Medikal Verilerin HL7 Standardıyla Dolaşımı ve Medikal Tüm Verilerle Veri Madeni Oluşturma ve Geleceğin Tıbbına Giriş
İlan Sahibi
:
mustafa.sacihan@temren.com
İlan Tarihi
:
16.09.2017
İletişim
:
Mesaj Gönder

Mesaj göndermek için üye girişi yapınız.

Proje Hakkında
Sektör
:
Sağlık
Hedeflenen Ciro
:
1.500.000,00 TL

Beklenen Yatırım
Yatırım Tutarı
:
1.500.000,00 TL
Yatırım Türü
:
Eşit Ortaklık

Detaylı Bilgi
Merhabalar

Size üzerinde çalıştığımız ve kritik kısmını aştığımız ve finansal zorluklarla devam edemediğimiz projemizden kısaca (vaktinizi çok almamak adına) bahsetmek istiyorum.

Şuan üzerinde çalıştığımız projemizin ilk aşamasının veri dolaşım kısmını (en zor ve zaman alacak kısmını) tamamladık. Yani herhangi bir veri tabanından verileri (Oracle, MS SQL …) istenilen güzergahlarda(merkez, şube veya birden fazla noktaya,), istenilen düzende(belli zaman aralıklarında veya her yeni data eklendiğinde), istenilen yöntemle (dosyalar halinde veya direkt database e kayıt gibi…), istenilen yapıda (tüm veri, fark verilerini…) aktarıp, doğrulama yaptırabiliyoruz.

Bunu HL7 standardıyla destekleyerek tüm medikal verileri Sağlık Bakanlığımızın istediği gibi bir merkezde toplayabiliriz. Ayrıca medikal veriler dolaşımdayken veriler kriptolu bir şekilde gönderilmeli, bunun içinde önceden hazırlamış olduğumuz ve sistemimize entegre etmemiz gereken yazılımımız mevcut. Bu yapı projemizin temel kısmını oluşturacaktır.

Ortaya çıkan veriler, hastaların teşhis ve tedavi süreçlerinin detaylarını barındıracağından elimizde sanal Doktorların oluşturulmasında kullanabilecek ve hastalıkların tedavisinde farklı yaklaşımları karşılaştırabilecek devasa bir veri ambarı olacaktır. Ayrıca sistemi daha ileri götürerek tüm medikal cihazlardan ve medikal chiplerden gelecek verileri hasta database’ine kayıt edip istenilen kişi veya kurumlara yollanabilecektir. Mobil cihazlar için bir versiyonunu da geliştireceğiz. Telemedicine hizmetinin geleceğinde sanal doktorlar olacak ve insan doktorlar onların verilerini değerlendirip onay makamı olabilecekler.

Bizim finansman sorunumuz var. Sizin desteğinizle bu projeyi hayata geçirmemiz çok daha kolay olacaktır. Ürünün ilk ve kritik aşamasının tamamlanması için 6 aylık ekstra bir çalışmaya ihtiyacımız var. Bu süre sonunda saha çalışmalarına hızlı bir şekilde giriş yapabiliriz.
İlginizi çekmesi durumunda lütfen benimle iletişime geçin, ilginize teşekkür ederim.

Not: Daha detaylı açıklama ve testler için istediğiniz zamanda ve yerde kendimizi daha iyi ifade edebiliriz.
Hedeflenen Ciro projenin tamamlanmasından sonraki yılki ciro olarak düşündüğüm rakam. Sonraki süreçlerde katlanarak devam edeceğini düşünüyorum.

Saygılarımla,

Mustafa Sacıhan – Makine Mühendisi

Benzer İlanlar
Beklenen Yatırım2.000.000,00 TL
Beklenen Yatırım370.000,00 TL
Beklenen Yatırım50.000,00 TL
Geri Dönüşüm ve Kazanım Tesisi
Beklenen Yatırım500.000,00 TL
Beklenen Yatırım2.000.000,00 TL
Beklenen Yatırım35.000,00 TL
TV ve Radyo
Beklenen Yatırım100.000,00 TL
Beklenen Yatırım100.000,00 TL
''Yeni Bir Ortak - Yatırımcıların Şirket ve Proje Sahipleriyle Buluşma Ağı'' © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.