ELEKTRONİK KART PROJESİ
ELEKTRONİK KART PROJESİ
ELEKTRONİK KART PROJESİ
ELEKTRONİK KART PROJESİ
ELEKTRONİK KART PROJESİ
İlan Sahibi
:
asergul
İlan Tarihi
:
13.11.2016
İletişim
:
Mesaj Gönder

Mesaj göndermek için üye girişi yapınız.

Proje Hakkında
Sektör
:
İnternet & Yazılım
Hedeflenen Ciro
:
1.000.000,00 TL

Beklenen Yatırım
Yatırım Tutarı
:
150.000,00 TL
Yatırım Türü
:
Eşit Ortaklık

Detaylı Bilgi
İnternet teknılojisinin gün geçtikçe gelişmesiyle hayatın bir çok alanında ihtiyaçlar daha ucuz daha pratik olduğundan internet tercih edilir hale gelmiştir. Özelikle yeni nesil cep telefonları sayesinde artık insan aradığını bulmak için ilk tercihi internet olmuştur. Projemin ana teması ticaretin, alışverişin ve tanıtımın en büyük araçlarından biri olan kartvizit sisteminin internet üstü çok fonksiyonlu Q barcodlu , mobil uygulamalı elektronik kartvizit oluşturma temasıdır.

Proje : ekonomi,siyaset sanat,medya,ticaret,sağlık,eğitim,kişisel vb. bir çok alan ve sektörü kapsayan rehber niteliğindeki web sitesi ve mobil uygulamalarıyla kurum, kuruluş, şirket ve şahısların kendi elektronik kartvizitlerini oluşturmaları, aramalarda elektronik kartvizitiyle ön plana çıkması ve iletişim ağlarında elektronik kartvizit etiketini kulanabilmesini sağlamaktır.

1. proje kapsamında kurulacak etkileşimli web sitesi ile kurumsal ve bireysel her kes bir dijital kartvizit oluşturabilecek. ve istediği şekilde güncelleyebilecek. mesaj alımı yapabilecek geniş tabanlı tanıtımını yapabilecek.
2. her elektronik kartvizit oluşturan birey veya kurumsalın kendine has bir Q barcodu ve web codu olacak. kendi basılı yayınlarında bu barcod veya codu yayınlayarak mobil telefonlarla kendisine daha kolay ve daha hızlı ulaşımı sağlayabilecektir.
3. birey veya kurumsalın elektronik e-card ında ayrıca bildirim ve blog bölümü olacak ve bu bölümlerle anlık ileti alıp verebilecek.
4. elektronik kartvizit oluşturan birey veya kurum kendisine has admin paneli ile istediği gibi cartını düzenleyebilecek.
5. elektronik kartvizit sisteminde son zamanların modası olan vcard sistemi kulanılarak kartvizitler oluşturulabilecek.
6. İsteyen birey veya kurumsal standardt kartvizit şablonlarının yanı sıra özel e- kart şablonu kulanabilecek.
7. bu projenin mobil uyumu ile beraber dijital kartvizitlik uygulamasıda olacak bu uygulamayı mobil telefonuna kuran her birey sürekli iletişim halinde olduğu kişi veya kurumsalın elektronik kartvizitlerini arşivleyebilecek listeleyebilecek ve kısa yoldan ulaşabilecek.
GELİR
Bu projeden gelir, yapılan üyeliklerden , isteğe bağlı özel kurulumlardan ve site üzerinden satılacak özel e-kart şablon satışlarında ayrıca sitenin bazı yerlerinde yayınlanacak reklamlardan elde edilecek.
Benzer İlanlar
Beklenen Yatırım250.000,00 TL
Beklenen Yatırım300.000,00 TL
MEVCUT OKUL YATIRIMLARI İÇİN EĞİTİM SEKTÖRÜNE İLGİSİ OLAN ORTAK ARIYORUM.
Beklenen Yatırım500.000,00 TL
Beklenen Yatırım100.000,00 TL
Beklenen Yatırım500.000,00 TL
Beklenen Yatırım100.000,00 TL
mücevher sektöründe teknik patenti alınmış gelir sağlayan çalışan projeme yatırımcı aranıyor.
Beklenen Yatırım20.000.000,00 TL
cuuff
Beklenen Yatırım250.000,00 TL
''Yeni Bir Ortak - Yatırımcıların Şirket ve Proje Sahipleriyle Buluşma Ağı'' © 2022 Tüm Hakları Saklıdır.