Proje Farketmez 200.000 TL
dış ticaret şirketine ortaklık Dış ticaret firmasına ortak olmak istiyorum
Şirket,Proje Farketmez 50.000 TL
Mobil Oyun Sektöründe Yatırım İçin Ciddi Projeler Arıyoruz Mobil oyun sektörüne yönelik güçlü bir ekibi ve projesi olan ciddi girişimciler ya da şirketler için yatırım imkanı sunabiliriz. Farklı sektörlerdeki başvurulara dönüş yapılamayacaktır.
Şirket,Proje Farketmez 1.000.000 TL
Ücret karşılığında Yurt Dışından Müşteri Temini Selamlar, Ücret Karşılığında Yut Dışından Müşteri Temini Yapıyoruz, Saygılar
Iv-Os&Yasamak Group Turkey Gate Investment Global Consultancy Export İmport Foreign Trade
Skype: tekniker73
We are aware of our potential and our strength
Commission Provisions for Domestic and Overseas Consultancy Customer Supply Exports
International Commodities Financial Instruments Trader Broker
Mail: tekniker73@mynet.com,tekniker73@hotmail.com,tekniker73@gmail.com
Şirket,Proje Farketmez 100.000 TL
Gıda Sektörü Farklı ve daha önce denenmemiş,doğal ürünler ve geleneksel yöntemlerle gıda üretimi konusunda projesi ve tesisi hazır bir girişime ortak yada tek yatırımcı olarak girmek istiyorum.
Şirket Eşit Ortaklık 200.000 TL
İnşaat sektörüne yatırım yapmak istiyorum
İnşaat sektörüne yatırım yapmak istiyorum İnşaat sektöründe iyi getiri olduğunu düşünüyorum 300.000 tl nakitim var bu sektörde değerlendirmeyi düşünüyorum. Ankara'da olmasını isterim işlerimden dolayı diğer illere gitmem mümkün değil.
Şirket,Proje Farketmez 300.000 TL
250.000 tl ile ortaklık arıyorum 250.000 tl ile yarı yarıya ortak olabileceğim kazandıracak bir işe girmek istiyorum yaşım 43.
Şirket,Proje Farketmez 250.000 TL
Paramı değerlendirmek istiyorum Biriktirdiğim parayı şirket yada projelerde değerlendirmek istiyorum. Lütfen ciddi teklifler yapınız hayali işlerde bulunmak istemiyorum.
Şirket,Proje Farketmez 100.000 TL
Yatırımcı 50.000 tl param var, bunu değerlendirmek istiyorum. Tekliflerinizi bekliyorum.
Şirket Farketmez 50.000 TL
Ortak olacağım iş fikirleri arıyorum İş fikirlerine ortak olmayı planlıyorum üst limitim 500000 tl dir. Ciddi ve samimi olan kişilerin tekliflerini bekliyorum.
Şirket,Proje Farketmez 500.000 TL
Yatırım yapmak istiyorum Şirketlere yatırım yapmayı düşünüyorum. Her sektöre yatırım yapabilirim şirketinizi incelerim büyüme potansiyeli olan bir yapıya sahip olması durumunda 1.500.000 lira rakama kadar yatırım yapabilirim. Birden fazla şirketede yatırım yapabilirim.
Şirket,Proje Farketmez 1.500.000 TL
Ortak olabileceğim aktif şirket arıyorum Birikimim 150 bin lira ortak olabileceğim şirket arıyorum. Şehir olarak istanbulda olması daha uygun olacaktır.
Şirket Farketmez 150.000 TL
Gıda sektörüne yatırım yapmak istiyorum Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmaya ortak olmak istiyorum. 300.000 lira nakite sahibim sermaye arttırımına gitmek isteyen gıda firması tercihimdir. Diğer sektörlerle ilgilenmiyorum.
Şirket Eşit Ortaklık 300.000 TL
Yatırım yapabileceğim sektör arıyorum Mevcut 250.000 liram var, Kazancı iyi olacak bir iş koluna yatırım yapmak istiyorum.
Şirket,Proje Farketmez 250.000 TL
''Yeni Bir Ortak - Yatırımcıların Şirket ve Proje Sahipleriyle Buluşma Ağı'' © 2017 Tüm Hakları Saklıdır.