Rusya bolgesinde seracılık icin yatirimci araniyor
Rusya bolgesinde seracılık icin yatirimci araniyor
Rusya bolgesinde seracılık icin yatirimci araniyor
Rusya bolgesinde seracılık icin yatirimci araniyor
İlan Sahibi
:
Emre
İlan Tarihi
:
17.09.2016
İletişim
:
Mesaj Gönder

Mesaj göndermek için üye girişi yapınız.

Proje Hakkında
Sektör
:
Tarım & Hayvancılık
Hedeflenen Ciro
:
1.000.000,00 TL

Beklenen Yatırım
Yatırım Tutarı
:
50.000,00 TL
Yatırım Türü
:
Eşit Ortaklık

Detaylı Bilgi
Merhaba, Ankara'dan Emre ben. Rusya bölgesinde Özerkligini kazanmis olan Abhazya Cumhuriyetinde bir projem var. Fakat bunun icin finansman ortaga ihtiyacim var. Projeden kisaca bahsedeyim sizlere...
Oncelikle ben kendim oradan evliyim ve orada 5 sene yasadim. Buna istinaden oranin tum yasalari, kosullari, ekonomisi, nufusu ve iklim sartlarini incelemek icin 5 sene bana fazlasiyla yetti. Gelelim asıl konuya;
Orada benim 30 dönüm arsam var fakat bu arsaya yatirim yapacak kadar finansal gucum yok. Bunun icin Turkiye den kendime finanasman ortak ariyorum. Peki ya Abhazya'da bu arsaya ne gibi bir yatirim yapilabilir??
Benim en cok izledigim en cok getirisi olacak yatirim projesi olarak dusundugum ilk konu seracılık. Abhazya'da seracilik yapan cok az kisi var parmakla sayilacak kadar. Topragi ve iklimi ucuz maliyetli seraciliga yatkindir. Karadeniz kiyisinda olan bu cografyada bugday haricinde hersey yetisiyor. En cok getiri saglayacak sebzelerden bahsedeyim birazda.. Domates, biber,salatalik, marul, barbunya, maydonoz, kirmizi etli biber vs.. Bunlar Abhazya ve Rusya bolgesine en cok ihracatini yapabilecegimiz urunlerimiz olacak. Bugun meslea dusunun ki Rusya Turkiye'den o kadar sebze ve meyve satin aliyor ve bunun nakliyesi deniz yolu ve gumruk masraflariyla cok pahaliya mal oluyor. Bunun yerine bizim yapacagimiz ihracat hem onlar icin gumruk masrafsiz hem de karayolu ile 3 saatlik bir yol kadar yakin olacak.

Bahsettigim 30 donum uzerine kurulacak sera alanı belki size kucuk gelebilir ama emin olun ki tam anlamiyla faaliyete gectikten sonra bu 30 donum yanina istedigimiz kadar daha arsa kiralayabilir veya satin alabiliriz. Onemli olan baslamak..

Yatirimci ortagim orada ikamet etmesi daha uygundur. Aile ile birlikte de yerlesebilirsiniz. Deniz kiyisi bir cografyaya sahip ve turistik cennet gibi bir yer. Orada yasayan bircok Türk nufusu da var.

İlgilenen yatirimcilar ile detaylar yuzyuze gorusulecektir. Tel:0505 111 83 50 Emre ORDULU
Benzer İlanlar
YEDEK PARÇA İLAN SİTESİ
Beklenen Yatırım100.000,00 TL
Beklenen Yatırım250.000,00 TL
AVUSTRALIA' DA ARABA GALERISI ACMAK ICIN ORTAK ARIYORUM
Beklenen Yatırım350.000,00 TL
Beklenen Yatırım2.000.000,00 TL
Beklenen Yatırım250.000,00 TL
Beklenen Yatırım2.000.000,00 TL
Gastronomi  Restaurant  Gıda Füzyonu
Beklenen Yatırım800.000,00 TL
İnternet sitesi oto servis sistemi
Beklenen Yatırım100.000,00 TL
''Yeni Bir Ortak - Yatırımcıların Şirket ve Proje Sahipleriyle Buluşma Ağı'' © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.