Türkiye'nin En İyi Tasarımlarına Sahip Telefon Kılıfı Üretim Firması
Türkiye'nin En İyi Tasarımlarına Sahip Telefon Kılıfı Üretim Firması
Türkiye'nin En İyi Tasarımlarına Sahip Telefon Kılıfı Üretim Firması
İlan Sahibi
:
milazzare
İlan Tarihi
:
07.03.2017
İletişim
:
Mesaj Gönder

Mesaj göndermek için üye girişi yapınız.

Şirket Hakkında
Şirket Adı
:
Milazzare
Web Sitesi
:
www.milazzare.com
Sektör
:
Üretim
Şirket Türü
:
Şahıs Firması
Lokasyon
:
Tekirdağ / malkara
Hedeflenen Ciro
:
360.000,00 TL

Beklenen Yatırım
Yatırım Tutarı
:
150.000 TL
Yatırım Türü
:
%100 Satış

Detaylı Bilgi
ŞİRKET HAKKINDA KISA BİLGİ

Öncelikle firmamız 48m2 lik üretim alanı ile birlikte devir değildir. Üretim alanımızın içinde bulunan makine ve diğer ekipmanların satışıdır. Bu yüzden sizler istediğiniz il yada ilçenize nakliyesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bulunduğunuz ilçede bu ürünler satmaz olarak düşünmeyin çünkü satışımız sadece internet ve toptan olarak gerçekleşmektedir. Eğer ilk defa bir iş yeri dahi kurmak istiyorsanız da dilerseniz evinizin bir yada iki odasında yapabilirsiniz. Yada dilerseniz bizler gibi ortalama bir dükkan da sağlayabilirsiniz. Bu iş para kazandırır mı diye düşünceniz yada kuşkunuz olmasın.

Bizler olması gereken seviyesine ilk yılı için getirdik. Sizlerin yapması gereken tek şey bizim size satış için vereceğimiz bilgileri kullanarak devam etmeniz olacaktır. Hali hazırda kurulu bir düzen aldığınızı için ilk gününüzden itibaren satış yapmaya devam edeceksiniz.

Şirketimiz yaklaşık olarak 8 ay önce kurulmuş olup telefon kapağı sektöründe kaliteden ödün vermeyen ve tasarımları ile Türkiye'nin en iyi tasarımlarına sahip firma haline gelmiştir. Şirketimiz Tekirdağ'ın Malkara ilçesinin nezih bir mahallesinde olup üretim alanı 48m2 dir.

Ürünlerimiz sadece internet üzerinden satışta olup perakende ve toptan satışımız mevcuttur. Satışlarımız web sitemizden ve instagram hesabımızdan sağlanmaktadır.

Silikon, aynalı (Türkiye'de ilk) ahşap kazıma ve ahşap renkli baskı telefon kapakları üretmekteyiz.

YILLIK KAZANÇ

Yıllık gelir olarak minimum 360.000 TL olarak öngördük. Günlük 35 adet kargo çıkışımız bulunmaktadır. Fakat müşterilerin %60 oranı 2 yada 3 ürün siparişinde buluyor. Toplamda ortalama 60 - 75 arası günlük ürün çıkışı sağlanmaktadır. Günlük minimum 1000 TL - maksimum 2000 TL olarak net kazanç sağlanmaktadır. Toptan satış bütçeleri hariç olarak günlük çıkışlar hesaplanmıştır.

NEDEN YATIRIM YAPILMALI

Ürünlerimizin satışı ile ilgili en ufak sorunumuz bulunmamaktadır. 12 - 45 yaş aralığına satışımız olup ve sizlerde tahmin edersiniz ki telefon üreticileri yılda en az 10 farklı model çıkartmakta. Ülkemizde telefon değiştirme oranı neredeyse %90 seviyesindedir. Telefon fiyatları minimum 500TL olup maksimum 3500TL civarına kadar da ulaşmaktadır. Kendimizden örnek verecek olursak almış olduğumuz telefonumuzun düşmesi yada benzeri bir durum ile karşılaştığı zaman maddi hasar oluşmakta. Biz telefon kılıfı üreticileri bu sorunu %80 oranında düşürmüş olup aynı zamanda müşterilerimize özgün, faklı vb. tasarımlar ile buluşturmuş oluyoruz.

SATIŞ KANALLARIMIZ

- GOOGLE ADWORDS : Reklamları ile toptan satış ve perakende satış için reklam hizmeti kullanılmaktadır.

