GÜRCİSTAN da İNŞAAT YATIRIMLARIMIZA YILLIK YÜZDE 25 KAR PAYLAŞIMLI ORTAKLAR
İlan Sahibi
:
tekiroglu
İlan Tarihi
:
19.03.2018
İletişim
:
Mesaj Gönder

Mesaj göndermek için üye girişi yapınız.

Şirket Hakkında
Şirket Adı
:
AK TURAN LTD
Sektör
:
İnşaat
Şirket Türü
:
LTD.
Lokasyon
:
Seçilmedi
Hedeflenen Ciro
:
4.000.000,00 TL

Beklenen Yatırım
Yatırım Tutarı
:
10.000.000 TL
Yatırım Türü
:
Azınlık Ortaklık

Detaylı Bilgi
merhabalar, ismim mustafa gürcistanda inşaat sektöründe yatırımcı olarak bulunuyorum. üç yıldır gürcistan başkenti tifliste bulunuyorum. inaşaat sektörü fırsatları barındıran gürcistan da yatırım yapmak isteyen küçük veya büyük sermaye farketmez herkesin kazanabileceği yatırıma davet ediyorum.

türkiye inşaat sektörü büyük sermayenin eline geçti bu nedenle gürcistanda iş yapıyorum. burda bir çok fırsatı yakaladığım için sermaye ortağı olacak küçük veya büyük farketmez ,şirketimize yapılacak olan yatırım ile yıllık bazda kar verilecektir. şirketimiz bünyesinde iki avukat çalıştıran inşaat işlerinde uygun maaşla çalışan iyi bir ekibimiz var.

bize yapacağınız finansal destek ile hem siz kazanmış olacaksınız hemde şirketimiz kazanıp büyümüş olacak. ilk yıl verdiğiniz para üzerinden yıllık yüzde 25 garantili kar paylışımı verilecektir. elimizde 3 adet projemiz var amacımız kazan kazandır.

türkieyede şuan en yuksek faiz oranı yıllık yüzde 15,49 ile aktif bank vermekte. faiz getirisi emeksiz üratim olmadan kazanılan bir yöntemdir ve banka bizlere bu paraları tekrar bize satmakta yani kendi paramızı bize satarak büyüyorlar. benim amacım sizn ve şirketimin faize bulaşmadan şirket kazancına ortaklar aramak. ilk yıl verdiğiniz parayı ayrılmak isterseniz parnız size ödenecektir. yine türkiyede imalat sektöründe milyonlarca sermaye yatırıp para kazanan şriketlerin brüt kazançları en yüksek yüzde 15 ile 40 aralığında tüik raporlaında mevcuttur.

gürcistan neden yatırım yapmalısınız ? gürcistan avrupa birliği vize serbestisini 2017 mayıs ayında aldı iki yıla kadar avrupa birliğine gireceği tahmin ediliyor. özellikle şuan arap yatırımcıların ilgi gösterdiği bir ülke.

şirketimiz neden secmelisiniz.? şirketimiz gürcistanda bilgi ve deneyimini sizinle her konuda paylaşıp ortaklık teklifi yapan tek şirkettir. sizlere hayal değil gerçek bir kar payı verilecektir. yüzde 25 diyoruz yüzde yüz demiyoruz. çiftlik bank gibi yüzde 350 500 demiyoruz reel olanı paylaşıyorum. bitcoin gibi değiliz bir anda yuksek paralar kazandıran sonra sisteme girenlerin paralarını sömüren şirket şeklimiz yok. 100 lira sermaye verdiniz 1 yıl sonra günün de hesabınıza 125 tl olarak ödenecektir.

bir ev aldığınızı düşünün 500.000 tl veriyorsunuz ve en fazla 2500 tl kiraya verirsiniz , bu ev kendini türkieyede 15 yılda en iyi amorti eder ama gerçek olan 20 ila 25 yıla çıktı şuan türkiyede . 2500 tl kiraya verdiğiniz ev 17 yılda kendini amorti eder.

şirketimize verdiğiniz 100 tl para 4 yılda size geri dönmüş olur. yani kısacası en iyi yatırım ana parayı en kısada geri kazandıran yatırımdır.

vereceğiniz paranın büyüğü küçüğü farketmez verdiğiniz para kadar ortak olmuş olursunuz. tabir bir alt limitimiz var ; bu limit en az 20.000 tl olmalıdır.

size nasıl güvence verebileceğimiz konusunda sizi gürcistana davet ediyoruz burda sizinle noterde yapacağımız sözleşme ile şirketi size borçlandırmış olacağız. gelemeyen yatırımcı arkadaşlar için türkiyede noterden veya aramızda yapacağımız senet ile belegelndirmiş olacağız. öncelikli olarak sizlerle bizlerin arasında güven ön planda olamlı. yatırım demek cesaret ve güvendir.
iletişim için : tekiroglu@gmail.com

saygılarımızla,
Benzer İlanlar
Yüksek kazançlı faal teknoloji şirketine ortak
Beklenen Yatırım300.000,00 TL
Beklenen Yatırım75.000,00 TL
Beklenen Yatırım300.000,00 TL
Beklenen Yatırım350.000,00 TL
Beklenen Yatırım300.000,00 TL
alternatif turizm, Izmir Karburunda
Beklenen Yatırım10.000,00 TL
Beklenen Yatırım200.000,00 TL
Parayla Çalışan Çamaşır Makinası
Beklenen Yatırım100.000,00 TL
''Yeni Bir Ortak - Yatırımcıların Şirket ve Proje Sahipleriyle Buluşma Ağı'' © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.