- INSTAGRAM : Günümüz şartlarında hayatımızın her anında yer almaktadır. Bizlerde müşterilerimize ulaşmak için sponsorlu reklam kullanmaktayız. Günlük olarak 30TL harcama karşılığında 35 müşteriye satış yapılmaktadır. Fakat %60 oranı yukarıda belirttiğim gibi 2 - 3 adet ürün sipariş etmektedir. Instagram hesabımız Milazzare olarak kullanılmamaktadır. Sebebi ise 12 yaş itibari ile satış yapıldığı için isim ağır gelmektedir bu yüzden daha eğlenceli bir isim ile devam ediyoruz.

SATIŞ NEDENİ Eşimin doktorası için yurt dışına gitmesi gerekmektedir. Bu konu hakkında çok fazla düşündük fakat yapabileceğimiz tek sonuç birlikte gitme kararı aldık. 2 yıl orada ikamet edeceğimizden dolayı kurmuş olduğumuz firmamız ile ilgilenmekte zorlanacağız. Bu yüzden ne yazık ki satma kararı aldık. Firmamızın işleyişi, müşteri potansiyeli ile ilgili hiçbir sorun bulunmamaktadır. Birebir görüşmelerde satış adetlerimizi ve müşteri potansiyelimizi açık bir şekilde görmüş olacaksınız.

ŞİRKETİMİZ

- 5.000 TL Tasarım için macbook pro 15" ve son sistem monitör ile kullanılmakta.

- 3.000 TL civarında son sistem kasa, monitör ve ekipmanları.

- 10.000 TL 1 adet ahşap ve pvc aynalı ürünler için cnc router 65x80 ebadında.

- 250 TL Cnc router kullanımı için düşük maliyetli bir bilgisayar.

- 10.000 TL civarında (toptan alım fiyatı) baskısız telefon kapakları. - 60.000 TL fiyatlı olan UV Baskı makinesi (sıfır olarak teslim edilecektir) UV makine ile sadece telefon kılıfı değil aklınıza gelebilecek her türlü malzemeye baskı yapabir siniz. Ayrıca makine 2 yıl garantili olup Avrupa da ve Türkiye de marka haline gelmiş teknik destek konusunda sıfır hata ile çalışan firmadan temin edilmiştir.

- 2.000 TL Makita marka son model ahşap doğrama makinesi.

- 1.600 TL Optimum marka son model ahşap zımpara makinesi.

- 6.000 TL fiyatı olan Ticimax altyapısını kullanılan e-ticaret web sitesi. (1.5 yıl yıllık 1.000 TL olan ödeme yapılmayacaktır.)

- 600 TL UV baskı makinesi için güç kaynağı.

- 100 adetten fazla kendi tasarımlarımız bulunmaktadır ve hiç bir yerde eşi benzeri yoktur. Bu yüzden biz diğer telefon kılıfı üreticileri yada satıcılarından her zaman bir adım önde olup daha başarılı sonuçlar elde edebilmekteyiz. Tasarımlar sizlere ham hali ile teslim edilecektir.

- Bilgisayar masaları vs. isteğe bağlı olarak alabilirsiniz.


NEDEN BU FİRMAYI KURDUK?

- Kendim Türkiye de 8 kez, Avrupa da 3 kez tasarım 1.siyim. Tasarımları ben hazırlıyorum. İnsanlara standart olan baskılı ürünler satmaktan ziyade farklı, çarpıcı, sıra dışı ve özgün tasarımları her an yanında taşımasını istedim. Bu yüzden bu firmayı büyük bir keyif ile kurduk ve olması gereken seviyeye getirdim.


SATIŞ HAKKINDA BİLGİ

- Satın aldığınız zaman sizlere 3 ay kadar uzaktan destek sağlayacağım. Mail, whatsapp yada skype aracılığı ile sizlere destek olacağım.

- İş yerimiz de bulunan tüm makine ve malzemeleri bulunduğunuz il yada ilçeye nakliyesi konusunda size yardımcı olabilirim.

- 2 ay sonrası İngiltere'ye gideceğimiz için uygun bir fiyat olarak satışa sunduk. Amacımız sizlerden yüklü miktarlarda para alıp kazanç sağlamak değil bizden satın alan kişiden sadece dua almaktır.

Murat İN
İLETİŞİM İÇİN : 0533 502 51 80
Benzer İlanlar
Beklenen Yatırım7.000.000,00 TL
Beklenen Yatırım2.500,00 TL
Beklenen Yatırım1,00 TL
FRANCHISING
Beklenen Yatırım75.000,00 TL
Beklenen Yatırım150.000,00 TL
Beklenen Yatırım200.000,00 TL
Beklenen Yatırım30.000,00 TL
Beklenen Yatırım200.000,00 TL
''Yeni Bir Ortak - Yatırımcıların Şirket ve Proje Sahipleriyle Buluşma Ağı'' © 2022 Tüm Hakları Saklıdır.